• Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини від місіонерів

~ новини і молитовні потреби від місіонерів ~

Нова місіонерка в Уганді - Владислава Цвелих

Мене звуть Владислава Цвелих, мені 24 роки. Народилася в християнській родині, де обоє батьків відвідували церкву, більше того, - моя бабуся і тітка були ревними християнами. Дитинство в церкві я пам'ятаю тільки по фотографіях. Коли батьки розлучилися нам зі старшою сестрою було 5-6 років, на скільки я пам'ятаю, і ми перестали ходити до церкви. Згадували про церкву лише на свята. Моє життя активно розвивалася за межами церкви, Я займалася вокалом в одній з груп місцевого палацу культури, вчилася в школі і намагалася знайти себе в різних розвагах і заборонених речах (куріння, алкоголь).Влада 1

   Пам'ятаю, що в один день, коли моя сестра повернулася додому (а вона почала ходити до церкви трохи раніше за мене), я помітила що вона занадто добра. І так як я була складною дитиною, ми часто сварилися, але цього разу в мене ніяк не виходило вивести її з себе. Я точно не пам'ятаю скільки так тривало, але я теж захотіла бути такою ж щасливою, як і вона. За Божим проведінням саме моя тітка була відповідальною за підліткову групу, до якої я приєдналася.

   Коли мені було 15, я прийняла Христа в своє серце. Я була настільки натхненна, що вже тоді була готова прийняти хрещення, як той євнух, якого зустрів Філіп. Але правило моєї мами було таке, що хрещення я можу прийняти тільки після 18, тому я чекала. Після невеликого проміжку часу після покаяння я побачила молодих людей, які горіли любов’ю до Бога. Вони говорили мені: «Життя з Христом це набагато більше, ніж просто в неділю ходити до церкви і співати в групі прославлення, - це життя сповнене справжнього служіння людям сьогодні і зараз».

   І на той момент це було те, чого так не вистачало мені! Вся ця група людей були студентами SMBS (Слов'янська Місіонерська Біблійна Школа) і саме там я побачила одну дівчину, яка з палаючими очима розповідала про свою Велику Мрію – про Африку. Довгий час я спостерігала за нею, особливо за тим, як здійснювалася її мрія, а також за багатьма іншими місіонерами. Так росла моя і моя Мрія ...Влада 2

   Я закінчила школу і вступила  до Полтавського педагогічного університету на факультет дошкільної освіти. На другому курсі я вступила в Біблійний інститут і намагалася закінчити все одночасно. В той період я прийняла хрещення. І тільки після закінчення університету (за домовленістю з мамою) я могла вступити до Української Баптиської Теологічної Семінарії на довгоочікуваний факультет Міжнародна місія. Всі ці 5 років я виношувала в собі мрію про служіння людям, яких ніколи не знала раніше. Я мріяла про те, як було б чудово разом прославляти Бога, бачити їх покаяння і бути маленькою частиною їхнього життя! Багато разів моє серце горіло після чергової проповіді, свідоцтва, фільму про місіонерів і  часто це закінчувалося сльозами і посвятою. Але все було не так просто. Я багато разів задавала Богу питання і просила забрати від мене цю «Дивну мрію», так як я не бачила, як Бог може її виконати. Але згодом вона стала ще сильнішою та усвідомленішою!

   Навчаючись в семінарії, я вже була в передчутті Африки - ще трохи і я там! Коли надійшло повідомлення про те, що є можливість поїхати на місію цього літа, у мене не стояло питання «Куди?», оскільки точно знала – Африка, а саме Уганда.Влада 3

Після служіння в Уганді Бог дав можливість послужити в Таджикистані.

 І ось тепер знову Бог повертає мене в Африку. Молюся, аби бути корисною там  у період, який Бог призначив мені!

Я планую бути знову в Уганді приблизно рік і  допомагати місцевим місіонерам.

Моліться, щоби моє серце було готове до служіння, за знайомство із місцевою командою, з якою ми зможемо разом нести служіння в однім розумінні та Дусі.

Якщо ви хочете підтримати служіння в Уганді ви можете надсилати ваші фінанси на Рахунок ВСЦ ЄХБ, 

ПриватБанк 

5169 3305 2316 6855 

Призначення платежу: "Служіння в Уганді"


Flex

Комітет зовнішньої місії – це координаційний центр місіонерської діяльності за кордоном і серед іноземців в Україні, підпорядкований Всеукраїнському союзу церков євангельських християн-баптистів.

Офіс ВСЦ ЄХБ

м. Ірпінь, вул. Сім’ї Шкарівських, 11-В.

Віталій СорокунКерівник комітету зовнішньої місії
(097) 375-17-73
Роман ДячукАдміністратор комітету
(068) 625-53-02
Аліна ЗападнюкІнформаційне служіння комітету зовнішньої місії
(066) 029-18-47
Володимир Западнюккоординатор короткострокових місіонерських поїздок
(050) 283-54-52
© 2021 Комітет зовнішніх місій. All Rights Reserved.