• Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини від місіонерів

~ новини і молитовні потреби від місіонерів ~

Новини від сім'ї Тумвесіджі, Уганда

Служіння в Уганді, Бвєяле.

Не зважаючи на ситуацію в Україні і те, що нашими думками і молитвами, ми співпереживаємо за український народ. Служіння в Уганді продовжується. Тому зібравши всі наші емоції і сльози, ми несемо Божу любов і турботу до місцевих жителів.Gal 1

Спонсорська програма продовжує турбуватися про дітей і підлітків. А це означає, що 82 дітей мають можливість навчатися в школі, отримувати обід, охайно одягнутими іти до школи. Більшість із цих дітей, навіть не були в школі одного дня до поки не потрапили до нашої програми. Але для нас найбільша радість це бачити їх бажання знати Бога і бути слухняним Йому.

Кожної суботи 190 дітей мають можливість вивчати Боже Слово, проводити весело та корисно час, їсти і просто отримувати турботу і увагу, якої часто не мають вдома. Це день повний дитячого галасу і сміху. Ми точно впевнені, що кожна дитина із нетерпінням чекають суботи, адже знають що це місце де їх люблять  і завжди чекають.

Gal 2

Протягом канікул, мали можливість проводити зустрічі для підлітків і молоді, окремо для хлопців та дівчат. Хороший час читати Слово Боже і аналізувати власне життя і поведінку. Адже в цій віковій категорії, перехідний вік, важливо мати хороший вплив і тих, хто наставлятиме на вірний шлях.

Вже з наступного тижня, учні повертаються в школу після тривалих канікулів, а це означає, що ми відновлюємо наші Біблійні уроки в трьох початкових школах ( 4-7 класи) і двох загальноосвітніх (8-11 класи). Це чудова можливість налагоджувати відносини з колективом школи і при цьому ділитися Євангелієм не лише з учнями, але із вчителями, які дуже часто мають багато цікавих запитань.Gal 3

Зустрічі для хлопців кожної середи. І виявляється, вони ніколи не втомлюються приходити на ці зустрічі і завжди із записником повним запитань. Більшість із хлопців або не мають тата, або ж не мають потрібної уваги від нього. Оскільки чоловік відіграє головну роль в культурі і всі рішення приймаються в більшості чоловіками. Коли бачиш зруйновані сім'ї і дітей, які ніколи не бачили тата. То це мотивує вкладати в хлопців, які одного дня будуть чоловіками і батьками. Тому ці зустрічі необхідні для богобоязних та щасливих сімей у майбутньому.

Вже декілька місяців, як ми проводимо навчання для жінок. Не завжди ми розпочинаємо вчасно, але головне щоб в них є бажання приходити та слухати Слово Боже. Дуже часто ми можемо засиджуватися годинами, шукаючи відповіді на їхні запитання. Їхня довіра і відкритість багато означають для мене особисто. Адже дорослим не легко довіряти та ще й ділитися своїми проблемами. Та подяка Богові за ці серця, яка змінюються від присутності Бога.

Церква помножується і нові люди додаються до числа спасенних. Велика радість бачити  посвячених людей, які не лише вивчають Боже Слово але і практикують у їхньому житті. Вони моляться та підтримують Україну.

Вже розпочали Біблійне навчання “Жива історія” і віримо, що цей курс буде не лише корисним але і надихаючим жити для Божої місії і Його плану. Для новонавернених розпочали окремі навчання, щоб вони могли за допомогою Слова Божого більше дізнатися про Ісуса Христа та ходити в Його світлі та правді.

Молимось, щоб життя цих людей  і тих, хто бачить наше життя, змінилися через Добру Новину.  

Дякуємо за вашу любов і підтримку.


Flex

Комітет зовнішньої місії – це координаційний центр місіонерської діяльності за кордоном і серед іноземців в Україні, підпорядкований Всеукраїнському союзу церков євангельських християн-баптистів.

Офіс ВСЦ ЄХБ

м. Ірпінь, вул. Сім’ї Шкарівських, 11-В.

Віталій СорокунКерівник комітету зовнішньої місії
(097) 375-17-73
Роман ДячукАдміністратор комітету
(068) 625-53-02
Аліна ЗападнюкІнформаційне служіння комітету зовнішньої місії
(066) 029-18-47
Володимир Западнюккоординатор короткострокових місіонерських поїздок
(050) 283-54-52
© 2022 Комітет зовнішніх місій. All Rights Reserved.