• Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини від місіонерів

~ новини і молитовні потреби від місіонерів ~

Новини від сім`ї Константіннік із Папуа-Нова Гвінея

Дорогі друзі, всім привіт! Привіт з краю землі!
Спасибі, дорогі друзі, за вашу молитовну і фінансову підтримку нашого служіння в Папуа-Новій Гвінеї! Без вашого вкладу, це було б неможливим, і я не втомлюся повторювати: Ми - одна команда.
   1) Як ми живемо
   Минулого тижня від раку підшлункової помер перший прем'єр-міністр Папуа-Новій Гвінеї, Майкл Сомаре, щоб було зрозуміліше, пояснюю, це, як Джордж Вашингтон для Американців або Михайло Грушевський для українців - людина, що втілює націю і який підписав акт про незалежність ПНГ в далекому 1975 році. Як вираз скорботи, папуаси повсюдно громлять магазини, раскрадаючи добро, підпалюють будинки і влаштовують масові бійки. Поки я пишу ці рядки, по вулиці з мачете в руках тиняються забруднені глиною люди (знак скорботи), з плачевними піснями і ритуальними танцями проводжаючи свого вождя - рух зупинено і нація в глибокій жалобі. Похорони Сомаре призначені на 12 березня, а що станеться до цього - одному Богу відомо, тут можливо все. Моліться за Божу охорону і мир в Папуа-Новій Гвінеї. Я трохи прихворіла - спасибі величезне всім, хто молиться про нас! Важливим буде також згадати, що тепер до нашого господарства додалося два порося - моя мрія вирости на фермі, здається, оживає для моїх дітей! Бог добрий 
   2) Служіння

   - Школа
   У цьому місяці, поновилися заняття в нашому садку, а також в школі для дорослих. Спасибі величезне всім, хто взяв участь в тому, щоб побудувати будинок школи, купити фарбу, зробити парти і купити стільці для школярів - все це з однією метою: Ще Одна Душа Для Ісуса!КН1   Вся програма побудована на тому, щоб не тільки навчити читати і писати, а й познайомити студентів з Господом - Боже Слово ми поклали, як підставу для академічних знань. І так здорово бачити вже перші плоди!
   На даний момент, у нас є 2 потоки дітей, від 3 до 5 років - в цілому 120 маленьких папуасів, а також 3 класи (початковий рівень, середній і вищий) в нашій дорослій школі.КН2   Весь свій вільний час (якого, на жаль, не так багато), я проводжу в класах, перетворюючи стіни в свій, унікальний, казковий світ. Чому? щоб кожен дорослий і дитина могла відчути, як сильно його любить Бог, але ж не завжди любов - це слова.КН3   Також ми дякуємо Богові за дивовижну команду вчителів, які несуть колосальну працю, не отримуючи ніякої заробітної плати. Ми прийняли рішення, що не будемо брати плату з учнів, а це значить, що вчителі (багато з них залишили оплачувану роботу) буквально кладуть своє життя на вівтар служіння - заради наступного покоління.КН4   Але ж крім одного, у всіх вчителів є сім'ї, багато багатодітних, є і матері-одиночкиМи просимо Вас молитися за цих людей (ми маємо 12 вчителів), а також молитовно розглянути можливість підтримувати наших вчителів фінансово (одноразово або щомісяця). Навіть мала сума буде величезною підтримкою для них, і вдячністю за їхню працю.

   - Тренінг
   Річард, наш папуасовскій син, успішно проходить місіонерську Школу Учнівства - це його третій тиждень лекцій, а також наші троє сестер, які навчаються на вчителів недільної школи та двоє наших  вчителів, які проходять тренінг для вчителів на місіонерській  базі Молоді з Місією передають всім вам привіт і величезне спасибі за молитви і фінансову участь - саме завдяки Вашій підтримці ми змогли оплатити всі ці курси. В наступному місяці ми плануємо відправити ще одну людину в місіонерську школу, моліться про це.КН5Просимо вас підтримати наше служіння в Папуа-Новій Гвіннеї ви можете надсилати фінанси 

на Рахунок ВСЦ ЄХБ,  ПриватБанк  

5169 3305 2316 6855 

Призначення платежу: "Служіння в Папуа-Новій Гвіннеї"


Flex

Комітет зовнішньої місії – це координаційний центр місіонерської діяльності за кордоном і серед іноземців в Україні, підпорядкований Всеукраїнському союзу церков євангельських християн-баптистів.

Офіс ВСЦ ЄХБ

м. Ірпінь, вул. Сім’ї Шкарівських, 11-В.

Віталій СорокунКерівник комітету зовнішньої місії
(097) 375-17-73
Роман ДячукАдміністратор комітету
(068) 625-53-02
Аліна ЗападнюкІнформаційне служіння комітету зовнішньої місії
(066) 029-18-47
Володимир Западнюккоординатор короткострокових місіонерських поїздок
(050) 283-54-52
© 2022 Комітет зовнішніх місій. All Rights Reserved.