• Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини від місіонерів

~ новини і молитовні потреби від місіонерів ~

Новини від сім'ї Тумвесіджі, Уганда

Вітаємо дорогі брати та сестри у Христі Ісусі!Галь 1

   Дуже дякуємо за ваші постійні молитви та підтримку. Час і справді так швидко минає, що інколи хочеться добавити ну ще б кілька годин на добу, щоб все встигати, ще одну людину відвідати, іншому - засвідчити. Але все таки добре, що Бог влаштував наші дні і години саме так. Хоча ми можемо поспішати, щось встигати а щось ні, але важливо в поспіхах не забути про головного героя нашого життя — Ісуса Христа, віддавати частину нашого часу Йому. А це і є пальне для нас, щоб рухатися вперед та досягати ще більше людей для Ісуса!

Галь 2   В Уганді ще досі діють обмеження у зв'язку із карантином. Але правила все більше втрачають силу, і люди стають активніші. Тому ми відновили уроки для спонсорських діток. На сьогодні вже маємо 69 діток, яким ви даруєте можливість навчатися в школі. Біблійні уроки для діток проводимо по сім'ях.
  Приємно бачити активну участь місцевої молоді в організації і самому проведенні цих уроків. Частина молоді також індивідуально проводять Біблійне навчання “Нове життя у Ісусі Христі” зі своїми друзями. В цьому курсі навчаннЦей курс складається із 6 підручників, останній - “ Всесвітня місія”. І зараз є 6 дівчат, які проходять цей курс. Для них це щось неймовірне дізнаватися про перших місіонерів. Молимось, щоб вони зрозуміли
місіонерський поклик для їхнього життя теж.

   За цей час маємо чудову можливість відвідувати сім'ї, знайомитися з новими людьми і звіщати їм Євангеліє. Відновили зустрічі із дівчатами, але тепер щотижня та в іншому форматі. Також Стівен відновлює такі ж зустрічі, але з хлопцями. Адже вони зараз в перехідному віці, коли потребують особливої уваги і наставництва, поради і просто відповіді на хвилюючі запитання. Наші місіонери з України, студентки із ОБС неймовірна допомога для нас. І в них лишився лише місяць в Уганді, а я вже обережно починаю їм наголошувати про те, як нам потрібна ще їхня допомога. Так сказати, красиво прошу щоб вони лишилися на довше. Дехто із них молиться щоб затриматись з нами до весни.

   Це чудово! Єдина проблема це фінанси. Тому моліться, щоб Бог влаштував це питання. Також останні три тижні ми всі хворіли: у дівчат по черзі була малярія, а потім в усіх черевний тиф, а тепер і в мене. Звичайно ми купуємо питну воду, дотримуємося гігієни, але все ж і це не гарантія. Лікування сильними антибіотиками, самопочуття не з найкращих. Ми почали аналізувати і, вже коли я захворіла, то однозначно — це була питна вода. Дівчата вирішили спробувати нову фірму бо іншої не було, а ця ще і дешевше.Галь 3

   Я прийшла до них в гості і також пила. Ось так сталося, що всі захворіли. Звичайно воду більше тієї фірми не купуємо. Також Влада захворіла малярією, це її перший досвід. Моліться про видужання всієї команди. Як ви знаєте, ми орендуємо приміщення для всіх заходів і Біблійних навчань. І вкінці цього року нам потрібно шукати нове місце. Це не просто, адже потрібна територія і для діток бігати, щоб не дорого і т.д. Найкращий варіант це вже купити власну землю і будувати місіонерський центр. Тому потребуємо мудрості у вирішенні цього питання. Також потребуємо спонсорів, які бажають зробити внесок в розвиток місії з довірою.

   Ще раз дякуємо за вашу любов і підтримку. Нехай все що ми робимо і те, як живемо, прославить ім’я нашого Спасителя. Завжди раді також отримувати ваші листи і відгуки. Посилайте наші щирі вітання всім братам та сестрам у Христі.

Молитовні потреби:
- фізичне здоров’я місіонерів і всієї команди
- молодь та діток, з якими ми за маємось, їхній духовний ріст і покаяння
- за групу по вивчанню Біблії, які проходять курс “Всесвітня місія”
- за придбання земля для місіонерського центру
- за спонсорів для місії


Flex

Комітет зовнішньої місії – це координаційний центр місіонерської діяльності за кордоном і серед іноземців в Україні, підпорядкований Всеукраїнському союзу церков євангельських християн-баптистів.

Офіс ВСЦ ЄХБ

м. Ірпінь, вул. Сім’ї Шкарівських, 11-В.

Віталій СорокунКерівник комітету зовнішньої місії
(097) 375-17-73
Роман ДячукАдміністратор комітету
(068) 625-53-02
Аліна ЗападнюкІнформаційне служіння комітету зовнішньої місії
(066) 029-18-47
Володимир Западнюккоординатор короткострокових місіонерських поїздок
(050) 283-54-52
© 2022 Комітет зовнішніх місій. All Rights Reserved.