• Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини від місіонерів

~ новини і молитовні потреби від місіонерів ~

Українці в Бразилії. Початок 2020

Вітаємо вас дорогі брати та сестри і передаємо великий привіт із сонячної Бразилії.

Дякуємо Богу за кожну людину, яка посвятила себе у молитві за наше служіння. Нехай Господь рясно благословить вас!

До кінця березня у нас все було як завжди: продовжувались маленькі групи по вивченню Біблії, дитяче служіння, молитовні зустрічі, відвідини людей і тому подібне...

Минулий раз ми просили молитись за церковне приміщення, так от у середині березня ми уже підписали контракт із власницею підходящого нам приміщення і в цьому також бачимо добру руку Божу оскільки воно має хороше місцезнаходження та не високу вартість оренди а ще у нас склалося враження що воно чекало саме на цю церкву, тому що з того часу як ми приїхали у Бразилію воно пустувало. За декілька днів після цього у нас ввели карантин, тому на разі поки збиратись не можна плануємо робити там ремонт.

Зараз у місті все призупинилось і ми теж не виходимо без потреби. Хоча у неділю робили ламання на відкритому повітрі із дотриманням дистансії. Але навіть у такий час Бог продовжує діяти. Оскільки ми не можемо на разі продовжувати збиратись у нас вдома, то так само як і більшість церков, проводимо вивчення Біблії та наставництво онлайн. В середньому збиралося до 20 людей. У п‘ятницю коли Віталік говорив Слово Боже, його ефір переглянули близько 80 людей і були такі які говорили, що коли можна буде, то хочуть теж приймати участь разом із нами. Тому хочу вас теж підбадьорити щоб і ви не падали духом, бо наш Бог є великий! Як сказано у посланні до Римлян 8:28 «І знаємо, що тим, хто любить Бога, хто покликаний Його постановою, усе допомагає на добре.»

Молитовні прохання:

  1. Бути використаними Богом не зважаючи на обставини
  2. Покаяння людей яким служимо
  3. Щоб приміщення яке ми орендуємо було наповнене Божими людьми


Flex

Комітет зовнішньої місії – це координаційний центр місіонерської діяльності за кордоном і серед іноземців в Україні, підпорядкований Всеукраїнському союзу церков євангельських християн-баптистів.

Офіс ВСЦ ЄХБ

м. Ірпінь, вул. Сім’ї Шкарівських, 11-В.

Віталій СорокунКерівник комітету зовнішньої місії
(097) 375-17-73
Роман ДячукАдміністратор комітету
(068) 625-53-02
Аліна ЗападнюкІнформаційне служіння комітету зовнішньої місії
(066) 029-18-47
Володимир Западнюккоординатор короткострокових місіонерських поїздок
(050) 283-54-52
© 2023 Комітет зовнішніх місій. All Rights Reserved.