• Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини від місіонерів

~ новини і молитовні потреби від місіонерів ~

Новини від Бондарчук Альони місіонерки в Грузії

Друзі, всім привіт! Хочу поділитися з вами Божими благословіннями в моєму житті.

По-перше, слава Богу, ми живі. Може не зовсім здорові, але милість Його триває. У нас в церкві в недавньому часі як мінімум 5 людей були діагностовані ковідом. Я поки тримаюся. Нема симптомів, але поки тиждень вирішила побути на самоізоляції, так як часто спілкуюсь з людьми (виходжу гуляти на повітря тільки ввечері).

Грузія знову ввела комендантську годину. Зараз це з 10 вечора до 5 ранку. Плюс додалося правило носити маски навіть на вулиці в обов'язковому порядку (за відсутність маски - штраф 20 ларі ~ 180 грн.)

Ми продовжуємо наше служіння:  з студентами, тайськими жінками і бездомними. Слава Богу за всі необхідні ресурси, що Бог посилає.

Нові хлопці

У нас сталося велике благословіння: ми познайомилися з 2 молодими 19-річними хлопцями з Ірану. Вони тут живуть уже давно і як виявилося, вони друзі іншого іранського хлопця, який першим в нашій молодій церкви прийняв хрещення і зараз живе в Туреччині, тому він з ними не бачиться, але ось Бог подарував нам цю зустріч. Хлопці відразу прийшли в неділю на служіння, потім почали приходити на студентські та молодіжні зустрічі і ми реально дуже багато проводимо з ними часу разом. Слава Богу Нехай Він працює в серцях хлопців! Також є нова дівчинка Лела, грузинська студентка. Прошу вас молитися за цих молодих людей.Аль 1

Студентське служіння

Я продовжую проводити English movie club, а також вперше в цьому семестрі проводила групу по індуктіву англійською з перекладом на грузинський. Дяка Богу, у нас є люди, що приходять.

Наставництво

Нарешті, я розпочала проводити особисті зустрічі по наставництву з однією дівчинкою - Веронікою. У нас були тільки кілька зустрічей, але я вже бачу хороші плоди з цього. Моліться за це.

Тайські жінки

Ми продовжуємо відвідувати масажні салони, шукаємо відкритих для Євангелія жінок. Нещодавно познайомилися з Емой, яка дуже відкрилася до нас. Продовжуємо Біблійне вивчення з Шотік, про яку раніше згадувалося. Нехай Бог направить її шлях ближче до Себе. Дада, яка покаялися, поїхала зараз в Таїланд і там проводить час з сім'єю. Ми сподіваємося, що незабаром вона знайде там церкву і буде її відвідувати.Аль 3Люди без місця проживання

Зараз стабільно приходять 2 людини: Аркадій і Лена. І впринципі, нам цього достатньо, так як ми можемо більше в них вкладати і з інших причин теж не можемо собі дозволити збирати багато людей. Аркадій перестав пити, що дуже радує. Кожен раз бачимо його тверезим, навіть коли зустрічаємо на вулиці. Завжди вдячний Богу і просить молитися про нього. Лена взяла читати Новий Завіт. Дуже підкована в Біблії. Коли ми разом вивчали один з уривків Писання, вона дуже активно відповідала на питання. Слава Богу.Аль 4

Група прославлення

Я дуже запалилася грою на гітарі і тепер майже не граю навіть на фортепіано. Дякую Богові за нові таланти, що Він розвиває в мені.

Мова

Вчу, намагаюся практикувати і більше розмовляти.

Друзі

Дякую Богу за те, що пославпрекрасних дівчат у моє життя. Ми можемо зустрічатися, проводити гарно час, підбадьорювати, молитися, ділитися. 2 з них невіруючі, тому це дуже гарне поле для впливу.

Дяка Богу за неземну благодать в моєму житті. За фінанси, які люди невпинно жертвують, за молитви і підтримку. Це дуже важливо для мене. І вірю, що в першу чергу, це важливо для Бога! Спасибі вам, дорогі мої! Божого благословіння!


© 2021 Комітет зовнішніх місій. All Rights Reserved.