• Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини від місіонерів

~ новини і молитовні потреби від місіонерів ~

Новини від Таї Бакаленко, Уганда

В Уганді на одному з бігбордів є надпис: «Твій дім там, де твоє серце»!
Сьогодні моє серце розділяється, від’їжджаючи з Уганди, тільки Бог знає на скільки, але частина мого серця назавжди тут! Не завжди було все просто і подобалось, не зі всіма культурними моментами була згідна, але знаю що це був час від Бога, Він допоміг все пройти, дякую за кожного хто служив ці роки разом з нами, молився і переживав!щ 1

Було багато радощів, і в той же час багато сліз, з початку війни було тяжко служити, коли ти постійно думаєш про своїх рідних, друзів в Україні і не розумієш до кінця, що насправді відбувається! Це були не легкі місяці не дивлячись на те, що в нас мирне небо!

Все чому навчала інших, здавалось маю пройти через це зараз і тепер слова «довіра Богу» мають інший зміст особисто для мене!

Навіть сьогодні я не знаю що буде далі, але знаю Того, Хто йде попереду, Хто тримав і буде тримати мене за руку і проведе через все, де здається немає шляху, де тільки темрява!щ2

26 травня буду виїжати з Уганди, це було складне рішення, про яке молилась з початку війни! Плани на майбутнє тяжко будувати, але життя продовжується і ми маєм робити що залежить від нас, а все інше за Богом! Бог поклав на серце думки і бачення, про які буду розповідати, молюся щоб повернутися до служіння! 

Перед від‘їздом Бог дав чудову зустріч з місіонерами! Так цінно спілкуватися з людьми, які знають через що ти проходиш, діляться радощами, труднощами, бачити як вони залишаються вірними Богу, готові підтримати тебе! Ніколи не перестану дивуватися, як Бог об’єднує незнайомих людей, але єдиних у Христі!

МОЛІТЬСЯ ЗА:

- духовний та фізичний стан

- мудрість у кожному дні

- плани надалі

"Бог, джерело всілякої благодаті, покликав вас розділити Свою вічну славу в Ісусі Христі. Після вашого короткочасного страждання Він Сам вас відновить, зміцнить, підтримає, і не дасть вам упасти" 1 Петр. 5:10

До побачення Уганда!


Flex

Комітет зовнішньої місії – це координаційний центр місіонерської діяльності за кордоном і серед іноземців в Україні, підпорядкований Всеукраїнському союзу церков євангельських християн-баптистів.

Офіс ВСЦ ЄХБ

м. Ірпінь, вул. Сім’ї Шкарівських, 11-В.

Віталій СорокунКерівник комітету зовнішньої місії
(097) 375-17-73
Роман ДячукАдміністратор комітету
(068) 625-53-02
Аліна ЗападнюкІнформаційне служіння комітету зовнішньої місії
(066) 029-18-47
Володимир Западнюккоординатор короткострокових місіонерських поїздок
(050) 283-54-52
© 2022 Комітет зовнішніх місій. All Rights Reserved.