Звіт і молитовні потреби місіонера у Бразилії (травень 2018)

Опубліковано .

    Ось уже промайнув 4-й місяць нашого перебування в Бразилії. Чесно сказати, час зараз летить дуже повільно. Квітень у нас був насиченим не менше ніж березень. Початок квітня ми провели ще у Жойнвілі. Дуже вдячні Богу за нашого уже друга Петра Варкінга, який був великою підтримкою для нас там. Саме він познайомив нас з індіанцями, яким багато років служить і також допомагав нам брати участь у цьому служінні.

     На 9 квітня (понеділок) був запланований наш переїзд, але наші документи для офіційного проживання в Бразилії повинні були бути готові лише в травні. Оскільки ми потребували їх забирати особисто далеко від Прудентополіса, це здавалося для нас великою складністю. Але, Бог є добрий! Все є під Його контролем! В п‘ятницю ввечері (5-го квітня) ми отримали повідомлення, що наші документи уже готові і ми можемо їх забирати! Чому ми безмежно були раді.

    Переїзд в 400 км видався важким, оскільки ми потрапили в невеличку аварію, але і там Господь зберіг нас від біди. По милості Божій ми знаходимось уже в Прудентополісі. Оскільки в березні ми відвідували це місто, то багато людей чекали нашого переїзду, щоб познайомитись із «українцями». На даному етапі нашого служіння ми тим і займаємось, що знайомимось з людьми, запрошуємо в гості, приймаємо запрошення інших людей.

    Великою необхідністю для нас є мова. Весь наш час в цьому місті ми знаходимось у пошуку викладача, нажаль поки що нема нічого конкретного, але ми продовжуємо шукати. Можу лише сказати, що завдяки цьому пошуку Бог дає нам багато хороших знайомств і відкриває багато дверей.

    23-28 квітня були запрошені на баптиський з‘їзд Бразилії, де ми змогли побачити як функціонує бразильская місія і були приємно вражені. Оскільки нас представляли на різноманітних зібраннях, після ми мали можливість познайомитись з великою кількість людей і поспілкуватись із ними. Готовність приймати незнайомців, єдність, теплота, доброта, жертовність та посвята в молитві у цих людях заохочує вчитись цьому від них. Це чудово, тому що Бог робить Свою роботу тут і в наших серцях.

Молитовні потреби:

  1. Щоб Бог знайшов для нас хорошого викладача португальської мови
  2. Знайомство з новими людьми і щоб Бог готував їхні серця до прийняття Євангелії
  3. За зміцнення здоров‘я наших дітей, оскільки часто хворіють
  4. Щоб Бог утворив Свою церкву тут у місті Прудентополіс

Tags: бразилія

Адреса

  • ул. Л. Толстого, 3-Б
  • Киев
  • 01004
  • Украина

Контакти

Наші партнери