• Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини від місіонерів

~ новини і молитовні потреби від місіонерів ~

Новини від сім'ї Аршуліків, Бразилія

Вітаємо вас дорогі брати та сестри любов'ю Господа нашого Ісуса Христа. В цей складний для України час хочеться побажати миру в кожне серце та кожний дім.

Бог дозволяє бути нам маленькою частинкою Його роботи та Його чудес і це гріє наше серце. Дякуючи Божій милості церква росте і ми зараз в процесі переїзду в більше приміщення. Насправді це також велика відповідальність для нас та ще один крок віри, оскільки на цьому шляху ми маємо багато викликів.

Бра 1

З початком війни в Україні наше служіння розширилось. Коли бразильські церкви почали приймати біженців, ми побачили що Бог уже підготував нас до цього моменту.
Ми мали можливість брати участь у прийнятті чотирьох груп українців, які живуть у різних містах. Перша група живе у сусідньому місті і раз в тиждень ми відвідуємо їх та допомагаємо. У квітні ми прийняли 27 людей у наше місто. Насправді це стало для нас ще одним викликом, оскільки Бразилія дуже відрізняється від України і ці люди потребують дуже багато уваги, опіки та різносторонньої допомоги. Але ми щасливі від того, що можемо бути корисними для нашого народу. Наше серце болить разом із вашим. Ми продовжуємо молитись і просити у Бога милості та миру для України.

Бра 2

Якщо ви можете згадати нас у молитві, будемо дуже вдячні :

1. Переїзд та організація нового церковного приміщення

2. Адаптація біженців

3. Боже ведення та сили у служінні для нашої сім'ї.


Flex

Комітет зовнішньої місії – це координаційний центр місіонерської діяльності за кордоном і серед іноземців в Україні, підпорядкований Всеукраїнському союзу церков євангельських християн-баптистів.

Офіс ВСЦ ЄХБ

м. Ірпінь, вул. Сім’ї Шкарівських, 11-В.

Віталій СорокунКерівник комітету зовнішньої місії
(097) 375-17-73
Роман ДячукАдміністратор комітету
(068) 625-53-02
Аліна ЗападнюкІнформаційне служіння комітету зовнішньої місії
(066) 029-18-47
Володимир Западнюккоординатор короткострокових місіонерських поїздок
(050) 283-54-52
© 2022 Комітет зовнішніх місій. All Rights Reserved.