• Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини від місіонерів

~ новини і молитовні потреби від місіонерів ~

Новини від Таї Бакаленко, Уганда

Наш Спаситель народився для порятунку всіх народів, для Нього не важливий колір шкіри, або походження, національність або статус, Він прийшов у цей світ для всіх!

    На Різдво для мене завжди саме незвичайне це температура до + 40 і немає снігу! але кожен раз я бачу, як Бог показує, це не головне!

   Перед Різдвом Бог дав можливість допомогти місіонерці в столиці, в проведенні заходу для дітей! Незважаючи на те, що це столиця в деяких районах люди живуть не краще ніж в селах і ходити там небезпечно, серед білого дня можуть просто пограбувати! діти дуже раділи, коли почули про свято для них і що буде обід! А коли ми прийшли міряти розмір ніг, вони почали кричати від радості взуття, взуття! Їм не потрібні дорогі подарунки, вони вміють радіти малому! Дякую Богу за можливість дарувати дітям радість і ділитися історією Різдва!Тая р1

   В Уганді Різдво за значенням більше від Нового року, тому підготовка починається з 23 грудня, заколюють тварин, йдуть закуповуватися на ринок. Гірлянд немає, ялинки не ставлять, олів'є не готують, прикрашати можуть туалетним папером і надувними кульками. На Різдво обов'язково потрібно приготувати рис і курку, так рис! Його не їдять кожен день, і хоча для нас це зовсім не виглядає святково, для угандійців це ціла подія, без цього Різдва не було. Вони відкладають гроші, економлять, щоб поїсти, а якщо грошей немає, то потрібно роздобути, як? вкрасти. Також на Різдво чоловік повинен подарувати дружині сукню, якщо він не подарує, її настрій зіпсовано і їжа до свята може випадково підгоріти. Хто багатший приносять одяг також і дітям, вони не чекають цукерок або мандарин, але новий одяг. І потім зберігають цей одяг, щоб одягнути на наступне Різдво.

    Де Христос в цьому всьому? Одяг не погано, рис і курка теж, але як часто за хорошими речами втрачається істинний сенс.

   Кожен раз моє серце радіє, коли Бог змінює людей! Пейшен була в одній з моїх груп, яку пізніше я передала дівчині з нашої молоді. З нею ми бачилися не часто через навчання, вона все вчила і добре написала іспит, але мене цікавило її життя, адже оцінки це не показник, і недавно ми відвідали їх сім'ю. Її батьки релігійні люди, щонеділі ходять в англіканську церква і завжди заохочували, щоб їх дочка ходила на вивчення Біблії, навіть відпрошували її зі школи. Можливо, ми не бачимо плоди, але їх бачить Бог і помічають інші, батьки Пейшен сказали, що бачать зміни в її поведінці і те, як вона стала ставитися до них з повагою. Ми вдячні Богу, що Він працює.Тая р2

   Друзі ми дуже потребуємо вашої допомоги! Ми раді, що в неділю люди приходять, і ми ростемо! Як ви знаєте, ми збираємося у нас вдома, і тепер немає місця навіть на підлозі в будинку, люди сидять на вулиці, де погано чути! Тому ми молимося про намет, щоб збиратися на вулиці біля будинку! Якщо ви хочете взяти участь в цій потребі ми будемо вдячні вам, для нас це велика сума, але віримо що Богу це під силу!

   Моліться за:

   - духовний і фізичний стан

   - проведення заходів для молоді на Новий рік

   - покупку намету


Ірпінь, вул. Сім'ї Шкарівських 11-В
+38 067 656-80-52

© 2021 Комітет зовнішніх місій. All Rights Reserved.