• Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини від місіонерів

~ новини і молитовні потреби від місіонерів ~

Новини з Індії

Вітаємо Вас, дорогі! І ось знову новий сезон! Хочу в цей період, навчитися шанувати Господа і бути вдячною за кожні подаровані миті! Начебто прості слова, ... але як складно на практиці ... Будь ласка підтримайте мене в молитві за це!
    Дуже дякую вам за молитви! Господар будинку погодився і побудова класів для Недільної Школи почалася! У цьому місяці плануємо з Божою поміччю вже закінчити! Будь ласка продовжуйте молитися за це!

   По селам поки не їздимо, моліться будь ласка за нові можливості! Минуло 9 місяців, з того часу, як ми почали служіння в трущобах, і ось минуло стільки часу і у нас з'явилася міні-команда! Слава Богу! Ще два місцевих хлопця приєдналися! Так що вже легше планувати, щось по-маштабніше.Ін 2   Також хлопці взяли на себе саме відповідальніше і важче завдання, роботу з чоловіками ...! Ми ходимо туди з гітарою, співаємо пісні і розмірковуємо Словом Божим! Робили з дітьми бумажні літачки! Будь ласка моліться за нас, за людейІн 1   Це моя нова подруга її звуть Дождь! Вона живе поруч з трущобами! У неї життя рахується набагато краще, так як у неї спосіб мислення інший! Вона не жебракує, а заробляє гроші самостійно вона розбиває цемент, і потім за 3 грн продає алюмінієву сітку! Звичайно жебракувати легше, але вона вже вибрала іншу дорогу! Ми хочемо подарувати їй взуття, але  ми так потребуємо Ваших молитов! У нас уже було так ... ми не можемо благословити всіх, але тільки тих кого Бог "покладе нам на серце" ... але потім приходять жінки і влаштовують скандал, мовляв, ми обділили їх дітей.Ін 3   Я на кілька тижнів їду в інший штат моліться будь ласка за дорогу і за нові знайомства!  Дякую Богу, Він любить благословляє нас! Звичайно найголовніше, щоб наші родичі і багато людей прийшли до Господа, полюбили і пізнали Його! Ми молимося за Вас! І Ви будь ласка ніколи не переставайте молитися про нас 

Просимо вас підтримати наше служіння в Індії ви можете надсилати фінанси 

на Рахунок ВСЦ ЄХБ,  ПриватБанк  

5169 3305 2316 6855 

Призначення платежу: "Служіння в Індії"

 


Flex

Комітет зовнішньої місії – це координаційний центр місіонерської діяльності за кордоном і серед іноземців в Україні, підпорядкований Всеукраїнському союзу церков євангельських християн-баптистів.

Офіс ВСЦ ЄХБ

м. Ірпінь, вул. Сім’ї Шкарівських, 11-В.

Віталій СорокунКерівник комітету зовнішньої місії
(097) 375-17-73
Роман ДячукАдміністратор комітету
(068) 625-53-02
Аліна ЗападнюкІнформаційне служіння комітету зовнішньої місії
(066) 029-18-47
Володимир Западнюккоординатор короткострокових місіонерських поїздок
(050) 283-54-52
© 2021 Комітет зовнішніх місій. All Rights Reserved.