• Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини від місіонерів

~ новини і молитовні потреби від місіонерів ~

Новини з Бразилії від сім'ї Аршуліків

Вітаємо вас, наші дорогі брати сестри, любов'ю Господа нашого Ісуса Христа. Дякуємо вам за молитви та підтримку і також Богові за те, що Він тримає все в своїх руках..

Ар1

   Насправді, минулий місяць був для нас нелегким. Здавалося, що нас накрила хвиля труднощів. Окрім різноманітних труднощів у служінні, ми зіткнулися з особистими проблемами: у Віталія знову стався напад болю в спині, у старшої доньки тиждень болів живіт. Ми звернулися до лікаря, вона почала приймати ліки, але не діяло. Ми молилися, церква нас підтримувала, і в неділю біль зник. Я також потрапила в аварію з мотоциклом. Це була дуже важка ситуація для мене, тому що я була винною. Слава Богу, ніхто серйозно не постраждав...

   Та окрім поганих речей, які трапляються, маємо багато благословень, і одним із них хочу поділитися з вами. Кожного дня ми стикаємось із багатьма людьми і одного разу зайшли до сім'ї, яка почала ходити на безкоштовний обід. У Вальдемара серйозні проблеми з ногами, тому він більше не зміг працювати. Він також розповів, що страждає від болю в обличчі через рак шкіри. Ми молилися, і наступного разу, коли ми зустрілися, він сказав, що рак зник. Через 3 тижні він пішов до лікаря, і лікар сказав, що у Вальдемара більше немає раку. Бог зробив чудо.

    Ми щасливі, що можемо бути дотичними до Божих чудес і бути дітьми Бога, Який ніколи не покидає. Нехай Бог благословить усіх вас, дорогі наші, і якщо потрібно, щоб він зробив диво і у вашому житті. Великі обійми від нашої сім'ї із Бразилії.

Молитовні прохання:

1. Зростання церкви

2. Покаяння людей

3. Здоров'я Віталія


Flex

Комітет зовнішньої місії – це координаційний центр місіонерської діяльності за кордоном і серед іноземців в Україні, підпорядкований Всеукраїнському союзу церков євангельських християн-баптистів.

Офіс ВСЦ ЄХБ

м. Ірпінь, вул. Сім’ї Шкарівських, 11-В.

Віталій СорокунКерівник комітету зовнішньої місії
(097) 375-17-73
Роман ДячукАдміністратор комітету
(068) 625-53-02
Аліна ЗападнюкІнформаційне служіння комітету зовнішньої місії
(066) 029-18-47
Володимир Западнюккоординатор короткострокових місіонерських поїздок
(050) 283-54-52
© 2023 Комітет зовнішніх місій. All Rights Reserved.