• Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини від місіонерів

~ новини і молитовні потреби від місіонерів ~

Новини від місіонерки в Грузії

Дорогі брати і сестри, в цей особливий для усіх нас час, хочу привітати вас такими актуальними словами Воскреслого Ісуса Христа “Мир вам!” Як і в часи першої церкви, так і тепер, переважна більшість з нас теж збирається по домівкам, ми читаємо Боже Слово у своїх сім’ях та разом із найближчими людьми. І це зближує нас до розуміння єдності у Христі, не дивлячись на відстань між нами і однозначно змушує нас переоцінити важливість особистих зустрічей та служіння, де спільно поклоняємося Господу.

Я шлю вам вітання із Грузії, де вже три місяці знаходжуся на місії для розповсюдження Євангелії Ісуса Христа. Це служіння тут я можу здійснювати завдяки вашій підтримці, як молитовній, так і фінансовій, за що я не можу не дякувати в першу чергу Господу, а також і вам, серця яких відкриті до виконання Великого Доручення Христа.

Служіння в умовах карантину

В Грузії на даний момент вже два місяці оголошений
надзвичайний стан в країні, введена комендантська година і не можна збиратися більше ніж по троє людей, як на вулиці, так і по домівках. Це і стало викликом для нас, як служителів, бо наша праця повністю зав’язана на зустрічі і спілкування з людьми. Зараз ми перейшли наскільки це можливо в онлайн режим. Зокрема, церковні служіння, групи і молитовні проводимо онлайн. Моліться будь ласка про мудрість та доцільність у використанні часу в цей період.
Альона 1 л

Студентське служіння

Одним із основних напрямків мого служіння тут - це служіння студентам: грузинам та іноземним, які здебільшого приїхали з Індії навчатися на лікарів. За цей час ми почали проводити біблійні групи для студентів щотижня. Також організовували неформальні вечори для спілкування, щоб ближче познайомитися із ними. Це зокрема був індійський вечір, де наші віруючі студенти протягом 5 годин готували індійську їжу і частували нас. Це був дуже особливий час, коли ми більше дізнавалися про ни, разом молилися і навіть співали індійські пісні. Зараз з тих, хто стабільно відвідує іноземні студентську групу це Сатвік, Харіка, інколи Нітін, Джошуа та Анкіт. Моліться, будь ласка, про їхні серця, щоб вони відкривалися для Бога, ходили з Ним і могли бути світлом для своїх невіруючих друзів. Серед грузинських студентів теж є ті, з якими Господь особливо працює. Це Лела, православна дівчина та Софія, мусульманка, сестра якої минулого року прийняла хрещення у євангельській церкві. Вона покаялася раніше, відвідуючи наші студентські групи. Зараз Софія дуже відкрита до Євангелія. Перед Пасхою ми проводили онлайн квест із біблійними запитаннями та завданнями щодня. То ці дві дівчини в усьому брали участь і вибороли призові місця. Також, для наших студентів із усієї Грузії ми провели онлайн пасхальну зустріч, на яку вони теж долучилися. І це не може нас не тішити. Слава Богу! Моліться будь ласка про Софію і Лелу(на фото по обидві сторони від мене)від мене) Також Бог благословляв знайомствами з новими студентами, які здебільшого з ісламського та буддистського контексту. Моліться будь-ласка за те, щоб у них була зацікавленість приходити на зустрічі.

Альона 2л

Дискусійний клуб для медичних студентів.

Разом із одних із давнішніх випускників із студентського служіння, а сьогодні лікарем, ми розпочали проводити дискусійний клуб для медичних студентів. Він проходить на англійській мові, але приходять туди як іноземні, так і грузинські студенти. Це такий майданчик, де ми піднімаємо питання актуальні для медичних працівників, а також ділимося духовними уроками, які давав Ісус через Своє Слово у Біблії. Ми бачимо зацікавленість у багатьох студентів відвідувати цей клуб. Моліться про них, будь ласка. Особливо за буддиста Раджнеша, який дуже відкритий.

Церква

Я відвідую англомовну невелику общину, яка здебільшого складається з місіонерських сімей, іноземних студентів та тих, які переїхали сюди на довгий період - для служіння чи просто. Ну і звичайно ми намагаємося досягати англомовне населення Батумі, яке теж достатньо велике, як виявилося. За цей час я долучилася у групу прославлення, де граю на фортепіано і співаю. Також, час від часу, проводжу сестринські групи по вивченню Біблії на англійській.

Служіння тайським жінкам Альона 2

У Батумі є такі заклади, які називаються “Тайський масаж”. Там працюють дівчата та жінки, які приїжджають з Тайланду на роботу сюди на термін до пяти місяців, інколи залишаються тут роками і відкривають свої салони. Але річ також у тому, що в цих салонах надаються послуги не лише массажу, але й сексуального характеру. Тому три сестри з нашої церкви почали відвідувати такі салони, щоб будувати відносини з тими дівчатами, свідчити їм, молитися з ними і за них. На даний момент, Бог поклав мені на серце теж долучитися до цього служіння. В ньому у нас є певні успіхи, якщо так можна сказати. Одна дівчина, її звати Шотіка, зараз дуже відкрита до Бога, але все ще не може відмовитися від гріха в своєму житті. Зараз вона живе з мусульманином, який хоче, щоб вона теж стала мусульманкою, хоча традиційно вона вважається буддисткою. Все дуже заплутано, але я дуже прошу молитися про повне покаяння Шотіки (на фото- на передньому плані) та її хлопця Різо, ми працюємо з ними, ділимося з ними Євангелією Ісуса Христа. Наразі, в умовах карантину, ми не можемо приходити в салони для спілкування, бо це може бути небезпечно для них. Але ми вирішили допомагати їм продуктовими наборами, оскільки їм зараз заборонено працювати і вони не мають прибутку, а відповідно і коштів на прожиття. 

Альона 4л

Підлітковий клуб для дівчат

З однією молодою сестричкою з церкви ми почали зустрічі для дівчат-підлітків, де говоримо з ними на духовні теми, вчимося готувати їжу, проводимо майстер-класи по малюванню чи іншим заняттям. Їх дуже небагато, але ми хочемо вкладати в них свій час. Моліться про Люду, Настю і Свєту, щоб Господь був близьким для Них і щоб вони любили Його.

 

Життя-буття

Щодо життя загалом, то я зараз почала розвиватися у кількох сферах одночасно. Почала освоювати гітару. Вірю, що то згодом для мене буде благословінням в служінні. Теж вчу грузинську мову.

Нещодавно на моєму комп‘ютері згорів вінчестер і нажаль, там були файли за останні 7 років, які я не знаю чи вдасться вже відновити. Але і тут Господь мені показував наскільки все те земне, що ми маємо в житті тлінне і не вартує уваги, щоб занадто тим перейматися.

Моліться, будь ласка, про мене, мій духовний стан і роботу Духа Святого через мене.

“Бо хто ж Апполос? Або хто Павло? Вони тільки служителі, що ви ввірували через них і то, скільки кому дав Господь. Я посадив, Апполос поливав, Бог же зростив, тому, ані той, хто поливає є щось, але Бог, що родить! І хто садить, і хто поливає, і кожен одержить свою нагороду за працею своєю! Бо ми співробітники Божі!” 1 Коринтян 3:5-9

Щиро дякую за підтримку розповсюдження Благої Звістки в Грузії! Хай Бог благословить і воздасть сторицею!


Ми у facebook

Ми у facebook

Підписатись на новини

© 2020 Комітет зовнішніх місій. All Rights Reserved.