• Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини від місіонерів

~ новини і молитовні потреби від місіонерів ~

Новини від Євгена Євви місіонера в Камбоджі

Наше служіння в Камбоджі, слава Богу, не тільки продовжується, але й розширюється. Крім євангелізаційних поїздок по провінціям Камбоджі, які ми періодично робимо, Бог поклав нам на серце ще одне служіння - служіння дітям-сиротам цієї країни. Разом з сім'єю Лади Сим, ми вирішили відкрити дитячий християнський притулок. Чому? Зараз в Камбоджі, це найдієвіший метод євангелізації.

Женька 1

   95% дітей, які потрапили в християнський дитячий притулок, стають християнами. Це статистика директорів притулку. 95% дітей з буддистських сімей, які виросли в притулку, зустрічаються з Богом і присвячують Йому своє життя. 95% - це дуже хороша цифра. І як я сказав, наша сім'я та сім'я Лади Сім хочемо почати це служіння. Ми вирішили брати в притулок дітей сиріт або напів сиріт, яких в Камбоджі, на жаль, дуже багато. Зараз знайшли приміщення, уклали контракт на 1 рік. 1 жовтня, ми переїхали в це приміщення. Вже є діти, з провінції Кратьех, з провінції Мондулькірі, а також діти з села Туол Самбір, села, в якому була організована церква.

Женька 2

   Я дуже рідко прошу про фінансову допомогу, але це саме той момент, коли мають бути великі витрати. Будинок, який ми орендуємо майже порожній, меблі немає, тому потрібно буде купувати дитячі ліжка, матраци, подушки, столи, шафи, вентилятори в кімнати, кухонне приладдя і багато поточних побутових витрат.Також оформлення ліцензії на відкриття притулку коштує близько 1500 дол. Тому, я вас дуже прошу, якщо ви можете допомогти нам в цьому служінні, хоч трохи, скільки Бог покладе на серце, будь ласка, відгукнетеся на цю потребу. Або ж поділіться цим листом, щоб якомога більше людей долучилися до молитви за це служіння.

   Моліться, будь ласка, щоб Господь все влаштував для початку цього служіння. Це дійсно благословенне служіння, і ми бачимо результати організації таких дитячих християнських притулків в Камбоджі.

   Підтримуючи тісні взаємини з помісними церквами, а особливо з Біблійною Баптистською церквою Бансалян, де пастором Пол Табанао - місіонер з Філіппін, який служить в Камбоджі близько 20 років, він повідав мені їх поточну потребу. За час його служіння з цієї буддистської країні, крім відкриття багатьох церков, Бог дав можливість пастору Полу відкрити християнську школу і християнський садочок років 10 назад. Служили там і працювали вчителі та наставники, в більшості, місіонери з Філіппін та іноді з США. І ось, в період, коли школи в Камбоджі закриті вже більше року, багато вчителів повернулися назад на батьківщину і зараз в школі залишилося всього два вчителя - дружина пастора Пола і дружина Лади Сим, хоча школа працює онлайн через зум, два вчителя це дуже і дуже мало.

Женька 5   Женька 3

  До чого я веду? Якщо у вас є бажаючі поїхати послужити в християнській школі в буддистської країні Камбоджа, нехай зв'яжуться зі мною.

  Єдине є ряд моментів:

  - обов'язкове знання англійської мови на хорошому рівні, тому що школа англомовна, всі предмети викладають англійською мовою,

  - фінансової підтримки, так само як і зарплати з боку школи - немає; підтримку необхідно шукати самому,

  - але є де жити, можна або в кімнаті при школі, або навіть у нас в притулку, який знаходиться, до речі, 3 хвилини ходьби від школи (чим теж Бог нас благословив цим, дітям з притулку не треба буде далеко ходити в школу).

   Якщо хтось хоче і може приїхати хоча б на рік, краще два-три-чотири, це було б чудово.

  Як я сказав, зараз проходять уроки онлайн, але в січні планується почати нормальне звичайне нам навчання в класах школи. Тому, зараз можна приєднатися як вчитель онлайн, і за цей час шукати підтримку, а в січні прилетіти в Камбоджу.

   До речі, ще одна хороша новина - у листопаді уряд Камбоджі планує відкрити кордони і почати пускати туристів. Що це означає для нас? Те, що тепер до нас можна буде приїхати в короткострокову місіонерську поїздку: допомогти нам у притулку, їздити по провінціях з євангелізацією, проводити табори у нас в церкві Туол Самбір та інших церквах, в загальному служінь тут дуже багато, де б команди могли допомогти.

  Ну і останнє. Ми хочемо запустити нове служіння по провінціям, точніше не почати нове, а реанімувати старе, тому що ми намагалися це робити, отже - служіння очної клініки, тобто приїжджати в село або місто, запрошувати людей до церкви, кому потрібні окуляри і таким чином проводити євангелізацію.

  Моліться, будь ласка про відновлення цього служіння. Звичайно, зараз для нас пріоритет - це притулок і церква в Туол Самбор, але, я думаю, пару раз на місяць ми могли б робити такі поїздки.

Це всі новини нашого служіння на даний час. Прошу ще раз, моліться, будь ласка, щоб Господь благословив наші починання. Моліться, щоб Він зміцнив нас духовно і фізично і дав силу служити Йому.

Передавайте привіт церкви від нас.

Ваш брат у Христі Ісусі,

Євген Євва.

Просимо вас підтримати наше служіння в Камбоджі ви можете надсилати фінанси 

на Рахунок ВСЦ ЄХБ,  ПриватБанк  

5169 3305 2316 6855 

Призначення платежу: "Служіння в Камбоджі"


Flex

Комітет зовнішньої місії – це координаційний центр місіонерської діяльності за кордоном і серед іноземців в Україні, підпорядкований Всеукраїнському союзу церков євангельських християн-баптистів.

Офіс ВСЦ ЄХБ

м. Ірпінь, вул. Сім’ї Шкарівських, 11-В.

Віталій СорокунКерівник комітету зовнішньої місії
(097) 375-17-73
Роман ДячукАдміністратор комітету
(068) 625-53-02
Аліна ЗападнюкІнформаційне служіння комітету зовнішньої місії
(066) 029-18-47
Володимир Западнюккоординатор короткострокових місіонерських поїздок
(050) 283-54-52
© 2022 Комітет зовнішніх місій. All Rights Reserved.