• Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Балкарці в Україні

Основне місце проживання: Кабардино-Балкарія
Кількість в Україні: 206
Кількість у світі: 114 700
Основна мова: балкарська
Основна релігія: іслам
Біблія: Новий Заповіт
Євангельські християни: 0%

Балкарська виробниця капелюхів на ім'я Медина була у захваті від ще одного замовлення на овечі хутряні шапки і сказала своєму знайомому покупцю: «Мій бізнес піднявся за минулі тижні. Ми потроху стаємо відомі, як Мекка, для поціновувачів свіжого повітря та курортів».
Багато балкарців відомі на території всієї Росії як письменники, співаки, актори, вчені, лікарі та ядерні фізики. Та все ж в основному життя дуже складне для більшості з 85 тисяч балкарців-мусульман. В 1992 році вітчизна балкарців офіційно стала однією з республік Російської Федерації. Балкарський народ становить більшість населення республіки, однак більшість з них розмовляє російською мовою. Хоча туризм почав позитивно впливати на економіку республіки, вона знов пішла на спад, коли в сусідній Грузії розпочалася війна.
В жовтні 2005 року в Балкарській Республіці відбулися військові сутички після наступу чеченських бойовиків на столицю. Переважно мусульманське населення республіки стало більш радикальним через нестабільність в регіоні. Туристи з всього світу хотіли б відвідати цю прекрасну країну, але вони бояться воєнних нападів, бомбардування та загального беззаконня. Серед балкарців є невелика кількість послідовників Христа.

Моліться, щоб Бог відіслав Свій народ та мусульмани балкарці дізналися про Ісуса.
Моліться, щоб врешті прийшов мир на Північний Кавказ.

 


Flex

Комітет зовнішньої місії – це координаційний центр місіонерської діяльності за кордоном і серед іноземців в Україні, підпорядкований Всеукраїнському союзу церков євангельських християн-баптистів.

Офіс ВСЦ ЄХБ

м. Ірпінь, вул. Сім’ї Шкарівських, 11-В.

Віталій СорокунКерівник комітету зовнішньої місії
(097) 375-17-73
Роман ДячукАдміністратор комітету
(068) 625-53-02
Аліна ЗападнюкІнформаційне служіння комітету зовнішньої місії
(066) 029-18-47
Володимир Западнюккоординатор короткострокових місіонерських поїздок
(050) 283-54-52
© 2022 Комітет зовнішніх місій. All Rights Reserved.