• Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини від місіонерів

~ новини і молитовні потреби від місіонерів ~

Новини від сім'ї Тумвесіджі, Уганда

Здавалося б, що лише вчора ми зустрічали 2020 рік, а вже через пару дні він закінчується і ми будемо рахувати лічені секунду до Нового 2021 року. І цей рік був по справжньому благословенним. Тому дякуємо, що ви підтримували нас в молитвах і ще більше людей почули Євангеліє за цей час. Дякуємо, що весь рік ви були поруч. І вітаємо кожного із Великою подією для всього людства — це народження Спасителя Ісуса Христа! Подія, яка ще досі змінює життя мільйонів людей, які приходять до Ісуса.

   Як ми писали в минулому листі, церквою планували святкувати День подяки за урожай. Це було щось новим для народу Божого але оригінальним. Молодь підготували святкову програму, і звичайно мали можливість розділити обід. Ми розраховували на 40 людей, але прийшло близько 60. Це був по-справжньому благословенний час. Немає слів, щоб описати радість самої молоді від початку планування цього святкування і до останньої помитої тарілки. Тому не перестаємо дякувати Богові за всю доброту, яку Він являє до нас.

Як ви знаєте, що протягом локдауну ми розпочали церкву вдома, і на даний час відвідує більше 35 людей. Переважно це молодь. А молодь, з якою ми займаємося цілий рік, свідкує своїм одноліткам і нові люди додаються до числа спасенних. Церква росте. А от приміщення тепер не вистачає. Навіть немає де сісти на підлозі. Тому дуже потребуємо палатку, де ми могли б збиратися на вулиці. І ще однією з причин є безпека для нашого дому. Підтримуйте наше прохання в молитвах, щоб Господь пробудив серця людей жертвувати і ми могли придбати палатку. Якщо ви безпосередньо бажаєте послужити в цьому, то реквізити знайдете в кінці листа.

   Ми довго думали за святкування Різдва із старшими дітками та їх батьками. Адже всі оці заборони і постанови не давали нам спокою. Хоча і владу потрібно слухатися, та Свідчити про Народження нашого Спасителя також потрібно. Тому, придтримуючись всіх вимог, ми мали можливість провести святкове служіння. Як завжди молодь і дітки підготували програму. Навіть група дітей із Серонго приймали участь! Дуже шкода, що ви не могли бути присутні на святкуванні. Це було благословенно! Слава Богу, що більше 140 людей, включаючи дітей, чули Добру Новину про народження Ісуса і справжнє значення цієї події для людства. На жаль розуміння у місцевих, що Різдво це новий одяг, хороший обід: курка і рис, солодка вода!!!! Уявляєте навіть не шуба з олівєм, та й холодцем... хоча інколи нам так хочеться по смакувати.

   В цей святковий сезон всі поспішають за подарунками рідним і близьким, метушаться навколо Новорічної ялинки, роблять шикарні фотосесії. І це так чудово! Відчуваєш цей Різдвяний настрій... Але коли я прохожу кожного разу біля звалище, яке робітники прибирають кожний день, то дивуюся, як вони виконують таку брудну роботу. Тому ми вирішили для начальників нашого містечка і цих працівників подарувати щось на ці свята.Галінда

  Звичайно радості було багато, а усмішок і здивування ще більше. Всі дякували і фотографували. Але коли з молоддю прийшли до працівників на звалищі, яке посеред базару, то всі навколо шепталися. Вручивши торт і соду (газовану воду), люди почали тикати пальцями, мовляв: а що це ви їм такий подарунок робите. А самі працівники були радісні і вдячні такому сюрпризові. Коротко поділилися Євангелієм, і в кінці наголосили, що лише Христос може прибрати весь бруд і очистити все в наших серцях, коли ми приходимо до Нього. Молимось і віримо, що Бог працюватиме в їх серцях.

   Коли ти справді обираєш слідувати за Христом, то можеш зустріти не порозуміння навіть серед рідних і близьких людей. Емма і Вінсент переживають “гоніння за віру” від своїх рідних. Емму навіть били. Описувати всю ситуацію не будемо, але просимо підтримати цих хлопців в молитвах, щоб серця тітки і дядька пом'якшали, а ще краще — увірували у Христа. Вони релігійні католики і заборонили хлопцям мати справу з нами.

   Ще раз дякуємо за вашу участь в нашому служінні в Уганді. Віримо, що і в наступному році ви продовжите бути пліч о пліч з нами, доносячи Вістку Спасіння “до країв землі”! А Бог миру нехай перебуває з вами! І світло Різдва наповняє ваші серця!

Молитовні потреби:

- купівля палатки
- серця людей, які чули Вістку Спасіння
- програма на Новий Рік
- ситуація Емми і Вінсента; покаяння тьоті і дяді - оплата оренди

з любов'ю, сім'я Тумвесідже

Якщо ви хочете підтримати служіння в Уганді ви можете надсилати ваші фінанси на Рахунок ВСЦ ЄХБ,

ПриватБанк

5169 3305 2316 6855

Призначення платежу: "Служіння в Уганді"


© 2021 Комітет зовнішніх місій. All Rights Reserved.