• Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини від місіонерів

~ новини і молитовні потреби від місіонерів ~

Новини від Таї Бакаленко, Уганда

Христос Воскрес!

Дякуємо що продовжуєте бути разом з нами незважаючи на все, що відбувається навколо, ми цінуємо кожного з вас!П1

Невідомість лякає, так хочеться знати кожен крок наперед, прокинутись і бути впевненим у сьогоднішньому дні. Але життя зовсім інше. Читаючи книгу ми перегортаємо сторінку за сторінкою, намагаючись швидше дізнатися чим все закінчиться, і хочемо застосувати те саме в нашому житті, але Бог працює інакше, дочитавши сторінку - проживши день, Він каже почекай, я напишу її завтра, ти все дізнаєшся і побачиш. Будь терплячою, Я поруч і це головне, тобі не треба всього знати. Мені хочеться знати кожну хвилину, до останнього подиху, хоча це неможливо, але щоразу намагаюся, думаю що може все-таки вийде зазирнути на нову сторінку життя. Я все ще можу плакати, адже залишаюся людиною, але знаю Того, Хто мені потрібен, йде попереду і вже пише нову сторінку книги, а мені залишається чекати і довіряти.

П2

Місіонерське життя - це не лише групи, уроки в школі… Це життя, те, як ти проживаєш щодня, твої стосунки з Богом, спілкування та ставлення до інших!  Легко говорити на словах, а як іноді важко чинити, як би зробив Христос!

Тепер ми ходимо до шкіл достатньо часто. Незважаючи на всю необхідну підготовку, адже в кожній школі різні уроки, ми щасливі бути частиною їхніх життів того, що робить Бог! Класи в деяких школах досить великі і голос сідає до кінця, але Бог дає сил, терпіння та любов продовжувати, розуміти, що так буде не завжди, відкриті двері – зачиняться, і потрібно використовувати кожну нагоду ділиться про Христа та прославляти Його Ім'я!

Моліться за:

- духовний та фізичний стан

- мудрість у кожному дні 

- плани надалі

 


Flex

Комітет зовнішньої місії – це координаційний центр місіонерської діяльності за кордоном і серед іноземців в Україні, підпорядкований Всеукраїнському союзу церков євангельських християн-баптистів.

Офіс ВСЦ ЄХБ

м. Ірпінь, вул. Сім’ї Шкарівських, 11-В.

Віталій СорокунКерівник комітету зовнішньої місії
(097) 375-17-73
Роман ДячукАдміністратор комітету
(068) 625-53-02
Аліна ЗападнюкІнформаційне служіння комітету зовнішньої місії
(066) 029-18-47
Володимир Западнюккоординатор короткострокових місіонерських поїздок
(050) 283-54-52
© 2022 Комітет зовнішніх місій. All Rights Reserved.