• Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини від місіонерів

~ новини і молитовні потреби від місіонерів ~

Новини з Казахстану

З Різдвом Христовим і Новим роком! Божих благословінь вам в цьому році! Час летить непомітно ось і пройшов і 2020 рік. За цей рік відбулося багато змін. Я переїхала в інше місто жити, інше служіння, інші люди. До серпня місяця я була в Україні вчилася на місіонерській програмі. Живучи в Карагандинській області займаючись підлітками, я думала, що буду все життя, або принаймні довго займатися підлітками. Але Бог вніс свої корективи в наші плани. Переїхавши в Алмату, оцінивши обстановку ми вирішили поки не займатися підлітками, так як наша церква дуже маленька. І зараз завдання розширювати коло своїх знайомств і говорити про Христа.Каз

   Господь дав можливість мені працювати нянею в декількох сім'ях і всі вони стали хорошими моїми друзями. В одній родині, де я до цього часу працюю, нещодавно народився малюк. Все добре Маша народила, але на наступний день малюк потрапив в реанімацію і вони мене просили молитись. Я молилася і наша церква молилася, майже тиждень він був у реанімації. В кінці тижня його виписали з реанімації. І вони написали мені, що мої молитви допомогли, а ще переживали, що я піду від них.

- Я знаю, що Бог послав мене до вас в сім'ю і я вам потрібна.

- Так, ти точно послана Богом, сказали вони.

   На Різдво наша церква робила подарунки для дітей, і я подарувала цим сім'ям і разом з дітьми ми вивчали Різдвяну історію. Ще Господь дає багато знайомств і цікавих спілкувань. Але про це в наступних листах.

• Прощу молитись, щоб вистачало часу на особисті спілкуванні і хочеться перейти з моїми знайомими матусями до вивчення Біблії.

• Також прошу молитись за служіння Young life з особливими дітьми. В кінці січня, якщо Бог дасть, буде табір для особливих дітей і підлітків. Це благословенний час.

Нехай Господь вас благословить. Ваша сестра у Христі Ліза

Якщо ви хочете підтримати служіння в Казахстані ви можете надсилати ваші фінанси на Рахунок ВСЦ ЄХБ,

ПриватБанк

5169 3305 2316 6855

Призначення платежу: "Служіння в Казахстані"


Flex

Комітет зовнішньої місії – це координаційний центр місіонерської діяльності за кордоном і серед іноземців в Україні, підпорядкований Всеукраїнському союзу церков євангельських християн-баптистів.

Офіс ВСЦ ЄХБ

м. Ірпінь, вул. Сім’ї Шкарівських, 11-В.

Віталій СорокунКерівник комітету зовнішньої місії
(097) 375-17-73
Роман ДячукАдміністратор комітету
(068) 625-53-02
Аліна ЗападнюкІнформаційне служіння комітету зовнішньої місії
(066) 029-18-47
Володимир Западнюккоординатор короткострокових місіонерських поїздок
(050) 283-54-52
© 2022 Комітет зовнішніх місій. All Rights Reserved.