• Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини від місіонерів

~ новини і молитовні потреби від місіонерів ~

Новини від Бондарчук Альони місіонерки в Грузії

Вітаю, дорогі співпрацівники на ниві Божій у Грузії! Благословенних три місяці знову позаду і я хочу поділитися як Бог упродовж цього часу працював тут і являв Свою славу для людей.

 Щодня, коли я прокидаюся вранці, я часто згадую вірш “Бо ми не маємо боротьби проти крови та тіла, але проти початків, проти влади, проти світоправителів цієї темряви, проти піднебесних духів злоби“ (Еф.6:12) і нагадую собі, що я живу в умовах духовної війни, де треба щодня відвойовувати нові обрії, інакше їх завоює ворог. Аналогія війни дуже добре відома нам, українцям. Але з часом ми всі звикаємо до того, що проходять воєнні дії, що хтось помирає, але у нас іноді немає такої ж ревності стояти в проломі молитвою чи допомагати воїнам так, як це було напочатку. Що стосується духовної війни, то часто ми теж занепадаємо у нашій ревності спасати загинулих, забуваємо, що йде духовна війна і якщо ми не воюємо за душі людей, ми їх просто втрачаємо. Нехай у нас завжди буде це рішення - “воювати” за Христа, спасати загублені душі.

  За цей час Бог по благодаті Своїй благословляв у різних служіннях, які ми звершуємо тут, чим хочу з вами поділитися.

  Студентське служіння

  Закінчення карантину і комендантської години ми вирішили відсвяткувати спільним пікніком зі студентами. То був гарний час, коли прийшли і нові студенти і зібралися ті, хто ходили на зустрічі раніше. Після цього ми відновили групи - читали та послідовно розбирали Євангеліє від Івана. Для деяких це було вперше, коли вони читали Біблію, слава Богу за ці можливості. Ми продовжуємо також будувати стосунки через особисті зустрічі та наставлення. Дякую, що молилися про Лелу та Софію, ми бачимо певні зміни в їхніх життях і духовну зацікавленість. Стосовно іноземних студентів, то лише з деякими з них є зв’язок, але групи не вдавалося проводити, багато з них зараз повернулися додому, в Індію. Декілька з них приходили на молодіжну церковну групу. Будь ласка, продовжуйте молитися про наших студентів, про проекти, які ми зможемо робити для знайомства з новими, за взаємопорозуміння в команді (поки що нас лише двоє: я і Саломе).Альона 1

  Церква

 Служіння, яке я здійснюю від імені церкви включає молодіжне, служіння тайським/російськомовним жінкам, підлітковий клуб для дівчаток та участь у групі прославлення. За цей час через умови, які були в карантині, ми не могли збиратися більше ніж 10 людей у приміщенні (це правило діє до цих пір, але якщо зберігати умови дистанції, одягати маски та дезинфікувати руки, то можна, якщо дозволяє площа приміщення), то ми майже щотижня збиралися надворі - в парках і на виїзді. Мали змогу пережити чудові моменти проповіді на вулиці, як колись це робив Ісус із своїми послідовниками.

   У нашої невеликої общини ніколи не було власного приміщення, ми орендували у іншої церкви місце лише для недільних служінь. Але, в силу того, що служіння церкви розвивається і потребує приміщення не лише в неділю, але й у інші дні, ми зробили великий крок віри - орендували будівлю на 2 поверхи (на фото - наша нова будівля під час молитовної прогулянки), де на даний момент робимо ремонт. Ми хочемо, щоб це був своєрідний християнський центр, де будуть проходити активності для дітей, підлітків, молоді, жінок і чоловіків різної вікової/соціальної категорії. Ми маємо бачення, щоб робити служіння на трьох мовах: на англійській з перекладом на російську (зараз вже практикуємо) і окремо - на грузинській. Будівля знаходиться в хорошому місці і коштує немалі гроші, але ми маємо віру, що Господь потурбується. Одне із свідчень цього - лише на другу неділю, як ми збиралися на служіння, до нас вперше прийшов чоловік з Нігерії, який дуже довго шукав англомовну общину. Дізнавшись, що будівлі церкви потрібен ремонт, він пожертвував кошти. Слава Богу!
Альона 2

  Моліться будь ласка про фінанси для оренди, ремонту і головне - про розвиток церкви і різноманітних служінь, які ми плануємо розпочати. Поки що, нас в общині близько 20 (разом з дітьми). Також за цей час ми провели одну акцію на День захисту дітей, де безкоштовно розмальовували обличчя діткам та дарували дитячі біблійні брошури, по можливості розповідали Євангеліє. Також зараз у нас в церкві проходить підтікове служіння по суботам та недільна школа. Дитяче служіння, а зокрема служінн вуличним дітям (безпритульним, з неповноцінних сімей) - це те, на що дуже орієнтована наша церква. Моліться будь ласка, про служителів та команду, які будуть служити в цьому напрямку.

  Молодіжне служіння

  На початку червня ми прийшли до висновку, що через те, що в нас в групі є достатньо невіруючих, їм потрібно дати базові знання про християнство. Для цього власне ми розпочали проводити Альфа курс. Це курс відеоуроків для молоді, де розповідається про віру, молитву, Ісуса, Духа Святого та різні аспекти християнського життя. Ми спочатку дивимося відеоурок, а потім обговорюємо почуте, ділимося думками. Слава Богу, ці місяці були настільки насичені, що кожного разу на ці суботні зустрічі приходили 10-15 молодих людей. І ми бачили через дискусії, як раз за разом, їхні погляди змінюються.

Альона 3

  До прикладу, у нас був один хлопець із Японії Кей (на фото біля мене), який себе ідентифікував як атеїст, але він приходив на усі наші зустрічі і був активним учасником дискусій. Одного разу він сказав так: “Хоч я і не вірю, що Бог є, але якщо Він усе-таки є, то я б хотів знати, яку ціль Він має для мого життя?” Це було великим підбадьоренням для нашої команди - почути такі думки, які з’явилися у нього. Було й багато інших свідчень, як Бог приводив людей на групи і як благословляв, всього не охопити, щоб розповісти. Моліться, будь-ласка, про тих, в чиї серця було посіяне Слово Боже, щоб воно проросло і дало плід.

  Служіння жінкам легкої поведінки (тайським, грузинкам, російськомовним)

  В минулому листі я розповідала про жінок, яких ми відвідуємо в масажних салонах. Слава Богу, Він дуже благословляє це служіння, оскільки дві дівчини зараз дуже відкриті щоб приймати Євангеліє. Вони почали приходити на вивчення Біблії на наші жіночі зустрічі, а також ми приходимо щотижня до них, щоб читати і розбирати Біблійні історії від початку. Вони читають на тайській, а потім ми спілкуємося на англійській. Моліться, будь ласка, про Даду і Лілі (на фото: Лілі в жовтому, Дада на передньому плані)), щоб вони послідували за Христом, а також за інших жінок, яких ми відвідуємо.

Альона 4

  Щодо російськомовних, то за цей час ми ходили кілька разів на місце їх “роботи”, щоб проповідувати і молитися за них, а тепер більше працюємо один на один - домовляємося про зустрічі в кафе, спілкуємося з ними і читаємо Біблію. Зараз одна жінка дуже відкрита. ЇЇ звати Таня (на фото найближча до мене). Вона приходить на наші жіночі зустрічі теж і вже була в церкві один раз. А також ми мали особливий контакт з жінкою Діаною. Вона вже 12 років в цій “професії” і хоче покинути, але не може прийняти твердого рішення. Моліться будь ласка за їхнє спасіння і твердість у прийнятті рішення, щоб Господь змінював їхні серця.

  Підлітковий клуб для дівчаток

  Ми продовжуємо наші зустрічі з дівчатками, зараз їх стало навіть більше. Ми бачимо як вони відкриваються і як щоразу з нетерпінням чекають наступної зустрічі. Нагадаю, що ми з ними щоразу вчимо щось готувати, проводимо різноманітні майстер класи та маємо Біблійний урок. Нещодавно ми проводили для них цікаві вікторини по географії, розповідали про різні країни, а потім робили молитовні станції, де вони молилися за різні потреби світу. Моліться будь ласка, щоб це служіння мало хороші плоди і дівчата росли в пізнанні Бога.

Альона 5

  Група прославлення

  Я продовжую грати і співати в групі. Зараз почала теж грати на гітарі, чим по-особливому радію, хоч це лише перші кроки. Зараз ми розпочинаємо вчити теж пісні на грузинській.

   Сім’я

  Одна з найрадісніших подій - це хрещення мого брата Артура і його нареченої Христі. Ми довго очікували сімєю цей момент і дуже щасливі. Вони будуть одружуватися 23 серпня, прошу молитися за шлюб і благословенне поружнє життя. Я, на превеликий жаль, не зможу приїхати на весілля в силу ситуації з кордонами, які для Грузії досі закриті для вїзду. Але я бачу, як Господь піклується про мою сім’ю і забезпечує усім необхідним. Слава Йому! Насправді це велике благословіння - бути на місії і мати впевненсть, що вдома все добре, що рідні живуть з Богом. Прошу молитися лише за покаяння моїх бабусі і дідуся і рідного батька, дуже складна ситуація.

  Ми продовжуємо наші зустрічі з дівчатками, зараз їх стало навіть більше. Ми бачимо як вони відкриваються і як щоразу з нетерпінням чекають наступної зустрічі. Нагадаю, що ми з ними щоразу вчимо щось готувати, проводимо різноманітні майстер класи та маємо Біблійний урок. Нещодавно ми проводили для них цікаві вікторини по географії, розповідали про різні країни, а потім робили молитовні станції, де вони молилися за різні потреби світу. Моліться будь ласка, щоб це служіння мало хороші плоди і дівчата росли в пізнанні Бога.

  Життя-буття

  В період літа через різні спортивні заходи: волейбол і баскетбол познайомилася з багатьма новими людьми, також відвідую зустрічі іноземців в Батумі, що дає змогу ділитися своїм свідченям і Євангелієм з людьми.

  Плани на майбутнє

  Вже пройшло більше як пів року, як я тут, у Грузії і тому можу вже робити певні висновки щодо того, як рухається служіння. З огляду на мій час тут, я все більше схоляюся до того, що повинна залишитися тут на довше. Я ще не знаю, на скільки точно, але я бачу, що служіння, яке тут почалося, потребує часу, щоб дозріли плоди. А також, через те, що ми лише зараз орендували церковне приміщення, це безумовно відкриє нові горизонти. Я не бачу своє життя в короткостроковій місії, а бачу його як повноцінно посвячене місії досягнення народів для Христа. Моліться будь ласка, по- особливому про моє бачення на майбутнє.

“Усякою молитвою й благанням кожного часу моліться духом, а для того пильнуйте з витривалістю та молитвою за всіх святих, і за мене, щоб дане було мені слово відкрити уста свої, і зо сміливістю провіщати таємницю Євангелії”. (Ефесян 6:18-19)

Щиро вдячна за вашу молитовну та фінансову підтримку у ці непевні та нелегкі часи для усього світу. Нехай Господь воздасть сторицею!


Ми у facebook

Ми у facebook

Підписатись на новини

© 2020 Комітет зовнішніх місій. All Rights Reserved.