• Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини від місіонерів

~ новини і молитовні потреби від місіонерів ~

Новини з Індії

Вітаю Вас усіх, Ваші родини, малі групи, а можливо і Церкви! Спасибі Вам велике за кожну молитву, за кожне Ваше добре слово, і за Ваші пожертвування!
Дякую за підбадьорення по телефону, а хтось навіть допомагає боротися мені з щурами, і дає слушні поради!
Іноді мене запитують, ну як же ти там одна ??

  Ну звичайно ж не одна, Бог побудив величезну кількість людей, які моляться за цю країну, за мене, за служіння тут !! Спасибі вам велике! Сам Господь нехай благословить Вас і кожен Ваш крок!

Ліза 1

  Останні 2 тижні особливо важко! У нас на півночі почалися сильні гоніння ... довелося навіть іншим країнам втрутитися! Ефект натовпу, дуже швидко працює, коли лиш щось трапиться відразу звинувачують Церкву ... і відкрито говорять "... вимітайтесь з нашої країни" ... Звичайно, тут завжди було небезпечно, але тепер мусульмани налаштовують всіх проти, створюють групи, і барвисто описують , як би вони розстріляли християн! За мене будь ласка не переживайте, точно Вам  кажу !! Все йде так як йде, і це прекрасно!

  Моліться будь ласка за Церкви тут, всі дуже пригнічені з березня немає ніяких спілкувань ... ну звичайно по телефону намагаються, щось зробити ... Потрібно рухатися далі! Моліться будь ласка за місцевих християн, яких б'ють ... звичайно легко це читати в Біблії, і говорити, продовжуйте довіряти Богу, Ісус же про це попереджав, але коли стикаєшся з цим, то справи кепські! Хочеться ж пробудження, і покаяння, але поки є, що є ... і можливо через ці обставини і прийдемо ми до добрих плодів !!

Ліза 2

  Зараз у нас 3 дні з 7 строгий карантин, так що навіть ніс не можна висовувати ... але Бог повністю відкрив нам дорогу в ті самі нетрі !! Ми почали будувати їм курені з клейонки і бамбукових палиць, допомагаємо їжею, медикаментами і звичайно ж говоримо істини з Писання ...! Також до мене підходили люди, під виглядом бідних і цікавилися всією інформацією про мене! В якій організації я працюю, це державна чи ні? З якої країни? Де живу? Чому допомагаю бідним? Але їх легко вичислити, тому що у них є смартфони! Тому які питання, такі і відповіді ... Прошу молиться за мудрість, адже і цим людям потрібне Євангеліє!

  Духовний стан у мене хороший, зараз вчуся любити Бога і любити людей! Будьте в доброму гуморі і Ви будь ласка, і знайте, що в присутності Бога вмирають всі гріхи! Як же це прекрасно оновлюватися розумом, жити за Божими правилами і законами! Його заповіді прекрасні і його істини прості! Спасибі Вам велике за молитви про моє здоров'я! У мене нічого не болить! Відчуваю себе чудово !! Подяка Богу за все!


Ми у facebook

Ми у facebook

Підписатись на новини

© 2020 Комітет зовнішніх місій. All Rights Reserved.