• Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини від місіонерів

~ новини і молитовні потреби від місіонерів ~

Новини від сім'ї Аршуліків, Бразилія

Вітаємо вас, дорогі брати та сестри. Наше служіння у Бразилії продовжується і не зважаючи на обставини та складнощі, які принесла пандемія Бог продовжує підбадьорювати нас своїм словом та нагадує що Він є Той, Хто тримає все у своїх руках. 

   Вересень став для нас ще одним новим етапом у служінні. З вересня ми вперше почали недільні зібрання уже у церковному приміщенні, я почала давати безкоштовні уроки української мови, з‘явилась ще одна домашня група, і з кінця серпня один раз в тиждень ми роздаємо безкоштовний обід для людей, які потребують. Аршуліки 1   Нажаль пандемія не пройшла нас стороною. Є люди, які після карантину не повернулись до нас більше, є люди, які досі знаходяться на карантині, є люди, які уникають контакту із незнайомими і тому подібне. Але є також люди, в житті яких працює Бог і які шукають істину. І в цей час ми бачимо, що є речі, які залежать від нас, а є речі, які Бог робить без нас. Ми продовжуємо робити, те що було почато раніше, шукаючи Божого ведення та Його бачення на наше служіння тут.

           Молитовні прохання:

  1. Досягнення молоді Євангелієм
  2. Розвиток служінь, які маємо 
  3. Здоров‘я нашої сім‘ї

Щиро дякуємо вам за кожну молитву, вашу підтримку та любляче серце готове служити для інших. Нехай Бог благословить вас і мир Його буде із вами!


© 2021 Комітет зовнішніх місій. All Rights Reserved.