• Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини від місіонерів

~ новини і молитовні потреби від місіонерів ~

Новини від сім`ї Константіннік із Папуа-Нова Гвінея

Привіт-привіт всім Вам, наші дорогі друзі по той бік екватора! Для нас велика честь разом з вами служити народам Папуа-Нової Гвінеї. «Ми багато говоримо про друге пришестя Христа, в той час, як половина світу не чула про перший» - сказав Освальд Дж. Сміт.Пап 1    Прекрасний час на Promise Land. Студенти нашої Школи для дорослих (в тому числі наш Саймон) закінчують урок, частина наших папуаських синів поїхали в віддалене місце на конференцію, а ті що залишилися наповнюють мішки з піском біля озера і тягнуть їх на гору - на Promise Land намічається маленька свино-ферма, і як тільки пастор Джошуа повернеться з села Джоела, де вони (завдяки Вашим пожертвам!) покривають новий будинок Джоела шифером, він відразу ж приступить до цементування підлоги для свиней, тут на Promise Land.Пап 2

   Служіння

   - Відкриття церков

   «Ще Одна Душа Для Ісуса» (One More Soul For Jesus) - це бачення, яке ми всіма силами вкладаємо в кожного прихожанина церкви Promise Land. І, не дивно, що кожна дочірня церква природним шляхом відкриває свої власні дочірні церкви, кожна мала група обростає своїм колом малих груп, а кожен учень робить учнів.

    В даний момент, в Папуа-Новій Гвінеї є чотири незалежних церкви Promise Land, крім уже відомих Вам «Материнської» церкви тут, в Йонка, і нашої першої дочірньої в селі Обур, зараз ми радіємо відкриттю ще двох церков - у віддаленому селі Томпекс і селі Асас, які знаходиться зовсім в іншій провінції Маданг.

    Щоб ви розуміли, як потрібно добиратися, наприклад в Обуру - спочатку ти їдеш до міста, пересідаєш на вантажівку, їдеш ще години 2, вчепившись щосили в поручні і тихо (на всякий випадок!) Шепочеш молитву покаяння: дорога далека, скелі стрімкі. По дорозі може відбутись все, що завгодно: поламався міст, поламалась вантажівка, розлилася річка і затопила дорогу, ну, або найчастіше - дорога заповнена розлюченим натовпом з  списами, стрілами за спиною - знак племінної війни. Загалом, ти щасливчик, якщо тобі вдалося дістатися до села, і не забути від страху всю проповідь, яку ти так старанно готував.

  Продовжуйте молитися за наших пасторів і служителів

  Пастор Джошуа і його дружина Джілл - Promise Land Йонка

  Пастор Джейкоб і його дружина Меріфа - Promise Land Обур

  Служитель Гедеон і його дружина Грейс - Promise Land Томпекс

  Служитель Кауп і його дружина Сесілія - ​​Promise Land Асас,

а також дайте нам знати, якщо Бог спонукає підтримати будь-яку з цих сімей фінансово.

   - Поширення Біблій

   За статистикою, з семи мільйонів жителів Папуа-Нової Гвінеї, третина (37%) не вміє читати і писати, більшість з них живуть в загублених серед джунглів селах. Фото нижче зроблено в минулому році в Асіках.

   Ти продираєшся по джунглях 12 годин, щоб дістатися туди (куди? А нікуди! Місця не існує на карті!), А коли ти (напівживий) нарешті, приходиш і питаєш у людей, що живуть там, яка у вас найбільша потреба? (Дивишся на напівголих дітей і людей похилого віку, одягнених в трав'яні спіднички і в голові мимоволі пролітає бачення великих баулів з одягом, контейнерів з ліками, та хоч школу б їм, і то було б добре!) - але люди кричать тобі у відповідь: БІБЛІЇ! !!! МИ ХОЧЕМО БІБЛІЇ !!!!

   Що робимо ми, купуємо ось такий набір, що складається з карти пам'яті (на яку ми завантажуємо аудіо-Біблію) і маленької колонки, і роздаємо це в селах. Для нас такий набір коштує 15 доларів, але ми роздаємо їх безкоштовно тим, хто її потребує. Дайте нам знати, якщо Ви хочете купити Біблію комусь в Папуа-Новій Гвінеї!

  - Школа

   Поки наш дитячий садок тут, на Promise Land, тиждень був на канікулах, ми використовували цей час, щоб доробити їх класні кімнати! Завдяки вам, нижніх два класи вже пофарбовані всіма кольорами веселки і чекають своїх маленьких дітлахів - а два верхніх класу терпляче чекають своєї черги :)Пап 5

   - Служіння Милосердя

   Ночі створені для того, щоб (спати, перекреслено) готуватися! Що таке сон, коли робота повинна рухатися! Буквально минулого тижня, ми могли купити 40+ наборів милосердя, для вдів, сиріт і малозабезпечених.Пап 6   У кожному з таких наборів є рис, цукор, чай, консервна риба, мило та інші необхідні речі, щоб допомогти їм пройти через ще один день. Спасибі, що робите це можливим завдяки молитвам і пожертвам!

   - Служіння сиротам

   Статистика говорить, в світі налічується 143 мільйони сиріт. На фото лише двоє з цієї величезної кількості, Ділне і Пар. Слава Богу, вони знайшли будинок і сім'ю.Пап 7   Але моє серце болить за тих, що залишилися, по всьому світу, яким не пощастило так, як цим двом. Вони не мають нікого, хто б став на їх захист, хто б сидів вночі поруч з їх ліжком, хто б співав пісню, якщо їм страшно або доклав до чола холодний компрес, коли у них температура.

   143 мільйони. Чи розуміємо ми, що це більше, ніж цифра? Вони не анонімні, вони не мертва статистика. Це хлопчики і дівчатка, по всьому світу, такі ж милі, як Ділне і Пар. Це діти, яких Бог любить, і яких ми любимо.

   Мрії збуваються, якщо вірити

   Знову нагадуємо, у нас є книга :) І поки ми тут, Ви можете допомогти нашому служінню - і заодно почитати більше про те, як ми тут опинилися, дізнатися про те, що таке кау-кау і чому, коли спиш в Папуа-Новій Гвінеї, краще тримати мачете під ліжком.Пап 8   Книгу не продаємо, але віддаємо за добровільні пожертви - дайте нам знати, якщо у Вас з'явилося бажання скоротити карантинний час, занурившись в тропічні пристрасті. Надсилаємо по всьому світу.

   Також, у нас з'явилася сторінка служіння в Facebook (Promise Land Ministry, Papua New Guinea) і Instangram (promise_land_png), де ми публікуємо (по-російськи і по-англійськи) всі цікаві історії з Папуа-Нової Гвінеї, наші новини служіння і молитовні потреби, а також щонеділі (якщо дозволяє якість інтернет-з'єднання!) до нас можна приєднатися для facebook-live записи служіння з нашої центральної церкви Promise Land, Йонка. Ну, і ви вже знаєте про нашу закриту вайбер-групу - дайте нам знати, якщо Ви хочете приєднатися!

   Для тих, хто запитував, чи буде продовження книги - повідомляю, звичайно ж буде!!!! ... Ще Одна Душа Для Ісуса - це бачення нашого служіння. Але яку ціну ми готові заплатити, щоб воно стало реальністю?

   Уже майже чую крики, мовляв, яка там ціна ..... Ісус вже за все заплатив. АймЕн! Халлелуя! Згодна. Але. Ось там, далеко, всього за ще однією горою, є люди. І вони НЕ чули Євангеліє.

   Написано, як прекрасні ноги благовісників - і ну ж не сказано ж про прекрасниі крила літаків або ще більш прекрасні колеса позашляховика ... Богу потрібні ЛЮДИ, які понесуть Його слово за ще одну гору.

   І ти не можеш розбити твердість людських сердець, якщо з самого початку не дозволиш Богу розбити твоє. Поки твоє власне серце не почне боліти за них, так сильно, що тобі вже неважливо, де і коли ти спиш або що ти їси.Пап 9   Історії фото:

   1 - Знято біля станції Боана. Щоб дійти туди, нам знадобилося 5 годин, вночі, з ліхтариком в зубах, паралельно витягуючи всяких паразитів з волосся, продираючись  через джунглі.

   2 знято в червні цього року, в долині Макам. Ми йшли 3 години під палючим сонцем без найменшого натяку на хмарку :( Але найскладніше було перейти через швидкі річки - мене двічі віднесло течією!

   3 і 4 це з нашої торішньої поїздки в Меніаму. Ми йшли вгору-вниз цілий день, без їжі і відпочинку, у мене було 14 кровоточивих мозолів на моїх стопах. Скільки разів я здавалася, благаючи інших залишити мене і йти далі, але по благодаті Божої, ми впоралися.

   5 знята в квітні цього року в Обур. Йшов дощ, і на висоті майже 3000 м над рівнем моря ми були мокрі, голодні і до жаху втомлені, а я тільки тиждень, як перехворіла тифом, і тому ледве на ногах трималася.

   Але ж місіонери Вам цього не скажуть, правда ...? І в звітах про це не пишуть, але за кожною цифрою - чиєсь життя. І коли ти робиш їх біль своїм, тоді Боже серце стає твоїм. Нас часто запитують, а чи не боїмося ми померти .... Відповідь. Ні, адже ми вже давно померли - для себе, своїх бажань, своїх прав. Жити в Христі і Ним Одним. Легко? Ні в якому разі, ні. А чи варто? Неодмінно!


Flex

Комітет зовнішньої місії – це координаційний центр місіонерської діяльності за кордоном і серед іноземців в Україні, підпорядкований Всеукраїнському союзу церков євангельських християн-баптистів.

Офіс ВСЦ ЄХБ

м. Ірпінь, вул. Сім’ї Шкарівських, 11-В.

Віталій СорокунКерівник комітету зовнішньої місії
(097) 375-17-73
Роман ДячукАдміністратор комітету
(068) 625-53-02
Аліна ЗападнюкІнформаційне служіння комітету зовнішньої місії
(066) 029-18-47
Володимир Западнюккоординатор короткострокових місіонерських поїздок
(050) 283-54-52
© 2022 Комітет зовнішніх місій. All Rights Reserved.