• Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини від місіонерів

~ новини і молитовні потреби від місіонерів ~

Новини від Євгена Євви місіонера в Камбоджі

Час на Батьківщині пройшов дуже швидко, і підійшов той момент, коли ми почали вже складати валізи в Камбоджу. 2 червня, дасть Бог, з Івано-Франківська ми виїжджаємо до Києва, 3 червня з Києва ми вилітаємо в Доху (Катар), 4,5 години очікування в Досі, потім з Дохи летимо в Сінгапур, 21,5 годин очікування в Сінгапурі і 5 червня ми прилітаємо в Пномпень. Майже три доби в дорозі. Хто літав на літаках, той зрозуміє))

Жен1

   Потім два тижні карантину в одному з карантинних центрів Пномпеня і ми на місці, в служінні на другий Батьківщині. В Україні, все, що ми планували зробити, в принципі встигли зробити, слава Господу, що Він давав і можливості і час, ну і бажання.jpg

   Поки ми перебуваємо в Україні, служіння в Камбоджі триває руками Лади і його сім'ї. Слава Господу, що навіть віддалено ми можемо дбати про потреби людей з нашої церкви, особливо в період повного локдауна в Камбоджі, коли позакривали не тільки міста і провінції, а й багато сіл або райони Пномпеня закрили повністю, що не можна ні заїхати ні виїхати з району. У цей важкий період, коли багато людей залишилися без засобів існування, соціальне служіння допомоги нужденним - це сильне свідчення про Божу любов цим людям. І хоча зібрання зараз заборонені, Лада з сім'єю відвідує людей по домівках і духом ми з ним.

   Після невеликої перерви, завдяки пожертвам братів і сестер, ми відновили гарячі обіди дітям бідних сімей. Щотижня близько 80-90 дітей приходять на такі обіди. І вже більше року наша церква готує такі гарячі обіди для дітей. Це служіння милосердя в дії, виконання слів «нагодуй голодного» і, як говорив Ісус: «так нехай світить світло ваше перед людьми, щоб вони бачили ваші добрі діла, прославляли Отця вашого Небесного».

   В принципі, це всі новини, лист дуже короткий, не хочу писати скільки церков ми відвідали в Україні, скільки малих груп або спілкувань з молоддю, я думаю суха статистика нікому не цікава. Я сподіваюся, що через ці відвідування Бог ще раз підбадьорив як церкви, так і мене, ще працювати для Господа і, може бути, чиєсь серце запалиться і для Місії в Камбоджі.

Просимо вас підтримати наше служіння в Камбоджі ви можете надсилати фінанси 

на Рахунок ВСЦ ЄХБ,  ПриватБанк  

5169 3305 2316 6855 

Призначення платежу: "Служіння в Камбоджі"


Flex

Комітет зовнішньої місії – це координаційний центр місіонерської діяльності за кордоном і серед іноземців в Україні, підпорядкований Всеукраїнському союзу церков євангельських християн-баптистів.

Офіс ВСЦ ЄХБ

м. Ірпінь, вул. Сім’ї Шкарівських, 11-В.

Віталій СорокунКерівник комітету зовнішньої місії
(097) 375-17-73
Роман ДячукАдміністратор комітету
(068) 625-53-02
Аліна ЗападнюкІнформаційне служіння комітету зовнішньої місії
(066) 029-18-47
Володимир Западнюккоординатор короткострокових місіонерських поїздок
(050) 283-54-52
© 2021 Комітет зовнішніх місій. All Rights Reserved.