• Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини від місіонерів

~ новини і молитовні потреби від місіонерів ~

Новини від сім'ї Аршуліків, Бразилія

Вітаємо вас дорогі брати та сестри. Благодать і мир Господа нашого Ісуса Христа нехай будуть з усіма вами. Ми дуже вдячні Богу за таку велику підтримку, як ви. Тому щиро дякуємо всім, хто разом є частиною цього служіння, допомагаючи тим чи іншим чином.

Ми славимо Бога за Його роботу в Прудентополісі, тому що це Він, хто торкається сердець та змінює життя. По Божій милості церква росте і ми увійшли у період, де зрозуміли, що більше не можемо все робити самі і потребуємо залучення інших людей у церкві. Наш переїзд до нового приміщення був нелегким, але уже знаходиться на завершальній стадії, і 4 вересня будемо мати інавгурацію. Наша наступна мета і наша мрія – облаштувати українське кафе в церкві, де українські жінки зможуть працювати та євангелізувати.

ББ 1

Переселенці, які знаходяться у нашому місті, потроху адаптуються. У них ще багато випробувань і труднощів, туга за рідним краєм, але ми дбаємо про них з усією любов'ю нашого серця. Фаза документації закінчилася, і вони легалізовані в Бразилії. 2 рази в тиждень вони мають уроки португальської. Діти ходять до найкращої приватної школи у місті, яка відкрила свої двері і зробила навчання безкоштовним. 4 людини уже працюють і ще 5 приступлять до роботи цього місяця, що допоможе краще інтегрувати у середовище. Окрім супроводу, підтримки та щоденної допомоги, ми піклуємось про їх емоційний та духовний стан. Серед них функціонують 2 маленькі групки, раз в тиждень Ірина виїжджає з дівчатами за місто, щоб мати особливий час із ними, по суботах відбуваються молодіжні зустрічі, по неділях зібрання із перекладом на українську.

ББ 2

Але серед багатьох хороших речей, які відбуваються, є багато труднощів, і зараз ми це особливо відчуваємо. Мені здається, що диявол піднімає сили пекла, щоб перешкодити Божій справі, і спочатку він атакує нашу сім'ю. За останні 5 місяців сталося багато чого: війна, ми пережили сильний емоційний стрес, у наших раніше здорових дітей почалися проблеми зі здоров'ям, які неможливо вирішити за 1 день, мій тато вигнав маму з дому в Україні, і тому подібне... Тому зараз по особливому потребуємо ваших молитов.

Moлитовні потреби:

  1. Наша сім'я

  2. Організація та фінанси для кафе

  3. Адаптація та мир в серцях переселеців


Flex

Комітет зовнішньої місії – це координаційний центр місіонерської діяльності за кордоном і серед іноземців в Україні, підпорядкований Всеукраїнському союзу церков євангельських християн-баптистів.

Офіс ВСЦ ЄХБ

м. Ірпінь, вул. Сім’ї Шкарівських, 11-В.

Віталій СорокунКерівник комітету зовнішньої місії
(097) 375-17-73
Роман ДячукАдміністратор комітету
(068) 625-53-02
Аліна ЗападнюкІнформаційне служіння комітету зовнішньої місії
(066) 029-18-47
Володимир Западнюккоординатор короткострокових місіонерських поїздок
(050) 283-54-52
© 2022 Комітет зовнішніх місій. All Rights Reserved.