• Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини від місіонерів

~ новини і молитовні потреби від місіонерів ~

Новини з Уганди від Таї Бакаленко

Ніякі речі в цьому світі не можуть принести щастя, хіба можливо на час ... Живучи в Уганді ти розумієш наскільки люди щасливі незалежно від того що у них є ... Так важливо вчитися від них цієї незалежної радості. Кращі речі в світі безкоштовні!Та 1

  Вечір не віщував щось особливе, поки нас не покликали сусіди. Дівчинці з нашої молоді стало погано. Без свідомості, лежачи на ліжку і важко дихаючи, було очевидно, що її потрібно везти в лікарню, але родичі стояли і дивилися, нічого не роблячи. Так як машини не було, довелося використовувати бода-боду, в Уганді не дивно побачити, як когось без свідомості везуть в лікарню на боді.

  У лікарні навіть якщо це екстренно, реагувати швидко не будуть, спочатку розпитають що трапилося, а потім починають щось робити.Почали лікувати.Ну як лікувати, хтось сказав: ‘’астма, а може епілепсія’’, і від усього почали давати ліки, -‘’а може отруїлася’’, припустив лікар, - ‘’так можна вугілля дати’’.А коли ми запитали як ви збираєтеся це зробити, адже вона без свідомості, подивившись на нас відповів - ну так,справді,- у нас просто не було слів…

Та 2

  Після години, коли допомога виявилася неефективною, вирішили везти в іншу лікарню. Але як? У нас був номер водія швидкої з лікарні, де ми служимо, він погодився нам допомогти.

  Приїхавши в іншу лікарню, особливо теж ніхто не поспішав поки не прийшов лікар, він зробив все необхідне, і незабаром вона прийшла до тями. Що з нею ми не знаємо, адже багато вони лікують симптоматично, і не обстежуються до кінця. Знайшли таблетки які допомагають і беруть. Не всюди в Уганді така медична допомога, в столиці звичайно краще, але в селах це реальність, якщо щось серйозне, відправляють в іншу лікарню, але на жаль часто не встигають довезти ... і це один з багатьох випадків, з якими ми стикаємося майже щодня. Як важливо цінувати кожен подих подарований Богом.

Та 3

   Дякуємо за те що відкрили ваші серця пожертвувати на продуктові пакети для людей в цей непростий період, разом з вами ми змогли допомогти 172 сім'ям.  Також вони змогли отримати не тільки матеріальну допомогу, а й що важливіше почути про Христа. Адже заради цього ми всі з вами і робимо. Показати, розповісти про нашого Великого Спасителя і прославити Його!

Та 4

  Ми не перестаємо радіти, бачачи нашу молодь в неділю на служінні і, незважаючи на те, що не вистачає стільців і багато хто вже сидять на підлозі, це не заважає нам все так, же прославляти нашого Бога.

  Моліться за:

  - духовний і фізичий стан

  - служіння по неділях

  - групи з вивчення Біблії


Ми у facebook

Ми у facebook

Підписатись на новини

© 2020 Комітет зовнішніх місій. All Rights Reserved.