• Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини від місіонерів

~ новини і молитовні потреби від місіонерів ~

Новини від сім'ї Тумвесіджі, Уганда

Вітаємо дорогі брати та сестри, улюблені в Ісусі Христі!

   Для нас це великий привілей служити в Уганді, звіщаючи Добру Новину. Спостерігати, як Бог змінює серця і життя багатьох людей. Але це не наша заслуга. Ми лише інструмент в Божих руках. Це все праця Бога через нас в житті місцевого населення. І кожний із вас, хто підтримує, також приймає велику участь в донесенні вістки до цих людей! Тому не перестаємо дякувати нашому Богові за вас. Ще минув один дуже насичений місяць. Насправді, це не можливо написати все, що відбулося за цей час. Адже тоді це вже буде не лист у 2 сторінки, а ціла книга.

   Як ви пам'ятаєте, ми просили молитись за вчительку Аліс. За довгий час в лікарні, їй нарешті зробили операцію, яка пройшла успішно. Але на жаль, піднявся тиск і за відсутності ліків в аптеці, вона померла. Це велика втрата для сім'ї, де лишилися 7 діток, найменшому лише декілька місяців. Ми мали можливість відвідати сім'ю, розділити їхню скорботу, помолитися за них. А через два тижні, ще одна дитина в їх сім'ї померла. Вона хворіла на малярію.

Але виявилось це було щось серйозніше і лікарі не розпізнали. Тому сім'я пережила подвійну втрату. Чи може це бути співпадінням? А можливо це щось інше. До Уганди, я не дуже стикалася із чаклунством і так званим “захистом сім'ї”. Виявилося, що тато Аліси дав їй від місцевого чаклуна якийсь омлет, щоб захистити сім'ю. Вона його прийняла, заховала, але після того почалися постійні проблеми зі здоров'ям. Коли ж вона була паралізована в лікарні, тато відвідав її і запропонував відвезти до того ж чаклуна на зцілення. На що вони з чоловіком відмовилися, бо для віруючих це гріх. Зараз вже пізно засуджувати чи шукати рішення, ми можемо продовжувати молитися за цю сім'ю і діток, які лишилися без мами. “Істину кажу вам: хто дотримуватиметься вчення Мого, той ніколи не пізнає смерті” Від Івана 8:51

Галина 1   11 жовтня була велика подія для нас, адже 13 молодих людей склали завіт з Господом Ісусом через водне хрещення. Навіть для самої молоді це був особливий момент в їхньому житті. Ми навіть не очікували, що так багато іншої молоді прийдуть на саме хрещення підтримати. Це було чудове богослужіння. Ми привітали кожного хрещеного і подарувати квіти. Радість переповняла їхні серця. Але так трапляється, що після рішення слідувати за Христом, виникає ще більше проблем. Наприклад, Вінсент і Емма, які прийняли хрещення, мали проблеми із тіткою в якої живуть. Вона не зраділа за хлопців що лишили католицьку церкву.

Галина 2   Дерік, який перейшов з іншої церкви до нас, також стикнувся з непорозумінням від батьків, які не лише вигнали його з дому, але навіть не давали їжі. Майже два тижні обурення і різних звинувачень лилося на нього і на нас. Батьки, які з радістю нас приймали минулого разу, зараз не хотіли бачити. Стівен запросив тата Деріка зустрітись. Після 2 годин розмови вони так і не прийняли позитивного рішення. Ми всі молились і просили інших людей підтримувати. І Бог зробив просто неможливе. Останнє рішення батьків стало справжнім благословінням: вони попросили вибачення в нього і в нас за всі слова, дозволивши Дереку бути членом нашої церкви. Лише Бог може так міняти рішення і серця людей! 

   Тому всі разом будемо продовжувати молитись і звіщати про Ісуса Христа, щоб ще більше людей навернулись до Нього, і відчули Божу любов і турботу.

   Молитовні потреби:

духовний ріст команди і людей, яким ми служимо

- благословіння в підготовці до всіх заходів в наступному місяці

- за сім'ю, яка лишилась без мами

- фінансову підтримку


Ми у facebook

Ми у facebook

Підписатись на новини

© 2021 Комітет зовнішніх місій. All Rights Reserved.