• Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини від місіонерів

~ новини і молитовні потреби від місіонерів ~

Новини від сім'ї Аршуліків, Бразилія

Вітаємо вас дорогі брати та сестри. В першу чергу хотіла б подякувати всім вам, хто бореться разом з нами у своїх молитвах. Тому що війна іде не лише фізична, яку ми бачимо в Україні, але також і духовна. Тому ми теж молимось за вас та за неньку Україну. Бог є нашим захисником, і наша спадщина в Ньому.

АІ 1

Для нас тут, у Прудентополісі, вересень був насичений подіями. Все почалося з відкриття нового приміщення церкви, що стало великим благословенням та радістю тому що 24 людини прийняли Ісуса. 10 вересня ми прийняли групу професіоналів і психологів з Курітіби, які проводили презентацію та навчали дітей у дитячій формі про насильство. Наприкінці місяця у нас був вечір супу для сімейних пар. Деякі пари могли мати свій перший контакт із церквою.

Служіння для бездомних зростає, з’являються нові волонтери, які готові допомагати, і останнім часом дуже багато людей приходить за обідом.
Домашні групи та зустрічі молоді також розвиваються, наближаючи нових людей до Ісуса. Є кілька людей, які проходять навчання і готуються до хрещення, яке відбудеться на початку грудня. Слава Богу за все це.

АІ 2

Наприкінці року плануємо подорож молодіжний на море. Є багато молоді, в тому числі й українців, які ніколи не бачили моря, але дуже цього хочуть. Та для реалізації цього проекту ми залежимо від багатьох факторів. При змозі, моліться за це.

Мотиви молитви:

  1. Формування лідерів та команди

  2. Зростання церкви

  3. Молодіжна подорож


Flex

Комітет зовнішньої місії – це координаційний центр місіонерської діяльності за кордоном і серед іноземців в Україні, підпорядкований Всеукраїнському союзу церков євангельських християн-баптистів.

Офіс ВСЦ ЄХБ

м. Ірпінь, вул. Сім’ї Шкарівських, 11-В.

Віталій СорокунКерівник комітету зовнішньої місії
(097) 375-17-73
Роман ДячукАдміністратор комітету
(068) 625-53-02
Аліна ЗападнюкІнформаційне служіння комітету зовнішньої місії
(066) 029-18-47
Володимир Западнюккоординатор короткострокових місіонерських поїздок
(050) 283-54-52
© 2023 Комітет зовнішніх місій. All Rights Reserved.