• Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини від місіонерів

~ новини і молитовні потреби від місіонерів ~

Новини з Папуа-Нової Гвіннеї

Як ми живемо
 Дорогі друзі, радійте разом з нами. Після 10 років служіння в Папуа-Новій Гвінеї, де ми весь цей час були єдиними білими в селіДо нас на довгий час приєднається одна літня жінка зі штату Техас, США! Ми не знаємо її особисто, крім того, що їй далеко за 70, і вона горить любов'ю до Господа. Після молитви і місяців листування, ми прийняли рішення, не перешкоджати її заклику - і ось вже готуємося зустріти її через кілька тижнів. Сестричку звати Шерон, просимо молитися за її переліт і адаптацію.ПК 1   Також, в цьому місяці до нашої команди приєднається папуас Девід і його маленький син. Минулого місяця вони поховали маму малюка (вона померла від тифу) і ми відчули, що в цій ситуації ми можемо бути корисними один одному - Девід, як full-time місіонер від Молоді з Місією, ось уже більше 10 років мріє про організацію церкви в провінції west Papua, що в Індонезії - а саме це і є наше бачення на наступну п'ятирічку. Просимо молитися за наше поповнення в команді, ми дуже раді!
   Також, у зв'язку з цим, друзі, у нас до вас особисте прохання. На Promise Land у нас є церква, школа, будинок пастора і сам будинок центру, в якому наша родина займає дві кімнати, а у всіх інших живуть наші прийомні сини-папуаси. Так як приїде Шерон і Девід з малюком, ми віддамо їм наш простір, а нам самим жити БУКВАЛЬНО стане ніде ..... Після сімейної ради, ми прийняли рішення, що прийшов час мати свій будинок. Ми ніколи не просили ні про що, і знаємо, Бог подбає про нас .... інакше нам доведеться спати в церкві - або в класній кімнаті (не проблема!)
   Але якщо Бог спонукає Вас взяти участь в будівництві будинку особисто для нашої сім'ї, дайте нам знати, будь ласка! Плануємо невеликий будиночок, але з туалетом всередині, своєю власною кухнею і надією, що ніхто не стане стукати в спальню кожні 5 хвилин протягом всього дняНехай Бог благословить, Він Сам знає, як ми потребуємо таких змін.

   Служіння

   - Школа
   Ми відучилися рівно місяць, в нашому дитячому садку і школі для дорослих. Багато хто запитує, яку програму ми використовуємо, відповідаю - дуже важко знайти щось, що підійшло б папуасам, і відповідало б усім нашим вимогам. Так що нам доводиться писати програму самим - це, звичайно, додає роботи, але воно того абсолютно варто!
   Так, в перший тиждень ми вчили "A is for Adam", і історію створення, ми створені за образом Бога, Буття 1:26, частини тіла, букву А і номер 1.ПК 2

   Тиждень 2 - "B is For Bible", Псалом 118: 105, а також світло, колір, букву Б і номер 2.
   І так щотижня - особливий час в садку відводиться для поклоніння і молитви - так добре бачити малюків на колінах! Спасибі всім, хто бере участь в цьому служінні!ПК 3   Після місяця занять, уряд оголосив лок-даун (до нас, нарешті, дійшов ковід), так що, як законослухняні громадяни, нам довелося призупинити заняття в обох наших школах на місяць цей час ми використовуємо, щоб закінчити будівництво школи, прибиваємо стелю, робимо столи для вчителів і дошки на стіни. Особисто я зайнята тим, що розмальовую класи - а для чого? щоб і через це кожен малюк і старець, відчув ЯК СИЛЬНО його любить Бог.

   - Нові церкви
   Наше служіння в ПНГ (як багато хто з вас пам'ятають!) Почалося в 2011 з дитячого служіння, яке в 2013 переросло в дитяче та молодіжне, а в 2017 пройшло наше перше служіння, як поза-деноменаціонной церкви Promise Land. На ньому були присутні 17 осіб - це разом з нашою сім'єю і сусідами.
  Бог добрий - і мало-помалу наша церква розрослася, так що ми проводимо по 2 хрещення в рік, а прихожани знову не поміщаються у (вже!) Розширеному будинкуДомі молитви.
   Основна церква в Йонка має 5 малих домашніх церков, які приходять у неділю на спільне служіння, але на тижні збираються по домівках - в п'яти різних селах.
Крім того, завдяки Вашій молитовній і фінансовій підтримці за цей час ми могли насадити три церкви в далеких провінціях: ОбурАсас і Томпетака - в цьому місяці плануємо офіційне відкриття і освячення Дому молитви, а також хрещення.
   Особливою радістю для нас є наше тюремне служіння. Promise Land відвідує в'язницю щотижня, і якщо ви пам'ятаєте, в січні кілька в'язнів прийняли хрещення. Неймовірно, але історія на цьому не закінчується! Один з ув'язнених-хрещених, термін якого підійшов до кінця, звільнився, і поїхав до себе в село (це близько 4 годин їзди від нас) ... Після переговорів з сім'єю, вони з радістю запропонували нам ділянку землі, на якому вони вже готові будувати церкву. Перше служіння пройшло три тижні тому, з тих пір туди їздить служитель - це ще не церква, а мала група, і збираються вони в тіні мангового дерева (поки), але Божа справа йде вперед! Якщо Його воля, скоро в селі Асара народиться ще одна церква Promise Land.
   Також, за цей час ми могли відправити full-time місіонера в Індонезію (продовжуйте молитися за Лютера), і як тільки відкриється кордон, ми збираємося відправити "групу захоплення" в провінцію Вест Папуа (Індонезія) для огранізації церкви в найпершій за кількістю мусульман країні світу, і це наші найближчі сусіди.
   Завдяки Вашій підтримці, ми могли відправити 14 чоловік для отримання християнської освіти (місіонерські школи, тренінги для вчителів недільних шкіл, служителя і тд) - усі вони роблять активну участь в служінні церкви (пастора, місіонери, вчителі).
   - Служіння милосердя

  Завдяки Вашій підтримці, ми можемо постійно брати участь в потребах людей - і не приховую, в  Папуа-Новій Гвінеї, служіння милосердя, часто більш ефективно і прийнятно, ніж проповідь.
  Ми будуємо будинки малозабезпеченим, допомагаємо з одягом і засобами гігієни, роздаємо світильники на сонячних батареях і їжу самим бідним і хворим, і (навіть!) Будуємо дороги в непрохідних джунглях, щоб у людей був шанс дістатися до медпункту. Ми вчимо читати і писати, як малюків, так і людей похилого віку, і також роздаємо друковані та аудіо-Біблії.
   Одне з наших головних служінь, це медичне. Статистика говорить, на всю країну є не більш, ніж 400 лікарів, і буквально минулого тижня всіх потряс випадок, коли хвора на астму жінка померла, намагаючись допомогти сама собі на задньому дворі госпіталю в столиці ПНГ - все палати були зайняті, а медперсоналу не вистачило . (Прикріплюю фото цього і іншого випадку, щоб було зрозуміло, який у нас тут рівень медицини) ПК 4

ПК 5   Після служіння до нас завжди вишиковується черга з хворих, кривих, кульгавих, яким ми допомагаємо - молитвою і ліками. За все це, дорогі, ми хочемо подякувати Вам. Ми не змогли б зробити це самі! Панадол, який ми роздаємо - безкоштовний для людей, а ми його купуємо за 30 доларів пачка, до речі, пачка антибіотика, який рятує життя людей - 60 доларів. Аудіо Біблії не варті нічого, для людей, а ми платимо по 7 доларів за один комплект.
   Діти і дорослі приходять в безкоштовну (для них!) Школу, люди приходять до церкви і сидять на стільцях, ціна кожного - 8 доларів. І краще навіть не знати, скільки коштує роздрукувати завдання для кожного з 120 дітей, і 100 дорослих, стільки коштує погодувати 150 дітей половиною булочки і соком на недільній школі, стільки коштує заплатити за дизель екскаватора, прокладати дорогу в неіснуюче на мапі село, скільки коштує накрити шифером будинок вдови, у якої дюжина дітей.
   І навіть, щоб відправити цю розсилку, нам потрібно купувати інтернет (один долар за 100 мегабайт, дійсний тільки 24 години), а електрику, щоб зарядити лептоп - теж коштує грошей.
   Ми не могли б відправити папуасів в місіонерську школу (яка коштує гроші!) Або побудувати церкву в віддаленому селі - якби не ви.
  Бог дає нам мрії, які занадто великі для нас, але ми вдячні за команду місіонерів, за ВАС, які віддають останнє - для того, щоб наше служіння просувалося. Нехай Господь віддасть кожному!

Просимо вас підтримати наше служіння в Папуа-Новій Гвіннеї ви можете надсилати фінанси 

на Рахунок ВСЦ ЄХБ,  ПриватБанк  

5169 3305 2316 6855 

Призначення платежу: "Служіння в Папуа-Новій Гвіннеї"


Flex

Комітет зовнішньої місії – це координаційний центр місіонерської діяльності за кордоном і серед іноземців в Україні, підпорядкований Всеукраїнському союзу церков євангельських християн-баптистів.

Офіс ВСЦ ЄХБ

м. Ірпінь, вул. Сім’ї Шкарівських, 11-В.

Віталій СорокунКерівник комітету зовнішньої місії
(097) 375-17-73
Роман ДячукАдміністратор комітету
(068) 625-53-02
Аліна ЗападнюкІнформаційне служіння комітету зовнішньої місії
(066) 029-18-47
Володимир Западнюккоординатор короткострокових місіонерських поїздок
(050) 283-54-52
© 2022 Комітет зовнішніх місій. All Rights Reserved.