• Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини від місіонерів

~ новини і молитовні потреби від місіонерів ~

Новини від сім'ї Тумвесіджі, Уганда

Вітаємо дорогі брати та сестри у Христі, друзі. Це велика радість для нас мати вас у нашому житті і служінні. Дякуємо за ваші молитви і підтримку, фінансову підтримку. Це цінно для нас. Адже без молитов - ми не змогли бути ефективні в служінні, без фінансування - теж. І Бог через кожного з вас благословляє нас і працює тут. Останні два місяці були дуже насичені різними служіннями і заходами, про все навіть не зможемо написати. Тому, якщо у вас є доступ до соціальних мереж, слідкуйте за нашими новинами там.

ГМ 1

Ми писали в минулому листі, про наші плани провести табір для діток. І Господь благословив нас фінансами. Протягом 3 днів 194 дитини мали можливість почути Добру Звістку про Ісуса Христа, зрозуміти про важливість правильних рішень в житті і як їх приймати. Це був час наповнений різними заходами для діток. Тому сміх, шум було чути на відстані. 32 лідери були безпосередніми учасниками всього цього, і великим впливом на цих діток. Це були днів наповнені Божими благословеннями. І звичайно дощем!

Також разом з дітками та молоддю ми зібрали врожай кукурудзи. Хоча сезон не був хорошим для більшості господарів, ми змогли зібрати 12 мішків по 100кг. Якщо не враховувати, що були крадії, які виламали четвертину кукурудзи, то Бог нас щедро благословив. Тому тепер ми забезпечені пошом і бататом (солодка картопля). А з початком нового сезону, посадили квасолю, невелику частину батату і кукурудзу.

Обробляти територію місії не просто. Але попри все, це велике благословіння мати власне поле. Як ви знаєте, ми орендуємо приміщення, де проводимо всі заходи. Лише недільні служіння у нас вдома. В кінці цього року нам потрібно залишити офісі, але ми дуже хочемо переїхати на власну територію. Щоб ви розуміли, там зараз нічого немає, лише огород. Навіть забору. І зараз вірити, що ми переїдемо туди, дуже важко. Але молимось, щоб Господь все влаштував. Нам потрібні фінанси на забор перш за все і ворота. В наступному місяці плануємо найняти людину, яка буде робити цеглу, а це наступний крок до будівництва. Всі наші плани і бажання покладаємо до Бога.

ГМ 2

Школа повернулася після канікул, і в нас знову є можливість проводимо Біблійні уроки з 4-7 класи. Адже такий вік дуже добре сприймає інформацію і піддається впливові. Більшість шкіл позитивно відносяться до нас. Але є й такі, що чекають щоб ми не прийшли. Та ми з не таких. Школа, з якою в нас завжди неполадки - Бвеяле С.С. Це школа для 9-12 класів. Директор мусульманин. Ми вже писали в одному із листів. Тому моліться, щоб Бог відкрив знову двері в цю школу. За останні три тижні, ми не змогли там провести жодної зустрічі.

Разом із Об'єднанням баптистів в Уганді, ми проводимо навчання для лідерів церкви. Стівен належить до однієї групи лідерів, яких об'єднання навчає, і в свою чергу він має 10 лідерів, яких сам навчає. Вони називають це ланцюговим навчання. Адже після першого року курсу, ці 10 лідерів, в свою чергу, мають набрати групу теж. Це допомагає навчати велику частину лідерів багатьох церков. Бо як показує статистика церков в Уганді, лише мала частина лідерів і пасторів пройшли навчання.

Минулої неділі ми проводили зустріч для дівчат в с.Саронко, де маємо Біблійні уроки для дітей. Це був благословенний і хороший час. Ми говорили про відносини між хлопцями та дівчатами. Про те, з чим вони стикаються або ж скоро стикнуться, і як вистояти, зберігши чистоту. На жаль, про це не навчають і вдома не говорять, навіть в церквах не навчають молодь. Тому боляче дивитись на молодих хлопців та дівчат, які із раннього віку починають руйнувати своє життя. Моліться, щоб Господь продовжував працю в їх серцях.

Ми дуже вдячні Богові, за команду місіонерів, які зараз з нами: Леся, сім'я Яна та Сантос. Це велика допомога для нас. Леся з нами до листопада, тому ми намагаємося використати її на всі 100%. Яна і Сантос до нового року, а потім - ще не відомо. Тому ми молимось, щоб Господь послав нових місіонерів, які стануть на духовній передовій разом з нами досягати людей Євангелієм. І дякуємо кожному із вас, хто вже приймає в цьому участь.


Flex

Комітет зовнішньої місії – це координаційний центр місіонерської діяльності за кордоном і серед іноземців в Україні, підпорядкований Всеукраїнському союзу церков євангельських християн-баптистів.

Офіс ВСЦ ЄХБ

м. Ірпінь, вул. Сім’ї Шкарівських, 11-В.

Віталій СорокунКерівник комітету зовнішньої місії
(097) 375-17-73
Роман ДячукАдміністратор комітету
(068) 625-53-02
Аліна ЗападнюкІнформаційне служіння комітету зовнішньої місії
(066) 029-18-47
Володимир Западнюккоординатор короткострокових місіонерських поїздок
(050) 283-54-52
© 2023 Комітет зовнішніх місій. All Rights Reserved.