Українці в Бразилії 2019 (березень)

Опубліковано .

Привіт дорогі друзі! Дякуємо Богові за вашу підтримку та молитви. Аж не віриться що уже почався 2-й рік нашого перебування у Бразилії. За цей час Бог допоміг достатньо вивчити мову щоб спілкуватися з людьми у наших буднях. Віталік каже, що це «Боже чудо» :)

 

brazil image001  

Січень місяць ми провели разом із пастором Сергієм Павловичем Дацком, який прилетів нам у допомогу із України. Разом ми мали можливість поколядувати, поспілкуватись із людьми, відвідати бідні сім‘ї та мати багато зустрічей, які допоможуть нам розширити масштаби служіння у Бразилії. Також Сергій Павлович, будучи професійним майстром по дереву зробив для нас кухонний стіл, ліжко та ліжечко для 3-го малюка, народження якого ми очікуємо на початку травня.

   Після від‘їзду пастора Віталік багато часу проводив із двома братами-юнаками, працюючи, відпочиваючи разом та доносячи Євангелію. І у лютому Бог нам дав благодать побачити перший плід нашого служіння: один із братів покаявся і повірив у Ісуса як свого єдиного Спасителя. Незадовго після цього в нашу сім‘ю прийшло горе, помер тато Віталіка. Тому місяць березень він провів в Україні, допомагаючи мамі, підтримуючи рідних та маючи багато зустрічей.

  brazil image003

Цим часом вдома у нас продовжуються групи по вивченню Біблії, час від часу я роблю манікюр і таким чином маю дотик до різних жінок, приймаю відвідувачів і пильную наших дітей. А після повернення Віталіка рух розпочався знову. Коротко з вами поділюсь історією його повернення. Коли Віталік проходив реєстрацію перед вильотом із Бразилії, його попередили, що повернутися він зможе лише через пів року як турист або із новою візою, оскільки ми ще не маємо дійсної візи, а наші візи знаходяться в процесі поновлення. Але Бог усе тримає під контролем. І якщо Він веде, то ніхто не в силі зупинити! І ось уже майже тиждень як ми знову всі разом)

brazil image005

               Молитовні потреби:

  1. Боже ведення у служінні
  2. Пологи, які плануюються на початок травня
  3. Дитяче служіння, початок якого ми змушені були відкласти
  4. Покаяння людей

Також читайте

Адреса

  • ул. Л. Толстого, 3-Б
  • Киев
  • 01004
  • Украина

Контакти

Наші партнери