Новини і молитовні потреби місіонера в Бразилії (жовтень 2018)

Опубліковано .

Вітаємо вас, дорогі друзі! З часом ми все більше дізнаємося про різних людей з різноманітних куточків нашої країни, які стоять в проломі за наше служіння і це дуже підбадьорює та радує серце. Дякуємо вам за кожну молитву в якій ви згадали про нас!

 Чим ми зараз займаємось? На разі ми не маємо багато напрямків служінь, але я вірю що вони будуть з часом. Ми продовжуємо вивчати португальську, дізнаємось більше місцевих особливостей, проводимо домашню групу по вивченню Біблії, стараємось знайомитись з якомога більшою кількістю людей та налагоджувати з ними більш тісні відносини. Є декілька сімей з якими ми більш зблизились і вони часто задають нам запитання на різні духовні теми або ми ділимось думками з Біблії. З одним хлопчиною Віталік вивчає Біблію, приїжджаючи до нього додому, оскільки він не може приходити на групу, бо на разі знаходиться під домашнім ув‘язненням. Я почала ходити у місцеву лікарню, спілкуватися з хворими та медперсоналом. В середньому раз в місяць відвідуємо церкву в сусідньому селі, де Віталік тренується провідувати португальською, а я проводжу недільну школу.

В жовтні Віталік уже отримав таке довгоочікуване бразильське водійське посвідчення і ми плануємо і дуже потребуємо купити авто, оскільки без нього пересуватися по місту тут складно (маршруток немає).

Молитовні потреби:

  1. Боже ведення в наших планах служіння на майбутнє
  2. Необхідні кошти для покупки автомобіля
  3. Поновлення наших віз, оскільки їхній термін уже закінчується і ми зараз збираємо усі необхідні для цього документи.

Braz 11 image001 Braz 11 image003 Braz 11 image005 Braz 11 image007

Tags: Місіонерське служіння бразилія

Адреса

  • ул. Л. Толстого, 3-Б
  • Киев
  • 01004
  • Украина

Контакти

Наші партнери