• Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини від місіонерів

~ новини і молитовні потреби від місіонерів ~

Новини від сім'ї Аршуліків, Бразилія

Вітаємо вас дорогі брати та сестри. Це привілей бути частиною Христової Церкви і мати можливість служити Йому. Бог дуже добрий, і Він продовжує творити чудеса.

 БББ1

Травень у нас був насичений різними подіями, зустрічами і повний різної роботи. Перший день місяця вперше в історії Прудентополіса євангельська церква зробила таку велику подію. Мер дозволив нам скористатися одним з найбільших павільйонів католицької церкви. Дві групи українців з Гуарапуави та Прудентополіса були об'єднані та представлені громаді міста. Це було дуже емоційно і захоплююче. Ця подія стала хорошою можливістю євангелізації а також зміни бачення містом євангельських християн. 

Українці, які приїхали, почуваються добре, слава Богу, звикають потроху до думки що опинилися в Бразилії. Минув місяць з тих пір, як вони почали мати уроки португальської мови, діти пішли в кращу школу міста, мали зустріч з департаментом охорони здоров'я і один юнак вже працює. Молодь вливається в молодіжні зустрічі, я почала зустрічатися з українськими дівчатами для того щоб підтримати їх фізично і духовно. Загалом, церква піклується і любить того, кого Бог дав нам. 

Зрештою, я хотіла би подякувати всім, хто молився за нове церковне приміщення. Бог дуже добрий, і Він дав нам чудовий простір у центрі міста і за гарну ціну. БББ 2

Молитовні потреби:

1. Емоційне здоров'я нашої сім'ї
2. Адаптація українців
3. Процес переїзду в новий простір


Flex

Комітет зовнішньої місії – це координаційний центр місіонерської діяльності за кордоном і серед іноземців в Україні, підпорядкований Всеукраїнському союзу церков євангельських християн-баптистів.

Офіс ВСЦ ЄХБ

м. Ірпінь, вул. Сім’ї Шкарівських, 11-В.

Віталій СорокунКерівник комітету зовнішньої місії
(097) 375-17-73
Роман ДячукАдміністратор комітету
(068) 625-53-02
Аліна ЗападнюкІнформаційне служіння комітету зовнішньої місії
(066) 029-18-47
Володимир Западнюккоординатор короткострокових місіонерських поїздок
(050) 283-54-52
© 2022 Комітет зовнішніх місій. All Rights Reserved.