• Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини від місіонерів

~ новини і молитовні потреби від місіонерів ~

Новини з Папуа-Нової Гвіннеї

Привіт, наші дорогі друзі, привіт всім з Папуа-Нової Гвінеї! Спасибі всім, хто бере участь в нашому служінні на краю землі! Ми робимо цю справу разом з вами - кожна душа, спасенна для Христа, це Ваша заслуга, ТВОЯ, любий друже. Багато хто хоче поїхати на місію, але мало хто розуміє, що місія неможлива без тих, хто подарує далеким папуасам не тільки порцію  Слова Божого, а й порцію рису, антибіотики і зубна паста. Знаєте, в країні, де на 7 мільйонів осіб є не більше 500 лікарів, де люди б'ються за останню таблетку знеболюючого, іноді слово «проповідь» пишеться, як «па-на-дол». Одна людина сказала:  Дзвін - це не дзвін, поки в нього не дзвонять. Пісня - не є піснею, поки її не заспівають. А любов - це не любов, якщо її не віддадуть.Кокстант 1

   Спасибі, що віддаєте свою (і Божу) любов! Ми дякуємо від щирого серця! Повірте, кожна молитва, пожертвування і просто Ваше серце - віддано недаремно.

   1. Як ми живемоКонстант 2  Почати новий рік ми могли з благословенного часу з сім'єю! Просто побути разом, серед божевільного виру, в якому ми знаходимося ось уже 10 років, цей час, за який варто боротися. Ми вдячні Богу за (цілих!) 4 дні для «перезавантаження». Іноді просто зайва чашка кави в колі найближчих - це саме те, що потрібно, щоб оновити сили та рухатися вперед.

    2. Майкл

  Це планувалося просто, як відпочинок. Ми пообіцяли собі, що в ці чотири дні ми будемо просто їсти, спати, спілкуватися. Ми НЕ будемо ні з ким зустрічатися, ми НЕ будемо робити ніякого служіння. Повний шаббат - для мене, як інтроверта, схоже на рай. На третій день «шаббата» ми пішли в кафешку. На подив, вона виявилася досить чистою, без тарганів. Сиджу я, попиваю з склянки холодний чай і замислююся про те, як життя прекрасне. І тут краєм ока я помічаю його. Брудний, обідраний, хлопчисько не більше 10 років, з чорнющим, як смола, волоссям, боязко сідає на стілець біля мене, навіть не наважуючись подивитися вгору. Мабуть, він чекає, поки я наїмся, і віддам йому залишки їжі.

Констант 3

   Я приглушаю свій внутрішній голос, як тільки можу. Ні ні ні тільки не це. Ми тільки пережили Різдво, на носі конференція, будинок тріщить по швах від кількості відвідувачів, і брати ще одного пацана з вулиці - хороша ідея, але непідходящий час. Ловлю на собі знак питання погляду Жені - після 13 років шлюбу вже можна тільки переглядатися, все ясно і без слів - і негативно киваю головою, хмурячись. Купи йому їжу, одяг, помий його. Це все, і давай просто поїдемо додому хоч раз в житті. Матвій, в свої 12, вже все розуміє, тут же кидає козирну карту «Мама - каже мій місіонерський син, а як же по-іншому - а якщо ми його залишимо тут, і він потрапить в пекло. Його кров буде на наших руках » Щоб його слова набули ще більшої ваги, він підсовує до мене стакан з холодним чаєм, про який я встигла забути, і благально заглядає мені в очі. «У пеклі немає ні краплі води, мама» Ну і де вони такі беруться, ці діти. Перевожу погляд на пацана. Обідранець, не відаючи, що на кону його доля, продовжує терпляче чекати, поки йому кинуть залишки їжі. Адже він теж людина. Як і Матвій і Мирося, і інші, він створений за образом Божим і носить в собі Його печатку - навіть якщо, поки, він дуже віддалено нагадує Його. Не даючи собі часу передумати, я знову дивлюся на Женю, в цей раз киваючи і погоджуючись. І ось, ми хвилиною пізніше вітаємо в сім'ю нашого 20-го прийомного сина, якого, як виявилося, звати Майкл.Констант 4   Проживши на Promise Land всього 3 тижні, вчора Майкл в молитві покаяння, прийняв Христа в своє серце. Для світу він ніхто, просто вошивий обідранець, який просить грошей. А як виявилося, Майкл любить блакитний колір, монополію і мріє навчитися грати ні гітарі. А ще він завжди приносить мені гостинці - банани, цукерки, кока-колу.  Продовжуйте молитися за нього, за його майбутнє, нехай він виконає Божий план в своєму житті!

   3. Конференція і хрещення 

  У цьому місяці на Promise Land  пройшла конференція, на яку зїхались учасники із наших чотирьох дочірніх церков. Ми говорили про царство Боже, Божий план на життя людини і про поклоніння, як стиль життя. Під час конференції  було багато покаянь,а завершилася вона хрещенням 17 осіб!  Що було знаменно, так це те, що серед охрещених було шестеро ув'язнених з нашого тюремного служіння.  Колишні злодії, ґвалтівники та вбивці вступили в завіт з Господом, ну хіба це не диво. Ми дякуємо Богові, і вам за те, що зробили це можливим.Констант 5

    4. Інші служіння

   Також одним із служінь є  поширення Слова Божого (друковані та аудіо Біблії). Ми дякуємо Вам за Ваші пожертви, ми могли роздати 200 аудіо Біблій і кілька партій друкованих Біблій. Також, в рамках служіння милосердя, незліченна кількість людей отримали медичну допомогу, завдяки Вам, ми могли благословити їх медикаментами.  Ми готуємо класні кімнати до нового набору наших шкіл- також дитячий садок, відкриють свої двері для нових студентів вже через три тижні. Спасибі всім, хто пожертвував фінанси для фарбування стін!

Констант 6

   Ми відправляємо нашого папуаського сина Річарда (колишній мусульманин)  в місіонерську школу ДТС на 5 місяців. Спасибі всім, хто прийняв участь в цьому служінні! А також особливим благословінням для нас в цьому місяці стала  покупка повнопривідного позашляховика, який ми могли придбати, завдяки Вашим пожертвуванням. Тепер бачення церкви Promise Land (Ще Одна Душа Для Ісуса) можна нести в ще більш віддалені регіони Папуа-Нової Гвінеї! СПАСИБІ всім, дорогі друзі, що служите разом з нами!

   Написала розсилку так само, як і прожила цей місяць - на одному диханні. Серце переповнене вдячністю Богові, а також кожному з Вас, за те, що робите можливим для нас, здійснювати Велике Доручення. Адже кожен з нас робить свою частину - а мета завжди одна. Чи знали ви, що 9 з кожних 10 осіб, що живуть в світі, ще не врятовані? 2 з кожних 3 чоловік в світі ніколи не чули Євангелія зрозумілою мовою?  Нас часто запитують, як дізнатися, чи покликаний я до місії.  Дорогий друже, тобі не потрібно чути Голос з неба, що кличе тебе на виконання великого доручення. У тебе вже є Матвія 28: 16-20.  Все, що нам потрібно - це визначити, яку саме роль в цьому Бог відвів для МЕНЕ ..... Молитися .... Жертвувати .... Або Їхати. Благословінь вам.

Просимо вас підтримати наше служіння в Папуа-Новій Гвіннеї ви можете надсилати фінанси

на Рахунок ВСЦ ЄХБ,  ПриватБанк  

5169 3305 2316 6855 

Призначення платежу: "Служіння в Папуа-Новій Гвіннеї"


Flex

Комітет зовнішньої місії – це координаційний центр місіонерської діяльності за кордоном і серед іноземців в Україні, підпорядкований Всеукраїнському союзу церков євангельських християн-баптистів.

Офіс ВСЦ ЄХБ

м. Ірпінь, вул. Сім’ї Шкарівських, 11-В.

Віталій СорокунКерівник комітету зовнішньої місії
(097) 375-17-73
Роман ДячукАдміністратор комітету
(068) 625-53-02
Аліна ЗападнюкІнформаційне служіння комітету зовнішньої місії
(066) 029-18-47
Володимир Западнюккоординатор короткострокових місіонерських поїздок
(050) 283-54-52
© 2022 Комітет зовнішніх місій. All Rights Reserved.