• Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини від місіонерів

~ новини і молитовні потреби від місіонерів ~

Новини від сім'ї Тумвесіджі, Уганда

Вітаємо дорогі брати і сестри у Христі. Щирі вітання із сонячної, інколи дощової, Уганди. Дякуємо за вашу підтримку, як молитовну так і фінансову. Не перестаємо насолоджуватися тим, як Бог використовує кожного із вас у Його великій місії досягати загублених у темряві людей. Кожний із вас — благословіння для нас. 

   Вже досить довго ходили чутки, що мають країну закрити на карантин, але нічого офіційно не було оголошено. Тому ми користувалися можливістю збиратися у великій кількості. Одне із наших служінь — це дівчата. І знову зустріч, на яку вони завжди чекають із нетерпінням. Коли ми обговорювали деякі деталі із дівчатами перед зустріччю, то я приблизно розраховувала на 50 дівчат. На що з мене посміялися, що то дуже багато собі уявила. Але мені здається, Бог часто дає нам таку впевненість в серці яка потім стає реальністю. На цю зустріч прийшло 53 дівчини. Це був чудовий час роздумів і навчання біля Слова Божого. Запитання і відповіді — один із  важливих розділів на наших зустрічах. Більшість дівчат не мають тісних стосунків із батьками, щоб ділитися переживаннями і отримати поради, відповіді. І такого плану зустрічі допомагають їм знайти відповіді на хвилюючі питання і заглибитися ще більше в Божу Істину. Галя 1.1

   До нас приєдналися нові волонтери із України — 4 сестри, які вже активно влилися в наший невеликий колектив і приймають активну участь. Дуже дякуємо за ваші подарунки із України, листи із теплими словами. Отримали велике підбадьорення! 

   І знову карантин оголосили в Уганді.

   На недільні богослужіння почали приходити багато діток, що старшим не було де сісти і тому ми розпочали Недільну школу. Біблійні навчання — а це 10 різних груп, де вивчають Біблію більше 50 молодих людей. Молодіжні зустрічі кожної суботи та інші служіння прийшлось переформувати із новиною про новий  карантин, тепер не можна взагалі збиратися, лише не похорон в кількості 20 людей. Перший тиждень ми проводили Біблійні уроки для дітей по 15 осіб, але через новий посилений карантин, мизупинили заплановане. Біблійні навчання в малих групах продовжуємо, адже там небільше 7 людей. Недільне служіння ми сформували 6 різних груп, в залежності відмісцевості, де живе молодь. Послали туди “місіонерів” (братів із місцевої молоді), якіпроповідують і відповідають за групи.Галя 1.2
   Групи збираються в різних сім'ях по черзі. Ми навіть не очікували, наскільки нас тепло приймають. Навіть сусіди по кожній групі долучаються до цих богослужінь. Цікаво, як Бог використовує карантин, щоб досягнути інших людей, відкриває нові можливості служити по різних місцевостях Бвєяле. 

   Для молоді ми розпочали різні курси навчання по 2-3 людини: фотографування, комп'ютер, малювання, манікюр, гітара, піаніно, кондитерська справа. Це чудовий час не лише навчитися новій справі, але і мати тісні відносини із молоддю, навчати їхпрактичного християнського життя. І особисто я,  переповнююся радістю, коли бачу зміни в молоді. Вони вже зовсім не такі, як вперше коли прийшли. Це лише початок того, як Бог працює в їхній серцях. Молимось, щоб життя кожного із них було запашністю Христа. Галя 1.3

   На сьогодні маємо 48 спонсорських діток. В більшості спонсори із України. Дякуємо кожному хто відгукнувся і подарував надію отримати освіту. Якщо ви бажаєте стати такою людиною для дитини, можете з нами зв'язатися. 20$ щомісяця для навчання в початковій школі, 30$ - для старшокласників. Долучайтеся і не пошкодуєте! 

   Якщо ви уважно читаєте і слідкуєте за нашими молитовними потребами. То там є пункт за покупку землю для місіонерського центру. Ми приймали гостей із України на декілька днів, з якими відвідали можливі варіанти землі під цей проект. Продовжуємо молитись і вірити, що Господь пробуджує серця людей жертвувати на цей проект. Це стане для нас не лише благословенням, але великим кроком в розвитку місії. Підтримайте цей проект в молитвах, і практично також. За інформацією звертайтеся до нас або переходьте за сайтом: https://missiya.in.ua/donate для пожертвувань Сім'я Тумвесідже або ж проект Бвеєяле. 

   Ще раз дякуємо за вашу підтримку. Нехай ваші серця продовжують палати для Христа. Разом ми маємо силу нести непосильну тяжкість! Вітання всім братом та сестрам у Христі! До зустрічі! 

   Молитовні потреби:
   - нові можливості служіння в умах карантину
   - духовний та фізичний захист всієї команди місіонерів
   - духовний ріст людей яким служимо
   - фінансування для купівлі землі під місіонерський центр - ремонт автомобіля/ або ж купівля нового 


Flex

Комітет зовнішньої місії – це координаційний центр місіонерської діяльності за кордоном і серед іноземців в Україні, підпорядкований Всеукраїнському союзу церков євангельських християн-баптистів.

Офіс ВСЦ ЄХБ

м. Ірпінь, вул. Сім’ї Шкарівських, 11-В.

Віталій СорокунКерівник комітету зовнішньої місії
(097) 375-17-73
Роман ДячукАдміністратор комітету
(068) 625-53-02
Аліна ЗападнюкІнформаційне служіння комітету зовнішньої місії
(066) 029-18-47
Володимир Западнюккоординатор короткострокових місіонерських поїздок
(050) 283-54-52
© 2021 Комітет зовнішніх місій. All Rights Reserved.