• Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини від місіонерів

~ новини і молитовні потреби від місіонерів ~

Новини від сім'ї Тумвесіджі, Уганда

Вітаємо дорогі брати та сестри у Христі, нашому Господеві та Спасителі! Приємно знати, що є поруч люди, які молитовно і матеріально підтримують наше служіння в Бвеяле. І не лише нас, але інших місіонерів також. Ви являєтесь нашим великим підбадьоренням. Через ваші молитви Бог працює в серцях багатьох людей!Галья

   Важко повірити, що ми вже завершуємо 2020 рік. Здавалося б, що лишень вчора ми переступили в новий рік і тут... він вже закінчується. Але це був благословенний і плідний рік. Звичайно, це не означає, що ми не стикалися зі складнощами, але все рахуємо дрібницями, аби лишень Боже Слово було проповідуване!

   За довгий час ми нарешті відновили дитяче служіння по суботам. Поки що збираються старші дітки. Приємно знову бачити їхні посмішки і бажання вивчати Біблію. Деякі із них не лише підросли але і зіпсувалися в поведінці, особливо хлопці. Молимось і віримо, що тепер матимемо більше впливу на цих підлітків. Плануємо проводити для них спеціальні зустрічі для обговорення актуальних підліткових тем.

   Молодь стає дуже активною і виявляє бажання справді знати Біблію та практикувати. Мали провести змагання по Євангелії від Івана. І молодь знала всі відповіді, таке враження склалося, що вони вивчали розділи на пам'ять! Вони часто діляться свідченнями, як можуть говорити вільно про Христа іншим. Молодь не лише приходять на Біблійні навчання, а навіть самі навчають своїх друзів. Ми спонукаємо передавати свої знання Біблії, які отримали, іншим. Тому більшість із них мають групи серед друзів по вивченню Біблії!

   Молодь — місіонери! Одна із наших цілей, це вкладати в них місіонерських дух. Вони розпочали дитячу програму в селі Серонго. Кожного вівторка відповідально і без нарікань долають шлях у 1.5 години в одну сторону, щоб розказати про Ісуса діткам. Вони самостійно виявили бажання це робити. Навіть коли я це пишу, моє серце наповнює радість і накочуються сльози, адже це привілей для мене служити їм і бачити їх духовний ріст.

   Одним із напрямком нашої місії — це спонсорська підтримка дітей, які з складних сімей або ж мало забезпечених. Шкода, що мало людей виявляють бажання підтримувати діток фінансово, щоб ті могли навчатися в школі і змінити своє майбутнє. Ми не просто платимо за їх школу, але вкладаємо духовні істини перш за все. Зараз по цій програмі ми маємо лише 3 дітей, і 2 молодих людей. Кожний із вас може дати можливість дитині отримати освіту. 20$ ( 560 грн) кожного місяця можуть змінити життя якоїсь дитини. Якщо ви зацікавились цим, можете відписати нам і ми більше вам розкажемо.

   День подяки Богові за урожай! Щось зовсім нове для нашої церкви і молоді. Адже тут в церквах практикують, але переважно треба принести гроші або ж частину врожаю, яку потім же і продадуть там на служіння за подвійною ціную, кажучи; що ви цим купуєте Боже благословіння. Єресь! Тому цієї неділі ми будемо мати свято і дякувати Богові за врожай. Всі кошти і витрати на обід, ми зібрали самостійно. І церква дуже рада, що змогла це зробити. Адже члени церкви — 90% молодь. Вони виявили ініціативу в усьому процесі і підготовці. Віримо, що це буде хороше і благословенне служіння для слави Божої!

   Як я вже писала, я маю замінювати свій Український паспорт, так як термін дії закінчується в понеділок 7 грудня, а це означає, що я не можу перетинати кордон. Я маю забрати новий паспорт в Посольстві України в Кенії у середу. Тому в неділю після служіння буту виїжджати. Це довгий шлях місцевим транспортом. Моліться, щоб Бог благословив мене в шляху і на самому кордоні. Адже коли ти біла, то дуже часто зустрінеш тих, хто хоче тебе обдурити або ж отримати хабарі. Тому, моліться.

Дякуємо за вашу вірність у слідуванні за Христом і любов, яку являєте до Його дітей повсюди. Дякуємо і за фінансову участь в нашому служінні! Благословень!

   Молитовні потреби:

   - Духовний ріст команди і людей, з людей з якими ми займаємось - поповнення новими місіонерами
   - підготовка і святкування Різдва
   - дитяча програма в Серонго
   - фінансова підтримка

P.S. Не забудьте взяти участь у Різномовному проекті від ЄХБ, який ви можете переглянути в соціальних мережах або ж за посилання на Youtube: Різдвяні проєкти 2020


© 2021 Комітет зовнішніх місій. All Rights Reserved.