• Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини від місіонерів

~ новини і молитовні потреби від місіонерів ~

Новини з Уганди від Владислави Цвелих

Всім теплий і натхнений привіт з цього боку Екватора! Що вам сказати, - літо тут як завжди в самому розпалі, але ми вже з нетерпінням очікуємо сезон дощів, так як іноді температура перевалює вже за + 40˚С! Але зараз не про це! - Дозвольте вам краще розповісти, як ми тут живемо і чим займаємось.ВЛ 1

   Пройшов вже майже місяць з моменту коли я прилетіла в Уганду, і я можу вам сказати, що Бог як завжди, незмінно, дуже добрий до мене! В Уганду я летіла із застудою і слабкістю, і наслухалась багато про те, що: краще почекати, долікуватись, в аеропорту можуть виникнути проблеми, а що якщо те чи те ... Але якщо Бог довів до одного, Він поведе і далі і я твердо можу заспівати : «О пройденном я подвожу итог, - до этого места помог мне Бог!» Отже, тиждень «відпочинку» і повторного знайомства з усіма місцевими, і вперед!
    Трохи про наше служіння молоді.
   На сьогоднішній день Бог благословив нас більше 40 молодими людьми, з якими ми зустрічаємося кілька разів на тиждень (як мінімум!). Частина молоді поділена на групи по вивченню Біблії і основних християнських істин, - такий собі міні християнський інститут в якому основна мета - особисте учнівство. Є багато нової молоді, з якою я тільки познайомилася, і багато тих, хто добре перевірений часом!
   Зараз ця активна і жива молодь сама проводить дитяче служіння по суботах, готує їсти на величезну кількість дітей, відповідає за підготовку молодіжного і недільного служіння, і навіть керує хором! Що за диво, чи не так ??? Не знаю як ви, але я вже в передчутті побачити, що буде робити Бог у їхніх життях!ВЛ 2    Чим я тут займаюсь.
   Крім біблійних уроків, відвідувань, та й звичайного життя, Бог дав можливість викладати для особливих дітей! Чому вони особливі? - справа в тому, що у цих дітей є люди, які готові брати від себе і давати нужденним. Ні, вони не бідніші і не кращі за всіх інших дітей, просто їх долі, сім'ї та зовнішні обставини говорять про особливу потребу. Сьогодні їх троє - Дерек, Алан і Черетів, але цілком можливо буде більше! Але як? - сподіваюся, запитаєте ви!ВЛ 3    Особливе місце в моєму серці і служінні належить спонсорству дітей - «Ще одна дитина для життя». Спонсорство - це програма допомоги дитині в оплаті за його навчання в школі. Чому це важливо? - просто тут все набагато складніше, ніж в Україні і часто, коли у мам немає можливості платити за школу (а безкоштовної просто немає!), - для дитини це означає зникле дитинство, де на вулиці можна навчитися всьому, що хочеш, ну а для дівчаток - це рання вагітність, найчастіше від того, хто пообіцяє її забезпечувати, а потім просто зникає ...
   Розумію, - ми не можемо допомогти всім, але ми зобов'язані допомогти хоча б деяким! Адже саме таких є Царство Небесне! Пам'ятаєте?

- Моліться, будь ласка, про мудрість для нас, і про те, щоб не робити грубих помилок в служінні в іншій культурі
- Моліться, будь ласка, про наших дітей, і про тих людей, яким ми вчимося служити!

Просимо вас підтримати наше служіння в Уганді ви можете надсилати фінанси 

на Рахунок ВСЦ ЄХБ,  ПриватБанк  

5169 3305 2316 6855 

Призначення платежу: "Служіння в Уганді"


Flex

Комітет зовнішньої місії – це координаційний центр місіонерської діяльності за кордоном і серед іноземців в Україні, підпорядкований Всеукраїнському союзу церков євангельських християн-баптистів.

Офіс ВСЦ ЄХБ

м. Ірпінь, вул. Сім’ї Шкарівських, 11-В.

Віталій СорокунКерівник комітету зовнішньої місії
(097) 375-17-73
Роман ДячукАдміністратор комітету
(068) 625-53-02
Аліна ЗападнюкІнформаційне служіння комітету зовнішньої місії
(066) 029-18-47
Володимир Западнюккоординатор короткострокових місіонерських поїздок
(050) 283-54-52
© 2022 Комітет зовнішніх місій. All Rights Reserved.