• Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини від місіонерів

~ новини і молитовні потреби від місіонерів ~

Новини з Папуа-Нової Гвіннеї травень 2020

Привіт, привіт, привіт всім з Папуа-Нової Гвінеї !!! Promise Land заливає сонячне світло, дитячий сміх і звуки музики - перебуваючи посередині десь між небом і землею, ми шлемо Вам найтепліший привіт з екватора. Спасибі всім співпрацівниками на ниві Божій, які вірно допомагають нам, будь то молитовно чи фінансово, запевняю, Господь віддасть вам сторицею.

Як ми живемо
 «Негайно віднеси його на місце» - мені 8, і я стискаю в руках чергового побитого життям кошеня. Мама невблаганна. «Ось виростеш, і заведеш хоч слона».
Виросла, і можу Вам з упевненістю сказати - ось слона-то якраз мені тут і не вистачає. Провівши дитинство на бетонному дворі 9-поверхівки в центрі Києва, я завжди знала, чого я хочу: будинок, клумбу і багато дітей. Бог виконав дитячу мрію, ось тільки я і уявити собі не могла, що все це буде на краю землі.  І в даний момент на Promise Land, крім згаданих клумби і безлічі чорношкірих дітей, є ще три собаки, три коти, десяток курей, дюжина морських свинок, два папуги какату, черепаха, качка і три кози, яких я щосили намагаюся навчитися доїти. Ну, а у Матвія і Мирослави зате щасливе дитинство, я так вважаю. Оголошення, якщо у Вас десь випадково завалявся слон, привозьте, я думаю, приживеться.

Служіння
- Школа
У цьому місяці, після карантину, ми знову відкрили нашу школу для дорослих, а також дитячий садок - на Promise Land знову шумно Picture 12

- Тюрма
Ми могли провести відвідування в'язниці, двічі в цьому місяці - роздавали Біблії, проповідували Слово Боже, молилися за нужденних, благословили ув'язнених їжею.Picture 1

- Мамарай
Вигорівше після племінної війни село потрохи починає відбудовуватися з попелу. Спасибі всім, хто взяв участь в цьому служінні! У Мамараї відкрита домашня група, і починаємо будівництво дому молитви. Лідер села на ім'я Куда, а також деякі інші люди готуються до водного хрещення.
- Поїздки по селах
У цьому місяці ми виїжджали з євангелізацією в міста Раму і Каінанту, а також в 5 різних сіл в окрузі Обур - під палючим сонцем, так само, як і під проливним дощем, Слово Боже сіялось і приносило плоди. Також, минулого четверга, ми знову провели євангелізацію в Мамарае.

Моліться, на наступних вихідних ми плануємо з Божою поміччю знову відвідати більш віддалене село під назвою 14, а через 3 тижні ми плануємо залишити Нагір'я і провести більш тривалу поїздку з благовістям по острівній частині Папуа-Нової Гвінеї. Ми відвідаємо два інших острова, East і West New Britain - моліться за Божу охорону і покаяння для жителів цих островів.

- Служіння Милосердя
Ми продовжуємо служіння милосердя серед дітей - раз в тиждень ми веземо дітей з найбідніших сімей, часто сиріт, в місто, щоб купити їм одяг і найнеобхідніші речі. З якою радістю вони стискають найпростіші гумові чобітки, і з яким захопленням вони дивляться на найпершу в своєму житті (вибачте!) Нижню білизну! Я знаю, іграшки, кросівки або красива футболка, не замінять їм батьків - але вони можуть послужити ще одним приводом для такої сором'язливої і чудової, посмішки на їхньому обличчі. Дякуємо, що робите це можливим !!! Ми в боргу перед Вами!

- Наші місіонери

Пастор Джейкоб і його дружина Меріфа, які переїхали в село Обур і служать в нашій дочірній церкві Promise Land, тримаються молодцем і планують відвідати нас під час нашої поїздки в 14. Від них туди всього нічого, один день пішки йти - рукою подати.

Picture 5

Лютер теж служить в Індонезії, не дивлячись на карантин, він допомагає на місіонерській базі (виявилося, він вміє не тільки на гітарі грати, але і лопатою махати), а також несе служіння серед бездомних і сиріт (в даний момент Лютер просить молитися про організацію притулку для бездомних, над яким він і його команда зараз трудяться).

Нас часто запитують, як проходить звичайний день в Папуа-Новій Гвінеї. Відповідаю. Прокидаєшся, приймаєш душ в річці (одним махом), читаєш Біблію. Ставиш чайник, в надії поснідати. Не встигаєш.

Прибігають люди з сусіднього села, дівчинку-підлітка пошматували мачете. Веземо її з мамою і дядьком в лікарню (3 години на машині). По дорозі туди на нас нападають три мужика з довжелезною гвинтівкою і мачете. Проїжджаємо повз, цілі.
Відвозимо, нарешті, дівчинку в лікарню.
Сиджу п'ю апельсиновий сік (ніби як пізній сніданок - або рання вечеря). Приходить повідомлення з України, (цитую дослівно): «Круто вам там, напевно, в Папуа-Новій Гвінеї». Шкребу в потилиці, придушую природне бажання відповісти «приїжджайте», замість цього (поглядаючи на всі боки, щоб в 115 раз не вкрали телефон) набираю у відповідь слова, на яких ми стоїмо вже 13 років: САМЕ «круте» МІСЦЕ В СВІТІ - ЦЕ В ЦЕНТРІ БОЖОЇ ВОЛІ. І для нас це - Папуа-Нова Гвінея.
Закриваю очі (попередньо сховавши телефон надійніше), і згадую слова Кеті Девіс, місіонерки в Африці - чомусь саме сьогодні вони по-особливому відгукуються в моєму серці.
«Люди з мого першого будинку думають, я мужня. Вони хвалять мене, яка ти сильна. Вони плескають мене по плечу і кажуть, молодець, добре справляєшся.
Але істина в тому, що я не дуже мужня і не зовсім сильна, і я вже точно не роблю нічого екстра-ординарного. Я просто дотримуюся того, що Господь велить нам усім - годувати Його овець, піклуватися про цих малих і любити ближнього свого. І це те, що ми і робимо - з Його допомогою і в оточенні так багатьох людей, які роблять це можливим »Picture 6

Не встигла дописати розсилку, дзвонить телефон. "Зайка, я знайшов нового пацана. Везу його додому"
Так що по ходу, сьогодні будемо вітати в нашу велику сім'ю ще одного сина! Піду приготую щось смачне, спеціально для нього.
Круто нам тут чи ні, не беруся судити. Приїжджайте, судіть самі. Але це наше місце, то, де нас хоче бачити Господь, а значить, краще цього місця не буває.

 


Flex

Комітет зовнішньої місії – це координаційний центр місіонерської діяльності за кордоном і серед іноземців в Україні, підпорядкований Всеукраїнському союзу церков євангельських християн-баптистів.

Офіс ВСЦ ЄХБ

м. Ірпінь, вул. Сім’ї Шкарівських, 11-В.

Віталій СорокунКерівник комітету зовнішньої місії
(097) 375-17-73
Роман ДячукАдміністратор комітету
(068) 625-53-02
Аліна ЗападнюкІнформаційне служіння комітету зовнішньої місії
(066) 029-18-47
Володимир Западнюккоординатор короткострокових місіонерських поїздок
(050) 283-54-52
© 2022 Комітет зовнішніх місій. All Rights Reserved.