• Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини від місіонерів

~ новини і молитовні потреби від місіонерів ~

Новини з Бразилії від сім'ї Аршуліків

Вітаємо вас дорогі брати та сестри любов'ю Господа нашого Ісуса Христа. З часом все більше і більше розуміємо, наскільки важлива ваша підтримка та молитви, тому щиро дякуємо вам за кожну молитву, за нас та служіння у Прудентополісі. Ми живемо у великій духовній боротьбі, тому що вона йде за найбільшу цінність на землі - людську душу і наша мета - здобути якомога більше душ для Господа. Браз 1

   У вересні ми все ще перебували в процесі перезапуски, тому що під час нашої поїздки в Україну всі служіння були призупинені. Але щасливі що маємо такого Бога, який не зупиняється, і саме Він Той хто робить роботу в серцях людей. Цього місяця ми мали велику радість: 19 -го числа троє людей прийняли хрищення і стали одними із перших членів Баптиської церкви у Прудентополісі. Минулої неділі один із охрищених розповів історію. У нього є брат, його звуть Юрій. Віталій багато часу проводив разом з ними, допомагаючи та навчаючи. Обидва покаялися у своїх гріхах. Олександр продовжував вивчати Слово Боже лові і прийняв хрищення, але Юрій поїхав вчитися в інше місто і повернувся до свого попереднього життя, почав сумніватися у правдивості Біблії. Кілька тижнів тому він молився, кажучи: "Боже, якщо ти існуєш і твоє Слово правдиве, відкрий мені це через сон або через інших людей". Минуло кілька днів, і йому приснився сон, як він зустрівся з Ісусом і Той сказав йому: «Юрій, ти знайомий з Моїм Словом, але ти ще не віддав Мені свого життя. Перш ніж говорити про Мене іншим, ти маєш познайомитися зі мною». Він прокинувся від мурашок. 

   Бог продовжує діяти різними способами, і вся слава належить Йому.

   Молитовні прохання:

1. Життя Юрія, Жоау Пауло та Ренати, які знають Слово, але все ще не слідують за Ним;
2. 11 та 12 жовтня ми плануємо провести табір для сімей. Нехай Бог благословить проведе нас в підготовці;
3. Боже бачення для служіння.

Просимо вас підтримати наше служіння в Бразилії ви можете надсилати фінанси 

на Рахунок ВСЦ ЄХБ,  ПриватБанк  

5169 3305 2316 6855 

Призначення платежу: "Служіння в Бразилії"


Flex

Комітет зовнішньої місії – це координаційний центр місіонерської діяльності за кордоном і серед іноземців в Україні, підпорядкований Всеукраїнському союзу церков євангельських християн-баптистів.

Офіс ВСЦ ЄХБ

м. Ірпінь, вул. Сім’ї Шкарівських, 11-В.

Віталій СорокунКерівник комітету зовнішньої місії
(097) 375-17-73
Роман ДячукАдміністратор комітету
(068) 625-53-02
Аліна ЗападнюкІнформаційне служіння комітету зовнішньої місії
(066) 029-18-47
Володимир Западнюккоординатор короткострокових місіонерських поїздок
(050) 283-54-52
© 2022 Комітет зовнішніх місій. All Rights Reserved.