Новини від місінера з УГАНДИ (липень 2019)

Опубліковано .

Замечать руку Бога каждый день возможно, но часто жизненная суета и ситуации, в которых трудно видеть Бога мешают этому! Спасибо за ваши молитвы, теплые приемы в ваших церквях и пожертвования, так как уже несколько месяцев посещаю церкви!

Українці в Бразилії. липень 2019

Опубліковано .

Вітамо вас дорогі друзі!

Знову дякуємо усім за вашу підтримку та молитви, тому що це справді важливо. Думаю що час летить так швидко не лише у нас, а й у вас також і для того щоб щось зробити, потрібно вчасно запланувати. Ось так у нас пройшов липень. Життя продовжується у тому ж ритмі.

Новини з УГАНДИ (квітень 2019)

Опубліковано .

Мир вам !!!

Щиро дякую вам брати та сестри за молитви!!!

Дякую за те, що турбуєтесь про мене і часто багато людей пишуть мені, цікавляться життям і служінням в Африці.

Після тривалої перерви - вперед!

Опубліковано .

Після тривалої перерви в написанні новин із Уганди, посилаємо вам сонячне вітання! Дякуємо кожному, хто протягом всього цього часу і подій, які сталися в нашій сім'ї, підтримував нас, молився і благословляв фінансами! Це був не простий час для нас, але Бог Вірний і все контролює! Завдяки Йому, наші ноги зміцніли і руки не опустилися. І в кожному питанні, потребі, яка поставала перед нами — Господь благословляв.

Українці в Бразилії 2019 (березень)

Опубліковано .

Привіт дорогі друзі! Дякуємо Богові за вашу підтримку та молитви. Аж не віриться що уже почався 2-й рік нашого перебування у Бразилії. За цей час Бог допоміг достатньо вивчити мову щоб спілкуватися з людьми у наших буднях. Віталік каже, що це «Боже чудо» :)

Іслам в Камбоджі

Опубліковано .

"- тато, а ми повернемося в Україну, коли всі в Камбоджі перестануть поклонятися духам і статуям Будди і будуть поклонятися тільки Істинному Богу?
- дівчинка моя, Юлічка, тобі не подобається в Камбоджі?
- ні, мені не подобається, що все навколо поклоняються духам і бояться їх, я хочу, щоб усі поклонялися тільки Одному Правильному Богу!
- ух ти моя міссіонерочка маленька. Я тобі обіцяю, що коли ВСІ в Камбоджі будуть поклонятися Єдиному Богу, то ми поїдемо з Камбоджі)))
- додому в Україну ??
- не знаю, може в Україну, а може в якусь М'янму або Бангладеш, Бог тільки знає. "
Одна з моїх розмов з донькою.

ЦЕНТР ПОДГОТОВКИ МИССИОНЕРОВ КЕС – ЗНАКОМСТВО С АФРИКОЙ

Опубліковано .

27 января закончилась очередная сессия четвертого набора Центра подготовки миссионеров (ЦПМ) Кременчугской евангельской семинарии. Как заведено в ЦПМ, каждая сессия проходит в разных городах, а иногда и странах. В этот раз она была в городе Харькове. Нашим преподавателем был Сорокун Виталий Николаевич, пастор международной церкви «Новая надежда». 

Також читайте

Адреса

  • ул. Л. Толстого, 3-Б
  • Киев
  • 01004
  • Украина

Контакти

Наші партнери