• Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини від місіонерів

~ новини і молитовні потреби від місіонерів ~

Новини від сім'ї Аршуліків, Бразилія

Вітаємо вас, дорогі брати та сестри. Наше служіння у Бразилії продовжується і не зважаючи на обставини та складнощі, які принесла пандемія Бог продовжує підбадьорювати нас своїм словом та нагадує що Він є Той, Хто тримає все у своїх руках. 

   Вересень став для нас ще одним новим етапом у служінні. З вересня ми вперше почали недільні зібрання уже у церковному приміщенні, я почала давати безкоштовні уроки української мови, з‘явилась ще одна домашня група, і з кінця серпня один раз в тиждень ми роздаємо безкоштовний обід для людей, які потребують. Аршуліки 1   Нажаль пандемія не пройшла нас стороною. Є люди, які після карантину не повернулись до нас більше, є люди, які досі знаходяться на карантині, є люди, які уникають контакту із незнайомими і тому подібне. Але є також люди, в житті яких працює Бог і які шукають істину. І в цей час ми бачимо, що є речі, які залежать від нас, а є речі, які Бог робить без нас. Ми продовжуємо робити, те що було почато раніше, шукаючи Божого ведення та Його бачення на наше служіння тут.

           Молитовні прохання:

  1. Досягнення молоді Євангелієм
  2. Розвиток служінь, які маємо 
  3. Здоров‘я нашої сім‘ї

Щиро дякуємо вам за кожну молитву, вашу підтримку та любляче серце готове служити для інших. Нехай Бог благословить вас і мир Його буде із вами!


Flex

Комітет зовнішньої місії – це координаційний центр місіонерської діяльності за кордоном і серед іноземців в Україні, підпорядкований Всеукраїнському союзу церков євангельських християн-баптистів.

Офіс ВСЦ ЄХБ

м. Ірпінь, вул. Сім’ї Шкарівських, 11-В.

Віталій СорокунКерівник комітету зовнішньої місії
(097) 375-17-73
Роман ДячукАдміністратор комітету
(068) 625-53-02
Аліна ЗападнюкІнформаційне служіння комітету зовнішньої місії
(066) 029-18-47
Володимир Западнюккоординатор короткострокових місіонерських поїздок
(050) 283-54-52
© 2023 Комітет зовнішніх місій. All Rights Reserved.