• Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини від місіонерів

~ новини і молитовні потреби від місіонерів ~

Прийміть християнський привіт з далекої Індії! В першу чергу, ми хочемо дякувати Богові, за служіння тут, ми дякуємо за Ваші пожертви не тільки для нас, але тепер і для місцевих жителів! Згадуючи перший рік нам ледь вистачало на їжу, але ми були вірні  в служінні і Бог благословив. Будь ласка, безперестанку моліться за нас!Л1.jpeg

Діти нашого другого пастора не відвідували школу з квітня через брак фінансів, але завдяки вашим пожертвуванням ми змогли оплатити їм 6 місяців навчання! Дякуємо, щв цей нелегкий час ви знаходите можливості щоб поділитися із потребуючими.

Також в цьому місяці Бог благословив нас ще однією посилкою, в якій було все необхідне для служіння в нетрях - канцелярія, одяг, настільні ігри, взуття та найголовніше  біблійні герої зфланелі! Завдяки цим речам ми зможемо розширити наше служіння. 

У березні нам благословили проектором, але якраз тоді розпочався карантин і ми не змогли його застосувати. Моліться, щоб Господь благословив цей напрямок служіння.

До нашого штату надійшов сигнал про гоніння на християн, тому ми потребуємо ваших молитов.


 

Вітаю дорогі брати, сестри. Ось і пролетів  один місяць мого життя  у Казахстані після невеличкої перерви в Україні.

Долетіла я добре. Перше, що спало мені на думку, коли я повернулася – потрібно терміново розпочати служіння. Але варто пам’ятати, що в служінні потрібно дивитися Божими очима і довіритися Йому у веденні.

Ціль моєї подорожі була допомога в організації нової церкви в м. Алмати, але тут зараз карантин. Служіння в церквах ведеться досі онлайн. Працюють лише продуктові магазини та аптеки. Казах 2

Спершу я  думала, як взагалі в такій ситуації служити, що робити? Той план який ми розробляли з пастором в минулому році в нинішній ситуації вже не спрацює і потрібен інший варіант. І ми з місцевим пастором почали молитися і міркувати, в якому напрямку розвивати служіння.

І Бог дав мені можливість попрацювати:

 • Я розпочала душеопікунську роботу з 2 сестрами;
 • Ще підключилася до служіння YL Capernaum (служіння дітям і дорослим інвалідам) і послужила в двох таборах для них
 • Знайшла спортивне товариство. У гірських походах познайомилася з двома дівчатами, з якими зав'язалися дружні стосунки, і я можу говорити з ними про Бога.
 • Здійснили похід у гори з церковною командою і наближеними. Це бу чудовий час, ми споглядати на велич Божого творіння, і розповідали молоді про жертву Спасителя.
 • Ще багато планів і ідей як служити в цьому місті, навіть під час карантину, молюся щоб Бог направляв як Він хоче.

Казах 1На даний момент я живу у своєї тітки (оскільки моя мама з цих країв). Шукаю заняття для підробітку, а саме нянею, так як у мене є досвід і здібності в цій сфері. І ще хочу, щоб робота була місцем служіння.

Молитовні потреби:

 • за Служіння людям із клубу YL Capernaum. 
 • за організацію сестринської групи по вивченню Біблії
 • за розвиток дружніх відносин з дівчатами із спортивного клубу
 • за моє здоров'я: на даний момент проблеми зі шлунком і спиною.
 • за фінанси і пошук квартири. 

 

Вітаємо вас любі друзі! З Божою милістю ми продовжуємо служіння у Бразилії. У зв‘язку із карантином змушені були трохи призупинитись, але зараз уже відновлюємо те, що було почате раніше і шукаємо нові можливості для розповсюдження Євангелії. Ар1

Якщо раніше ми проводили вивчення Біблії онлайн, то уже повернулися до малих груп, розділивши нашу попередню групу на дві, таким чином дозволяючи розвиватися іншим і не збирати велику кількість людей в одному місці (оскільки за це дають значимі штрафи). Бог нас благословив і в минулому місяці ми отримали 40 продуктових і гігієнічних наборів, які ми даруємо, відвідуючи бідні сім‘ї та спілкуючись із ними. Ще одним із наших соціальних проектів став обід, який готуємо на разі 1 раз в тиждень і роздаємо в приміщенні церкви. Ар2

Зараз я починаю розуміти більше, що служіння повинно випливати із потреб оточуючих нас людей. Так, наприклад, дуже природнім шляхом у нас почалась ще одна гілка служіння. У нашому місті велика кількість людей професійно їздять на велосипеді для того, щоб підтримувати здоровий спосіб життя і тому що полюбили цей вид спорту. Так от на початку ми теж почали їздити за компанію, але потім побачили в цьому можливість для служіння.Ар3

В кінці серпня ми організували першу сімейну велопоїздку, де мали час крутити педалі, відпочивати, обідати, грати в ігри, спілкуватися та говорити Боже Слово про важливість та цінність сім‘ї. Окрім наших друзів, з якими ми спілкуємося уже певний час буди також присутні три нові сім‘ї, які ми запросили на щомісячні зустрічі сімейних пар. Ось таким чином через відносини, дружбу та спільні заняття ми маємо можливість говорити людям Євангелію і бачимо як Бог благословляє нас в цьому. 

Передаємо вам великий привіт із Бразилії і нехай мир Божий буде із усіма вами!

         Молитовні прохання:

 1. Розвиток служіння і Боже ведення в ньому.
 2. Божу роботу в серцях людей, з якими спілкуємось
 3. Проекти, які плануємо втілити в життя: день дитини, сімейний табір.

 

Привіт з Папуа-Нової Гвінеї, яка ось уже близько 10-ти років є центром Божої волі для нас! Країна тропічних злив і палючого сонця, і загублених в гірських джунглях сіл, Папуа полонила наше серце, а забуті людьми, але не Богом папуаси міцно-міцно прив'язали нас до себе. П1Спасибі, що перебуваючи по той бік екватора, любите їх разом з нами, а наш девіз «Ще одна душа для Ісуса» відбивається і в Вашому житті - кожною молитвою, фінансами і просто шматочком Вашого серця, Ви, разом з нами, проповідуєте Євангеліє серед недосягнутого. Нехай Господь Вам віддячить!

1. Як ми живемоП2

Якщо ти маленька дівчинка і ростеш в Папуа-Новій Гвінеї, то на той час, коли тобі виповнюється 7-8 років, ти вже зможеш зловити рибку собі на обід і підсмажити її на багатті разом з бульбами солодкої картоплі .... Дітей місіонерів часто шкодують, і, зізнатися, я не розумію, чому? Ми не могли кращого і побажати для них! Що? Ай-фон і найновіші ігри ??? Ні, не чули. Дааа, нам все одно.П3

У цьому місяці наші непосиди пішли в 5-й і 1-й клас! Щоб дістатися до місії, в якій вони відвідують школу, їм потрібно встати о 6 ранку і ї півтори години їхати по бездоріжжю (так найкраще описати так званий "Highway" в Папуа-Новій Гвінеї) - але ми раді можливості відвідувати школу, привілей, данй тут далеко не всім, і цінуємо на вагу золота. Ну а мені на наступному тижні виповнюється 32 - і немає місця, де я б хотіла бути більше, ніж я є прямо зараз - в Божій волі, в самому її центрі!

2. Служіння

- Місіонерство

Ми святкуємо відкриття нашої (другий за цей рік!) Дочірньої церкви Promise Land в селі Томпекс! Томпекс розташований високо в горах,огорнений джунглями і ледь прохідними стежками. Ризикнути дійти туди, значить продиратися через гори 2-3 години, в надії, що в кінці шляху тебе  випадково підбере вантажівка. Не дивлячись на це, парафіяни з Томпекса регулярно відвідували наші служіння по неділях, поки постійна кількість покаянь не показало нам, пора Томпексонцям збиратися окремо, адже у всьому селі немає жодної церкви, навіть лютеранської або католицької, які тут практично скрізь.П4

Цієї неділі ми молилися за Гедеона і його сім'ю, яких материнська церква Promise Land відокремила для служіння в Томпекс. Не забувайте в молитві і підтримати їх, а також наших більш віддалених місіонерів в селі Обур, Джейкоба і сім'ю,

Ну і Лютера в Індонезії.

Як він там, запитаєте ви? Вашими молитвами - відповідаємо. Зараз ситуація з короновірусом в Індонезії пішла на спад, і служіння знову відкрилися, - Лютер зайнятий в служінні бездомним і спортивному служінні, ну, і, звичайно, його головне служіння - це незмінно прославляння.

П5

У січні наступного року Лютер хоче пройти 6-місячний курс по поклонінню, там же, на базі в Індонезії. Дайте нам знати, якщо хочете взяти участь в його служінні - і в будь-якому випадку, не забувайте молитися про нього, а також всіх наших місіонерів.

Ми впевнені в тому, що прийшов час папуасів перестати приймати місіонерів, і почати їх відправляти! У Томпекс, в Обуру, в Індонезію ... і до краю землі!

- Розширення Дому Молитви

 І хоча ми відправляємо найкращих на місію, Бог піклується про решту! У цьому місяці ми рукоположили Пола, як другого пастора Promise Land, адже число прихожан незмінно зростає.п6

Напевно, найприємніший головний біль в житті кожного служителя - це коли церква не поміщається в будівлі, і ти ламаєш голову над тим, куди ж подіти тих кілька десятків прихожан, які слухають Слово Боже в тіні дерев навколо Будинку Молитви.

Так що на лідерський раді було прийнято рішення про розширення будівлі церкви, починаючи з ... вже прямо зараз :) Підтримайте нас в молитві про це!

- Господарські Справи

Ми продовжуємо будівництво будівлі школи, з 4х класних кімнат постійно використовується 3 - нам залишилося провести електрику на другому поверсі, оббити каркас фанерою зсередини і пофарбувати фасад зовні. Також після пограбування в червні, ми (нарешті) зробили паркан на Promise Land! І ще ми працюємо над будівництвом будинку для пастора Джейкоба в селі Обур.

- Служіння Милосердя

Раз в 2 тижні ми відвідуємо місцеву міську в'язницю в Бундайре - роздаємо Біблії і предмети особистої гігієни, а найголовніше, проповідуємо ув’язненим свободу у Христі. Також в цьому місяці ми ПОЧАЛИ !!!!!!!!! будівництво диво-будинку для Джоелаі його сім'ї. Чому диво? Тому що я не можу в це повірити. Наш Бог чудовий, дуже дякую, дорогі друзі, за Ваші серця, настільки жертовні, що ми разом могли змінити світ ще для однієї людини

Це буде не БУДИНОЧОК, а ДІМ, справжній, красивий ДІМ! З верандою, бочкою для води і молитовною кімнатою, в якій Джоел зобов'язується молитися за кожного з вас, хто зробив це можливим!

Його дружина каже: «Мені потрібно приблизно годину, щоб дістатися до джерела за водою (відстань приблизно в 2 км, але вона старенька, а гора висока). Тепер, коли у нас буде бочка для води, мені не потрібно витрачати цей час і я можу провести його в молитві! »П8

Уже поставлені стовпи для будинку, і покладена підлогуа- дасть Бог, наступного тижня піде нагору дерев'яний каркас будинку. Наш пастор Джошуа (який ще і тесля), присвятив кожен понеділок і вівторок для роботи над будинком Джоела, ну, а моє завдання в усьому цьому - це приготувати обід для будівельників, закип'ятити чай, поспілкуватися з Джоелом і його дружиною і спробувати при цьому не задихнутися від щастя - Бог добрий!

Енштейн сказав одного разу: Є тільки два способи прожити це життя. Перший - ніби чудес не існує. Другий - ніби кругом одні чудеса.

Я бачу чудеса всюди. Я чую чудо у сміху чорношкірих кучерявчиків, я відчуваю чудо, коли їхні маленькі ручки обвивають мені шию. Я бачу чудо, написане так яскраво на обличчі Саймона, колишнього безпритульного - він ВПЕРШЕ В ЖИТТІ купається в басейні і їсть піцу – недовіра, шок і здивування змінюють один одного на його, зовсім недавно вкритому лишаєм і гноєм тілі - тепер хлопчика не впізнати.П9

Ті ж емоції переповнюють і Джоела, коли пізно ввечері, він стоїть на тому місці, де буде його будинок, згорбившись, він ходить між стовпами, торкаючись до недозволеної мрії, яку Бог виконує прямо перед його очима. Про що шепочуть його губи в молитві? Нам знати не дано.

Я бачу чудо, коли люди йдуть 4 години, щоб дістатися на служіння - їх ноги побиті і подряпані, але руки підняті до неба, в німому благоговінні.

Я бачу чудо в тому, що ми все ще тут, наперекір ворогові. Що спонукало нас приїхати? - найчастіше питання, і відповідь незмінно той же: голос Божий. Що дає нам сили залишитися: те ж саме.

Я пiду туди, куди ніхто НЕ хоче Я пiду туди за Тобою, Отче Я пiду туди, пiду бо знаю я В тобi любов моя, В менi любов Твоя (с)


 

Незважаючи на те, як ми бачимо ситуацію, добре це чи погано, вона завжди в планах Бога! Уже кілька тижнів з деяких причин ми не можемо ходити на служіння в лікарню, спочатку ми були засмучені, трохи розгублені, і не знали, як бути далі, але поступово віддавши все в руки Бога і прийнявши Його волю ми почали шукати нші можливості щоб служити людям.Т11

   Поглиблюємо відносини з дівчатами нашої молоді. Імакулейт - тиха, скромна дівчина з родини, де 7 дітей, у батька є інша сім'я, він приїжджає рідко, а про допомогу сім'ї, звичайно, не йде і мова.Т12

   До неї на мотоциклі нам довелося їхати 15 хвилин, а вона, щоб прийти на групу пішки витрачає в одну сторону кожну неділю близько 3 годин. Їх посвята в таких моментах дуже підбадьорює. Здається, що іноді ти звик до подібних історій про батьків, але ж це не повинно так бути, це не, те чого вчить Біблія, і ми намагаємося використовувати кожну можливість говорити їм про це. Т5

   Через працю з Кевін і Божу роботу в її серці, у неї з'явилося бажання почати допомагати 4-ом дівчатам, більше дізнаватися Бога через посібник. Серце дуже радіє за маленькі плоди. Коли вона підійшла і каже, що їй потрібні книги для дівчат, з якими вона хоче займатися, мені хотілося плакати від щастя. Бог дійсно робить те, що не під силу нам.
   Ми вдячні Богу, що ви підтримуєте нас, і ми змогли зробити подарунок двом дівчатам, з якими ми займаємося учнівством, і вони допомагають нам в служінні, ми повезли їх у столицю ...Т4
  Здається, що тут особливого? Але для них це ціла подія, адже більшість з них ніколи не виїдуть за межі свого села, не, те щоб в столицю ... Для них все було нове, багато вражень, і також вони могли познайомитися з молоддю з іншої церкви.
  Також з Божої ласки продовжуємо проводити групу для жінок в селі Гаспе. В Уганді норма спізнюватися, і нам важко звикнути, ми чекаємо їх, але цей час Бог направляє, щоб спілкуватися з Аннет, у якої ми збираємося вдома для вивчення Біблії. Моліться, будь ласка, за їхні і наші серця.Т13

  Спасибі що продовжуєте служити разом з нами на краю землі!
  Моліться за:
- духовний і фізичний стан

- мудрість в новому форматі, без служіння в лікарні

- духовне зростання груп з вивчення Біблії


 

Життя на місії - це життя непередбачуване, Бог робить багато в твоєму житті, що ти не міг би навіть уявити собі. Якби хтось сказав мені 10 або 20 років тому, що я з сім'єю будемо місіонерами в Камбоджі, та ну ... це не реально, як? Яким чином? Це неможливо!!!! Але Бог веде Своїм шляхом, якщо ти слухняний Йому.

   Так і зараз, 3 місяці тому, коли пішла хвиля коронавируса, місцеві тікали від нас як від прокажених, по закінченні всього лише трьох місяців нас намагаються запросити до себе і це відмінний привід як для особистого євангелізму, так і для євангелізацій по містах і селах Камбоджі . Ось приклад одного діалогу як ми домовляємось про наш приїзд:

- Чи можна ми приїдемо до вас в село і проведемо євангелізаційне служіння, а також роздамо продуктові пакети бідним жителям села? - запитав пастор Мій у голови сільради в одному з сіл району Кроуччма, провінції Тбум Кмум, Камбоджа.

- Та так, звичайно приїжджайте, я сам навіть запрошу людей, особливо бідних, які потребують допомоги продуктами, - відповів голова.

- Дуже добре, а де можна буде нам зібратися?

- Та прям в мене дома !!! 

- Гаразд, - здивувався пастор: серйозно, можете людей запросити до себе додому і щоб ми приїхали до вас?

- Та звичайно, без проблем

- Але з нами буде одна сім'я білих іноземців з України, можна?

- Нехай приїжджають, у нас «корони» немає.

- Дуже добре, домовилися, значить в п'ятницю ми у вас

   Такий діалог відбувся у пастора церкви з міста Члунг, провінції Кратьех, з головою сільради одного із сіл району Кроуччма. Район Кроуччма, провінції Тбум Кмум, в якому проживає близько 100 000 населення, де немає жодної церкви і жодного християнина. Сьогодні ми змогли провести там євангелізацію спільно з пастором з міста Члунг. Перед цим ми попросили пастора, чи зможе він домовитися з ким-небудь з жителів цього села, щоб у них провести євангелізацію. Так пастор вирішив дзвонити відразу до начальства, чого ходити коло та навколо.Ж1

   Район Кроуччма - це той район, який для мене є пріоритетним в служінні. Після закінчення вивчення мови на мовних курсах в університеті Пномпеня, я планую з сім'єю переїжджати в цей населений пункт. Як я сказав вище, ні в самому Кроуччма, ні в селах цього району немає ЖОДНОЇ протестантської церкви. Є одна католицька, в 50 км від Кроуччма, але священик навіть не живе в тому селі, а приїжджає час від часу проводити літургію.Ж2

   Тому ми поїхали на розвідку в цей район, що ще раз подивитися, наскільки люди відкриті для Євангелія. І люди слухали. Слухали уважно: про Бога, про створення, про гріх і про вічність. Коли Лада задав питання: хто шукає прощення гріхів? (В буддизмі є поняття про гріх і покарання за гріх). Всі, без винятку, навіть голова сільради, підняли руки. Люди шукають звільнення. Коли пролунав заклик до покаяння, спочатку один чоловік сказав, що хотів би покаятися, потім другий, третій, четвертий, в кінці кінців ВСЕ присутні молилися Богу. Я був німого шокований таким розвитком дій. Пастор Мій сказав, що може щотижня приїжджати до них для проповіді і вивчення Писання (Члунг знаходиться в 40 від Кроуччма). Через пару тижнів я хочу передзвонити і спитати у пастора про результат цих покаянь, дійсно вони були істинними або люди сприйняли Христа, як «ще одного бога», а чому б і ні, одним «богом» буде більше, а раптом допоможе. Але я все ж таки сподіваюся, що вони зрозуміли суть Євангелія.Ж3

   У цьому місяці ми змогли об'їздити ще 8 церков в п'яти різних провінціях з соціальним служінням-євангелізацією. Бачили різні церкви, особливо вразила церква «в підвалі» - церква, яка збирається під будинком. Хоча я звик практично нічому не дивуватися в Камбоджі, і коли побачив людей внизу під будинком, то подумав, що в принципі це все одно краще, ніж коли люди збираються в джунглях під відкритим небом просто на галявині. Але якесь почуття подиву все одно було, може просто тому що побачив таке вперше. Прийшли малозабезпечені члени церкви, але також прийшло і багато невіруючих людей. Багато людей перший раз прийшли до церкви. Після призову до покаяння, 7 осіб відповіли на дію Духа Божого в їх серці. Слава Господу, що люди відкривають серця для порятунку, слава Йому, що дає можливість проповідувати цим людям, слава Йому, що постачає всім необхідним нашу команду для цього служіння.Ж4

   Бог дав можливість допомагати церквам в організації нових дочірніх церков по селах в провінції Кох Конг, де ми проводили євангелізацію. Село невелике, близько 50 будинків, і прийшло на служіння практично все село. 8 осіб покаялися, прийнявши Христа як Свого Спасителя. Слава Господу!Ж5

   Служіння в нашій церкві в селі Туол Самбір також розвивається. Минулого тижня покаялося ще дві жінки. Слава Богу. І хоча людей стало приходити трохи менше, є люди, які приходять постійно, це 16-18 чоловік. Дітей же навпаки стало відвідувати більше, до 50 дітей приходить до нас на Недільну Школу.

   Одна з головних подій цього місяця - Бог відкриває нам двері для тюремного служіння. Кілька місяців я відвідую дівчат-слов'ян в одній з в'язниць Пномпеня і мені запропонували розпочати служіння не тільки з цими дівчатами, а й взагалі по тюрмах Камбоджі. Чудова пропозиція і я сприйняв її як від Господа. Ми зустрічалися з представником християнської організації, які займаються служінням в тюрмах і нам запропонували на вибір одну з трьох в'язниць, де немає християнської групи з вивчення Святого Письма, немає служіння там. Зараз робляться документи для мене, як іноземця, пропуск-дозвіл, щоб я міг входити у внутрішню частину в'язниці для проведення служінь там. У вересні, я сподіваюся, документи будуть готові, і ми з Ладою плануємо відвідати по черзі всі три в'язниці, щоб визначитися в який з них ми зможемо розпочати служіння (на жаль всі три ми не потягнемо ні фінансово, ні за часом.Ж6

   Це всі основні новини служіння на даний час. Моліться, будь ласка:
- за початок тюремного служіння, за відкриття пропуску в тюрми, за організацію групи з вивчення Біблії, а в подальшому церкви в цих в'язницях, за фінансове забезпечення цього служіння, тому що ми хочемо хоч трохи допомагати ув'язненим продуктами харчування, пральним порошком, зубною пастою і т.д. Моліться за серця цих людей, яким ми будемо розповідати Євангеліє нашого Господа.

- за подальший розвиток нашої церкви в Туол Самбір, за новонавернених людей тому що їм важко зараз, перебуваючи в язичницькому оточенні (в буквальному сенсі слова «в язичницькому оточенні), слідувати за Христом і зростати в Його пізнанні.

- за наші євангелізаційні служіння по селах і містах Камбоджі для допомоги існуючим церквам, а також для допомоги в організації нових церков.

- і за подальше вивчення кхмерского мови.

Передавайте привіт церквам з гарячої Камбоджі.

 

 

 


 

Ми у facebook

Ми у facebook

Підписатись на новини

© 2020 Комітет зовнішніх місій. All Rights Reserved.