Українці в Бразилії. липень 2019

Опубліковано .

Вітамо вас дорогі друзі!

Знову дякуємо усім за вашу підтримку та молитви, тому що це справді важливо. Думаю що час летить так швидко не лише у нас, а й у вас також і для того щоб щось зробити, потрібно вчасно запланувати. Ось так у нас пройшов липень. Життя продовжується у тому ж ритмі.

В середині липня мама повернулася в Україну ми дуже вдячні Богові за час проведений разом. Та оскільки підмоги уже немає, то Віталік взяв на себе основну частину служіння. Наші домашні групки та дитячі служіння продовжуються. Шукаємо нових людей, відвідуємо уже знайомих. Стараємось допомагати тим, хто потребує. Віталік з Олександром, сином Йосафата, вирішили утеплити і заодно трошки оновити їхній будинок, оскільки вони живуть бідно і стіни будинку складаються лише із однієї доски (зараз у нас зима і коли приходить циклон, то в хаті температура може опускатися до +7), а якщо стіни тонкі та із щілинами, то, можливо, і нижче...

Бог продовжує робити чудеса у нашому житті. 3-4 серпня одна із церков сусіднього штату Санта-Катаріна запросила нас прийняти участь у конференції для служителів де основним промовцем був Віталік. Це була для нас велика честь та водночас виклик оскільки проповідувати португальською мовою є складно. Для порівняння хочу сказати що коли ми жили в Україні, то Віталік зазвичай проповідував 15 хвилин, але за півтора року у Бразилії він зміг проповідувати 45 хвилин португальською мовою із силою Святого Духа, яка торкалася сердець багатьох присутніх, які нам свідкували. Це чудо, яке свідчить про те, що для Бога немає нічого не можливого. Коли людина слухається свого Творця, Він робить надзвичайні речі!

Також маємо ще одну хорошу новину: наші візи після 8 місяців чекання майже готові і нам їх продовжили ще на 2 роки)

Молитовні потреби:

  1. 1 Подальше Боже ведення у служінні
  2. 2 Покаяння людей
  3. 3 Здоров‘я наших дітей, які останнім часом часто альються на біль у животі, особливо Устим
  4. Braz 08 01Braz 08 02Braz 08 03Braz 08 04

Tags: Місіонерське служіння бразилія

Адреса

  • ул. Л. Толстого, 3-Б
  • Киев
  • 01004
  • Украина

Контакти

Наші партнери