Новини і молитовні потреби місіонера у Польщі (зима 2018)

Опубліковано .

Слава Ісусу Христу!!! З Різдвом Христовим і Новим роком!!!

Велике спасибі вам за підтримку. Хай Господь вас благословить у ваших потребах, укріпить і наповнить серця радістю.

Ми служимо Христу у Польщі місто Познань. Господь по милості Своїй відкрив серця поляків з помісної церкви «Генезіс» і ми разом проводим вивчення польської мови. Це дає можливість підтримати емігрантів з України, ближче познайомитися і розповісти їм про Христа. На вивчення мови також приходять віруючі українці. Є можливість підтримати одне одного.

Poland.12.image001Poland.12.image003

Ще разом із молодою сім’єю у нас вдома проходить вивчення Біблії польською мовою з перекладом на українську, або російську мову. Приходять різні люди. Тішимося спілкуванню і можливістю вивчаючи мову ділитися інформацією про нашого Господа і про віру в Нього.

Poland.12.image005Poland.12.image007

Допомагаємо українцям адаптуватися в польській церкві, проводимо переклад, тим хто прийшов вперше і не знає мови, знайомимось і розвиваємо відносини.

Poland.12.image009

Далі продовжуємо шукати різні можливості для знайомства з людьми, запрошуємо вгості, допомагаємо знайти роботу або житло, або просто знайомимося чекаючи трамвай на зупинці, щоб розповісти їм про Ісуса.

Ми і далі потребуємо вашої підтримки, моліться за Господню працю в Познані, щоб Господь давав мудрості, слова, допомагав розуміти Його волю і виконувати її..

 

Також читайте

Адреса

  • ул. Л. Толстого, 3-Б
  • Киев
  • 01004
  • Украина

Контакти

Наші партнери