• Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини від місіонерів

~ новини і молитовні потреби від місіонерів ~

Новини від сім'ї Тумвесіджі, Уганда

ff1

Вітаємо дорогі брати та сестри у Христі, друзі та знайомі. Дуже дякуємо за вашу турботу, підтримку і молитви. Ви підбадьорюєте та надихаєте.

Два місяці завершилися дуже швидко. Насичені дні неймовірними благословеннями та чудесами. Ми мали можливість дивовижні шляхи бачити Божу турботу.

Ми працюємо з кількома початковими школами, де проводимо Біблійні уроки для дітей. Але є вищі школи (9-11 класи), де нам 1 раз в місяць дозволяли проводити спілкування з молоддю. Одна дуже цікава школа Бвеяле С.С. буда проблемна щоб отримати згоду. І навіть коли нам дозволяли, то часто їхній графік змінювався і ми верталися з “пустими руками”. Один із учнів, який активний в нашій молоді, часто розповідав про дивні духовні речі, які відбувається там. Директор - мусульманин, тому всім викладають мусульманство і змушують говорити, що вони вірять в Алаха. Християнським організаціям не дозволяють проводити заходи. Ми проводили зустрічі із дівчатами декілька раз. І кожного разу це було не просто. Але в Бога все під контролем! І останні два місяці, нам дозволили проводити зустрічі з дівчатами та хлопцями на постійній основі, раз в тиждень! Уявляєте! Кожного вівторка ми зустрічалися з ними і ділилися важливими темами для їхнього віку. Ми навіть не очікували, що учні будуть відкриті і з глибоким бажанням знати відповіді. Вони задавали багато духовних запитань. І багато серед них, через наші спілкування, бачили свою гріховність і виявляли бажання покаятися, перемінити своє життя. Це просто неймовірні відчуття, коли ти бачиш, як Господь торкається молодь. На жаль, більшість церков не займаються з молоддю, підлітками, не прививають їм любов до Слова Божого і життя в святості. Тому молимось, щоб в наступному семестрі, Бог знову відкрив двері в цю школу.

Бог використовує нас щоб врятувати чиєсь життя. Це може не лише в духовному значення, але і у фізичному. Не оповідаючи деталі всієї історії. Але Бог зробив диво із нашою сусідкою, яка в прямому сенсі була на межі смерті. Коли Стівен нарешті привіз до потрібної лікарні, сам лікар був вражений, що жінка була ще жива після всієї врати крові. Бог використав нас щоб врятувати життя. І попри те, як ті сусіди недолюблювали нас через віросповідання, тепер вони посміхаються і вітаються. Це не був героїчний вчинок. А просто вчинок, який практично показує нашу віру і приносить славу Богові.

ff2

Ми дуже вдячні, що більшість спонсорів для дітей, відновлюють оплату. Адже в деякий момент ми не були впевнені чи зможемо їх підтримувати надалі. А знайти нових спонсорів в даний час також не легко. Тому вдячні кожному, хто попри ситуацію в Україні, продовжують фінансування дітей.

Другий семестр навчання дітей в школі підійшов до завершення. Ми мали можливість перевірити дітей, яких вчили Біблійні уроки. Ми розробили для них екзамен. Не можу сказати, що ми задоволені результатом. Але дві дитини здали на 100%, всі вірні відповіді. Я навіть перевірила декілька раз. Не могла повірити. Треба для

них якісь нагороди купити.
Також ми плануємо провести дитячий табір з 15-17 серпня. Розраховуємо на 200 осіб. Було б чудово задіяти всіх діток, з якими ми займаємось. А це більше 400 дітей, не рахуючи зі шкіл. Але фінансово не зможемо. Тому цього разу обмежимось цією кількістю. Діти будуть приходити на 8 ранку і до 15 години. Тому сніданок і обід не від’ємні в розпорядку. Також ми хочемо закупити футболки на кожного учасника. Протягом цих трьох днів, діти будуть не лише бігати і грати в різні ігри, робити поробки. Але наша головна ціль це духовний вклад. Адже вони зараз ще більше піддаються негативному впливові від друзів та сторонніх людей. Звичайно буде продуктивний час із наставниками та лідерами. Тому ми в активній підготовці до цієї подіїі. В Бвеяле не було таких таборів. Молимось за Божу мудрість і керівництво, також фінансову спроможність. Якщо ви бажаєте прийняти участь в цьому, номер картки: Монобанк 5375414111271168 Таїсія Бакаленко. Будемо дуже вдячні, за ваші відкриті серця і руки.

В липні до нас прилітала сестра Настя. Вона стала неймовірним благословенням і допомогою в усіх служіннях. Був чудовий час разом і багато незабутніх спогадів, особливо із дівчачих зустрічів. Сумуємо вже за нею і молимось за її повернення.

Насправді писати є дуже багато, єдине не хочемо вас стомлювати. Якщо бажаєте знати більше, ми доступні в соц мережах. І ще раз дякуємо, що об’єданні однією ціллю, ми можемо досягати ще більше людей Євангелієм. Тому все, що ми робимо в нашому житті, будемо робити для Божої слави.

Молитовні потреби:

  • -  Духовний ріст команди, і нових місіонерів

  • -  Нова сім’я: Сантос та Яна, які долучились до нас

  • -  За здоров’я Насті, яка повернулась в Україну

  • -  Підготовку та проведення дитячого табору

  • -  Фінанси на розвиток місії ( і ще потрібна огорожа на територію місії)


Flex

Комітет зовнішньої місії – це координаційний центр місіонерської діяльності за кордоном і серед іноземців в Україні, підпорядкований Всеукраїнському союзу церков євангельських християн-баптистів.

Офіс ВСЦ ЄХБ

м. Ірпінь, вул. Сім’ї Шкарівських, 11-В.

Віталій СорокунКерівник комітету зовнішньої місії
(097) 375-17-73
Роман ДячукАдміністратор комітету
(068) 625-53-02
Аліна ЗападнюкІнформаційне служіння комітету зовнішньої місії
(066) 029-18-47
Володимир Западнюккоординатор короткострокових місіонерських поїздок
(050) 283-54-52
© 2022 Комітет зовнішніх місій. All Rights Reserved.