• Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини від місіонерів

~ новини і молитовні потреби від місіонерів ~

Новини від Таї Бакаленко, Уганда

В Уганді немає 4 сезонів, тільки сезон посухи і дощів. Коли чуєш про сезон дощів здається так, що тут такого? Але коли злива як з відра по пів дня кожен день, то дивишся трохи по іншому. Чому так? Повертаючись додому після або під час дощу у мене в голові думки про людей які живуть в глиняних будинках з соломяним дахом. Після бруду помитися ніде, в будинку холодно, матраців і ковдр немає, дах протікає, як приготувати їсти? А ми повертаємося в будинок, хоч і без світла і води під час дощу, але з вдячністю в серці за те, що Бог нам дав. Як важливо бути в молитві за людей які оточуючують нас. Тай 1

   Імачулейт, дівчина з однієї з наших груп. Часто спізнюється і пропускає заняття, і ми вирішили зустрітися з нею окремо, деякі історії їхнього життя вони розкажуть тільки один на один. Живе з мамою, яка постійно на роботі, відносини у них не найкращі, що норма для більшості сімей тут.

   Спізнюється через роботу яку не встигає закінчити до групи, а попросити зробити її пізніше боїться, щоб не зіпсувати відносини з мамою. Деякі речі я до цих пір не можу зрозуміти, якщо мама на неї образилася, і Імачулейт приготувала їсти, мама їсти не буде, не дивлячись на те, що вона залишилася щоб приготувати і витратила багато часу (готують на вугіллі).

   Але в ній ми побачили смиренність, Божу любов, і ту силу яку дає Бог, бути прикладом для оточуючих її людей. Це завжди радісно, ​​коли ти бачиш плід Божої роботи в людських серцях.Моліться за її сім'ю.

   Ми раді що Бог дає можливість використовувати час карантину для Його слави. Перший раз проходив брейн-ринг! Молодь, посилено готувалася, читаючи і запам'ятовуючи 1 Іванна, деякі навіть вивчили кілька віршів в кожному розділі! Молимося, щоб це були не просто знання, але щоб вони змогли застосовувати їх у своєму житті. Тай 2

   З 15 жовтня в школу зможуть піти тільки старші класи. Решта поки будуть вдома і не дивлячись на те, що церкви відкриті, заходи для дітей поки не можна проводити, але Бог відкрив інші двері давши можливість почати групу для підлітків. Це благословенне нове поле діяльності, де потрібен баланс в темі, іграх, спілкуванні. Спасибі що продовжуєте молитися за нас, ми відчуваємо ваші молитви !!!


Ірпінь, вул. Сім'ї Шкарівських 11-В
+38 067 656-80-52

© 2021 Комітет зовнішніх місій. All Rights Reserved.