• Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини від місіонерів

~ новини і молитовні потреби від місіонерів ~

Новини з Уганди від сім'ї Тумвесіджі

  Ох, день видався один із тих, коли все заплановане не встигається, хочеться перевести стрілку годинника на зад і, як завжди щось нове вимальовується на графіку. Але так здається кожного дня, коли ти на місії. Твоє життя тут це відкрита книга, яку всі читають. Твій простір – це максимум твоя кімната або ж лише ліжко. Твій час не належить лише тобі. На твоєму обличчі завжди має бути посмішка і привітність, навіть коли втома закриває твої очі. Ти завжди сильний, і ти маєш знати відповіді на всі запитання. І це той день коли хтось тобі довірить потаємне, поділиться своїми успіхами або ж падіннями. Один день на місії який би я не проміняла ні на щось інше. Я навіть не уявляю життя по іншому.

Уга 1

   Але бувають дні сюрпризи. Наші волонтери повідомили нас що їх пограбували. Украли ноутбук з рюкзаком і дрібні гроші у Влади, повербанк і наший маленький проектор, який працює на зарядному. Стівен пішов до їхнього будинку поглянути на ситуацію. За 1 годину їх відсутності вдома це сталося. Лишалось лише молитись за тих то вкрав. Вже пізно увечері один із нашої молоді зателефонував мені і запитав як виглядають ті речі, бо вуличні діти принесли йому заряджати і питали чи він не хотів би купити. І справді це були вкрадені речі. І вже наступного дня ми “купили” їх назад. Лише проектора вже не було. Це була і радість але одночасно і розчарування за проектор.

   Сюрпризи не завершилися. Стівен вже збирався іти на Біблійне навчання, як до нас прийшли два гості, показавши посвідчення міліції. Роблять перевірку громадян білого погодження. Звичайно дуже багато потрібний і не потрібних запитань. Показали всі документи і на місію, мій паспорт і навіть свідоцтво про одруження. Але звинувачення які вони так періодично проговорювали взагалі не мали місця. Годину спілкування і тут вони хочуть перевірити наших волонтерів. Дівчата по можливості прийшли і надали всі потрібні документи. Але ж як буває, коли вони хочуть “зароби” то шукають навіть дрібниці. Стівен був дуже серйозно налаштований, бо вже почали перегинати палку. То чого не така віза, то чого .... Ну і запросили на наступний день у відділяння. Все закінчилося тим, що вони попросили трошки грошей на мобільний телефон. На що отримали ні. Але цікаво якось так складається: вже більше ніж два роки ми тут і вони не хотіли познайомитися з нами і навіть не звертали уваги, ну віталися на дорозі. А тут аж до дому прийшли. Хтось їм “підказав” до наснавідатися. Бо знаємо місцеву міліцію.... то це просто очевидно. І це вже не вперше, що хтось “цих друзів” до нас підсилає.

  Але якщо більше не говорити про сюрпризи такого характеру, то президент дозволи відкрити церкви. І ми вже мали можливість провести молодіжне спілкування в суботу і звичайно богослужіння у неділю. Протягом 6 тижнів ми проводили служіння в малих групах. І коли прийшли в неділю, то виявилося що палатка тепер мала, стільців не вистачило. Більше 60 людей, не рахуючи дітей. Хлопці вже почали грати на гітарі та піаніно, презентували нам декілька пісень. А хор, який постійно займався, співають тепер як “янголи”. Все це спонукає нас робити кроки швидше в покупки землі і побудови церкви, місії . Це чудова новина, що ми могли прославити Бога єдино. Також ще 3 дівчини покаялися, одна із низ мусульманка. Вони спочатку відвідували зустрічі для дівчат по середам, а тепер прийшли на служіння. Це неймовірно, як Бог працює в серцях людей.

Уга 2

  Всі дні розписані. Кожний із волонтерів задіяний у різних служіннях. Також наші лідери серед молоді активно займаються із дітками по різних районах Бвеяле, і ще проводять Біблійні навчання для іншої молоді, які виявили бажання. Коли я дивлюсь на них, і згадую хто як покаявся, які вони були закриті і не впевнені. А зараз вже самі навчають. Бог настільки неймовірний! І вся ця команда разом для нас велике благословення і великі можливості розширювати служіння. Один брат із молоді починає працювати із вуличними дітьми. Тому молимось, що це було продуктивно і на славу Божу.

  В минулому місяці до нас приєдналися Яна і Олеся. А в жовтні до нас планує повернутися Тая Бакаленко і долучитися Тімур. Команда зростає? щоб слово Боже ширилося до більшої кількості людей.

  Тому дякуємо що ви також в нашій команді місіонерів. Маю на увазі не лише в Уганді, а в команді всіх місіонерів по різних куточках землі. Адже всі ми разом бажаємо щоб люди почули про Спасителя і навіть більше — увірували в Нього. Лише об'єднанні однією ціллю ми зможемо досягати не досягнутих, і нести Добру Новину “аж до країв землі”. Дякуємо за ваші молитви і підтримку, шоколад і просто коротенький лист підбадьорення. І нехай Ім'я Ісуса буде проповідуване повсюди!

Молитовні прохання:

- за команду українських місіонерів, які служать з нами, фізичний захист та духовний ріст

- за лідерів та помічників з місцевої молоді, їх духовний ріст і слухняність Божому Слову

- за дитячу програму по суботам. Плануємо відновити в жовтні

- покупка землі для будівництва місії

Просимо вас підтримати наше служіння в Уганді ви можете надсилати фінанси 

на Рахунок ВСЦ ЄХБ,  ПриватБанк  

5169 3305 2316 6855 

Призначення платежу: "Служіння в Уганді"

з любов'ю та молитвами сім’я Тумвесідже


Flex

Комітет зовнішньої місії – це координаційний центр місіонерської діяльності за кордоном і серед іноземців в Україні, підпорядкований Всеукраїнському союзу церков євангельських християн-баптистів.

Офіс ВСЦ ЄХБ

м. Ірпінь, вул. Сім’ї Шкарівських, 11-В.

Віталій СорокунКерівник комітету зовнішньої місії
(097) 375-17-73
Роман ДячукАдміністратор комітету
(068) 625-53-02
Аліна ЗападнюкІнформаційне служіння комітету зовнішньої місії
(066) 029-18-47
Володимир Западнюккоординатор короткострокових місіонерських поїздок
(050) 283-54-52
© 2022 Комітет зовнішніх місій. All Rights Reserved.