• Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини від місіонерів

~ новини і молитовні потреби від місіонерів ~

Друзі, всім привіт! Хочу поділитися з вами Божими благословіннями в моєму житті.

По-перше, слава Богу, ми живі. Може не зовсім здорові, але милість Його триває. У нас в церкві в недавньому часі як мінімум 5 людей були діагностовані ковідом. Я поки тримаюся. Нема симптомів, але поки тиждень вирішила побути на самоізоляції, так як часто спілкуюсь з людьми (виходжу гуляти на повітря тільки ввечері).

Грузія знову ввела комендантську годину. Зараз це з 10 вечора до 5 ранку. Плюс додалося правило носити маски навіть на вулиці в обов'язковому порядку (за відсутність маски - штраф 20 ларі ~ 180 грн.)

Ми продовжуємо наше служіння:  з студентами, тайськими жінками і бездомними. Слава Богу за всі необхідні ресурси, що Бог посилає.

Нові хлопці

У нас сталося велике благословіння: ми познайомилися з 2 молодими 19-річними хлопцями з Ірану. Вони тут живуть уже давно і як виявилося, вони друзі іншого іранського хлопця, який першим в нашій молодій церкви прийняв хрещення і зараз живе в Туреччині, тому він з ними не бачиться, але ось Бог подарував нам цю зустріч. Хлопці відразу прийшли в неділю на служіння, потім почали приходити на студентські та молодіжні зустрічі і ми реально дуже багато проводимо з ними часу разом. Слава Богу Нехай Він працює в серцях хлопців! Також є нова дівчинка Лела, грузинська студентка. Прошу вас молитися за цих молодих людей.Аль 1

Студентське служіння

Я продовжую проводити English movie club, а також вперше в цьому семестрі проводила групу по індуктіву англійською з перекладом на грузинський. Дяка Богу, у нас є люди, що приходять.

Наставництво

Нарешті, я розпочала проводити особисті зустрічі по наставництву з однією дівчинкою - Веронікою. У нас були тільки кілька зустрічей, але я вже бачу хороші плоди з цього. Моліться за це.

Тайські жінки

Ми продовжуємо відвідувати масажні салони, шукаємо відкритих для Євангелія жінок. Нещодавно познайомилися з Емой, яка дуже відкрилася до нас. Продовжуємо Біблійне вивчення з Шотік, про яку раніше згадувалося. Нехай Бог направить її шлях ближче до Себе. Дада, яка покаялися, поїхала зараз в Таїланд і там проводить час з сім'єю. Ми сподіваємося, що незабаром вона знайде там церкву і буде її відвідувати.Аль 3Люди без місця проживання

Зараз стабільно приходять 2 людини: Аркадій і Лена. І впринципі, нам цього достатньо, так як ми можемо більше в них вкладати і з інших причин теж не можемо собі дозволити збирати багато людей. Аркадій перестав пити, що дуже радує. Кожен раз бачимо його тверезим, навіть коли зустрічаємо на вулиці. Завжди вдячний Богу і просить молитися про нього. Лена взяла читати Новий Завіт. Дуже підкована в Біблії. Коли ми разом вивчали один з уривків Писання, вона дуже активно відповідала на питання. Слава Богу.Аль 4

Група прославлення

Я дуже запалилася грою на гітарі і тепер майже не граю навіть на фортепіано. Дякую Богові за нові таланти, що Він розвиває в мені.

Мова

Вчу, намагаюся практикувати і більше розмовляти.

Друзі

Дякую Богу за те, що пославпрекрасних дівчат у моє життя. Ми можемо зустрічатися, проводити гарно час, підбадьорювати, молитися, ділитися. 2 з них невіруючі, тому це дуже гарне поле для впливу.

Дяка Богу за неземну благодать в моєму житті. За фінанси, які люди невпинно жертвують, за молитви і підтримку. Це дуже важливо для мене. І вірю, що в першу чергу, це важливо для Бога! Спасибі вам, дорогі мої! Божого благословіння!


 

Через різні лиха Бог дає нові напрямки нашому служінні. То вірус, тепер ось повені. Практично в момент закінчення сезону дощів в Камбоджі, в країну прийшли кілька штормів, що викликало багатоденні рясні зливи і це стало причиною безлічі повеней. У деяких районах країни вода піднімалася по пояс або навіть по плечі. І вода стояла кілька тижнів.

   Повені принесли безліч проблем і труднощів для країни. Були затоплені поля, будинки, зупинилися багато підприємств і люди залишилися без даху над головою, без роботи, без грошей.Жен 1

   Наша церква відразу ж почала в міру можливостей допомагати людям, постраждалим від повеней. Були роздані безліч продуктових наборів, речей першої необхідності. Кому змогли, допомагали ремонтувати будинки, після того, як вода пішла.

   Негода також відбилася і на нашому тюремному служінні. Жіночу в'язницю затопило, всіх жінок перевели в чоловічу в'язницю. Місяць ми не могли проводити служіння поки не пішла вода і ув'язнених жінок знову не повернули назад. Зараз, слава Господу, наші служіння в цих в'язницях відновилися. На нашу групу з вивчення Біблії щоразу приходить близько 20- 30 осіб.

   Як я писав в минулому листі, ми почали нову церкву в селі Пхлоу Трай, що перекладається як «Рибний шлях» або «Рибна дорога». Після євангелізаційного служіння, на яке прийшли понад 50 дорослих, зараз щонеділі стабільно відвідує 8-9 чоловік. Ми збираємося на вулиці. Дітей приходить близько 60 осіб. Вранці, перед зборами, з братом Сопхеа ми обходимо село і запрошуємо людей на служіння. Це одне з тих багатьох сіл в Камбоджі, де немає жодної церкви та жодного. Слава Господу, що Він дає можливість говорити людям про істинного Бога, закликаючи їх йти за Христом. Жен 3

  Бог спонукав нашу команду допомогти бабусі Ві, яка ходить в нашу церкву в Туол Самборі. Вона живе в районі бідних цього села. Будинок знаходиться у напіврозваленому стані від підлоги до стелі. Наступного ранку я з братами із церкви і внуками бабусі поїхали на ринок закупити будівельні матеріали. І робота розпочалася.Жен 4

   Весь цей час в будинок до бабусі  періодично заходили сусіди, друзі, знайомі, щось нібито запитати, але швидше за все, подивитися, як біла людина, іноземець, зриває підлоги, пиляє дошки, забиває цвяхи і виносить сміття!

І Лада тут же почати свідчити цим людям чому ми це робимо. Одна сусідка спостерігала за нами цілий день, потім почала допомагати. Коли вся робота була вже зроблена, і ми зібралися йти, вона не витримала і запитала: "Чому ви допомагаєте цієї бабусі? Вам більше робити нічого? Хто вона вам?"
"Тому що Бог любить її", - відповів Лада вже на виході з будинку. «Який Бог? Як Він її любить, чому? А мене Він не любить?».
Ми повернулися в будинок, сіли на новозбудовану підлогу і Лада почав пояснювати цій жінці хто такий Бог, і  що Він зробив для кожного з нас. "Чи хочете ви покаятися, щоб Господь простив ваші гріхи і оновив ваше життя?", - запитав Лада. "Так", - тихо відповіла вона…Жен 5

   Як Бог рятує людей? Я думаю, ми не зможемо до кінця зрозміти сам механізм порятунку, але ми можемо побачити результат дій Бога і не тільки побачити, але бути залученими в Божу роботу, якщо Він керує нами.

   Спасибі, що ви допомагаєте нам в цьому служінні - молитвами, фінансами, підтримуючи морально і духовно. Ми разом - одна команда, яка працює на Одного Царя. 

Будь ласка, моліться також про наші служіння:

- в церквах Туол Самбір і Пхлоу Трай

- за тюремних служіннях як в жіночій, так і в чоловічій в'язницях

- за подальший розвиток соціального служіння, особливо в бідних районах

- за моє подальше продовження вивчення мови.


 

Вітаємо вас, дорогі брати та сестри. Наше служіння у Бразилії продовжується і не зважаючи на обставини та складнощі, які принесла пандемія Бог продовжує підбадьорювати нас своїм словом та нагадує що Він є Той, Хто тримає все у своїх руках. 

   Вересень став для нас ще одним новим етапом у служінні. З вересня ми вперше почали недільні зібрання уже у церковному приміщенні, я почала давати безкоштовні уроки української мови, з‘явилась ще одна домашня група, і з кінця серпня один раз в тиждень ми роздаємо безкоштовний обід для людей, які потребують. Аршуліки 1   Нажаль пандемія не пройшла нас стороною. Є люди, які після карантину не повернулись до нас більше, є люди, які досі знаходяться на карантині, є люди, які уникають контакту із незнайомими і тому подібне. Але є також люди, в житті яких працює Бог і які шукають істину. І в цей час ми бачимо, що є речі, які залежать від нас, а є речі, які Бог робить без нас. Ми продовжуємо робити, те що було почато раніше, шукаючи Божого ведення та Його бачення на наше служіння тут.

           Молитовні прохання:

  1. Досягнення молоді Євангелієм
  2. Розвиток служінь, які маємо 
  3. Здоров‘я нашої сім‘ї

Щиро дякуємо вам за кожну молитву, вашу підтримку та любляче серце готове служити для інших. Нехай Бог благословить вас і мир Його буде із вами!


 

Привіт всім нашим друзям з нашого центру Божої волі, яким ось уже 10 років є Папуа-Нова Гвінея. Дякуємо всім, хто разом з нами проповідує Євангеліє в цьому (забутому) куточку світу. Іноді проповідь звучить, як молитва, іноді проповідь разом з пожертвуванням йде в найвіддаленіші куточки джунглів, а іноді досить просто доброго слова або усмішки. Ми щиро вдячні кожному з вас, хто трудиться разом з нами! Нехай воздасть Вам Господь!

Кон 1   Багато хто бачить місіонерів героями. Але насправді, ми звичайні люди, тільки трохи «особливі», АЛЕ люди. І нам теж дуже важливо, як і всім - просто виспатися, поїсти і поспілкуватися, ось тільки ніколи на це немає часу.

   Саме тому в цьому місяці ми особливо дякуємо Богові за невідому нам людину, яка повністю оплатила цілий тиждень відпочинку на березі моря для нашої сім'ї. Саме в прекрасному Мадангу, ми могли провести час з сім'єю. Наша Мирося вперше з тих пір, як покинула Україну, змогла поїсти свою улюблену страву -  картоплю пюре і смажене м'ясо. З самої глибини нашого «особливого» дивного способу життя - СПАСИБІ!

   Служіння

   А) Роздача БіблійКон 2

   Служити в Папуа-Новій Гвінеї - це мрія місіонера, я вам скажу. Ось, уявіть, ти йдеш по вулиці, до тебе підбігають люди з криками: «Біблія! Дайте мені Біблію!»  І хоча Слово Боже проповідується в ПНГ безперешкодно, але дістати записане Слово чомусь дуже важко (і дорого!). Як одне з наших служінь, ми займаємося поширенням Біблій. Спасибі всім, хто приймає в цьому участь фінансово! Щомісяця ми роздаємо приблизно ящик Біблій до річного плану читання, а також кілька дюжин аудіо-Біблій, для людей, які не вміють читати (а таких в ПНГ від 30 до 70 відсотків, залежно від віддаленості). Моліться разом з нами, щоб Слово Боже досягло кожне плем'я, кожен мову і кожне серце. 

Кон 3   Наші студенти Школи для Дорослих (включаючи нашого «вуличного» сина Саймона) готуються до випускного наступного тижня. Моліться за цю подію і за всіх випускників і студентів.

   В церкві

   Нагадую, на даний момент, Божою благодаттю, в ПНГ налічується 4 церкви Promise Land - Йонка, Обур, Томпекс і Асас. Також, в кожній церкві є своя кількість малих груп, які потенційно переростуть в нові церкви. Принцип такий: покаяння - учнівство 1 на 1 - мала група – домашня група – церква. 

  Так, в останні кілька місяців, Бог дозволив нам провести велику роботу серед поліції. Все почалося після збройного пограбування нашого будинку, тоді, познайомившись з поліцейськими, ми зав'язали відносини - першим покаявся начальник поліції ГороГоро. Тепер у нього в будинку збирається мала група, яка в цьому місяці плавно переросла в домашню групу - чимала кількість поліцейських і їхніх дружин відвідують будинок ГороГоро під час зборів по вівторках. Моліться за нову домашню групу серед поліції, і за нові душі, яких Господь додає щотижня.

    Про дочірню церкву в селі Асас
Кон 4    Хочу розповісти трохи докладніше про нашу дочірню церкву в селі Асас, так як саме ми її відвідали по дорозі з Маданга. Тут немає зручних стільців, безкоштовного інтернету в фойє або свіжої кави в церковному кафетерії . Тут немає кондиціонера (а зовні, щоб ви розуміли, + 40С і ні найменшої можливості зітхнути. З інструментів у нас тільки гітара - і голос, на всю потужність, від щирого серця. Щоб відвідати збори цієї церкви, деяким потрібно йти пішки кілька годин, вгору-вниз по горах, через швидкі річки,  і знаєте, ВОНИ ПРИХОДЯТЬ.

   Ви звикли, що збори триває півтори години? Тут, півтори години - це тільки поклоніння, а потім буде проповідь, і знову хвала і поклоніння. Але найдивніше, що ніхто навіть не зрушиться з місця, навіть якщо служіння закінчиться ближче до заходу. Навіть, якщо піде злива. Навіть, якщо б засипало снігом (чого тут, звичайно ж, не буде).

  А наше зібрання все більше фокусується навколо нас і наших потреб, хоча замислювалося як ВІД Нього, ЧЕРЕЗ Нього і для Нього. Як би це страшенно не звучало, але іноді ми настільки зайняті, «служачи» Христу, що втрачаємо Його Самого десь в процесі. По-християнськи заздрю ​​нашим папуаським братам і сестрам. У своїй убогості вони мають набагато більше, ніж ми з вами.


 

Вітаємо дорогі брати та сестри, улюблені в Ісусі Христі!

   Для нас це великий привілей служити в Уганді, звіщаючи Добру Новину. Спостерігати, як Бог змінює серця і життя багатьох людей. Але це не наша заслуга. Ми лише інструмент в Божих руках. Це все праця Бога через нас в житті місцевого населення. І кожний із вас, хто підтримує, також приймає велику участь в донесенні вістки до цих людей! Тому не перестаємо дякувати нашому Богові за вас. Ще минув один дуже насичений місяць. Насправді, це не можливо написати все, що відбулося за цей час. Адже тоді це вже буде не лист у 2 сторінки, а ціла книга.

   Як ви пам'ятаєте, ми просили молитись за вчительку Аліс. За довгий час в лікарні, їй нарешті зробили операцію, яка пройшла успішно. Але на жаль, піднявся тиск і за відсутності ліків в аптеці, вона померла. Це велика втрата для сім'ї, де лишилися 7 діток, найменшому лише декілька місяців. Ми мали можливість відвідати сім'ю, розділити їхню скорботу, помолитися за них. А через два тижні, ще одна дитина в їх сім'ї померла. Вона хворіла на малярію.

Але виявилось це було щось серйозніше і лікарі не розпізнали. Тому сім'я пережила подвійну втрату. Чи може це бути співпадінням? А можливо це щось інше. До Уганди, я не дуже стикалася із чаклунством і так званим “захистом сім'ї”. Виявилося, що тато Аліси дав їй від місцевого чаклуна якийсь омлет, щоб захистити сім'ю. Вона його прийняла, заховала, але після того почалися постійні проблеми зі здоров'ям. Коли ж вона була паралізована в лікарні, тато відвідав її і запропонував відвезти до того ж чаклуна на зцілення. На що вони з чоловіком відмовилися, бо для віруючих це гріх. Зараз вже пізно засуджувати чи шукати рішення, ми можемо продовжувати молитися за цю сім'ю і діток, які лишилися без мами. “Істину кажу вам: хто дотримуватиметься вчення Мого, той ніколи не пізнає смерті” Від Івана 8:51

Галина 1   11 жовтня була велика подія для нас, адже 13 молодих людей склали завіт з Господом Ісусом через водне хрещення. Навіть для самої молоді це був особливий момент в їхньому житті. Ми навіть не очікували, що так багато іншої молоді прийдуть на саме хрещення підтримати. Це було чудове богослужіння. Ми привітали кожного хрещеного і подарувати квіти. Радість переповняла їхні серця. Але так трапляється, що після рішення слідувати за Христом, виникає ще більше проблем. Наприклад, Вінсент і Емма, які прийняли хрещення, мали проблеми із тіткою в якої живуть. Вона не зраділа за хлопців що лишили католицьку церкву.

Галина 2   Дерік, який перейшов з іншої церкви до нас, також стикнувся з непорозумінням від батьків, які не лише вигнали його з дому, але навіть не давали їжі. Майже два тижні обурення і різних звинувачень лилося на нього і на нас. Батьки, які з радістю нас приймали минулого разу, зараз не хотіли бачити. Стівен запросив тата Деріка зустрітись. Після 2 годин розмови вони так і не прийняли позитивного рішення. Ми всі молились і просили інших людей підтримувати. І Бог зробив просто неможливе. Останнє рішення батьків стало справжнім благословінням: вони попросили вибачення в нього і в нас за всі слова, дозволивши Дереку бути членом нашої церкви. Лише Бог може так міняти рішення і серця людей! 

   Тому всі разом будемо продовжувати молитись і звіщати про Ісуса Христа, щоб ще більше людей навернулись до Нього, і відчули Божу любов і турботу.

   Молитовні потреби:

духовний ріст команди і людей, яким ми служимо

- благословіння в підготовці до всіх заходів в наступному місяці

- за сім'ю, яка лишилась без мами

- фінансову підтримку


 

Вітаю вас дорогі брати і сестри! Час летить непомітно! Знаєте, коли я в серпні прилетіла в Казахстан у мене був страх, а чим власне я буду займатися. Так як карантин, і все закрито, церкви не збираються в живу, тільки онлайн. Як пристосуватися до сьогоднішньої ситуації? Я молилася, просила у Бога відповідь. І Бог відповідає, в серпні я змогла бути корисною в таборах, навіть в декількох. Був похід в гори, знайомство з новими людьми. Господь поповнив коло моїх знайомств з невіруючими людьми.
    А у вересні в мене повстало важливе питання, де мені працювати. І я дуже хотіла, щоб через роботу я могла служити і в той же час, щоб робота дозволяла мені служити, а не займала весь мій час. Я молилася, думала ким я можу працювати. Розглядала різні варіанти. І тут я побачила оголошення, що потрібно нянечка на кілька годин. І я подумала, що в принципі я зможу адже у мене є досвід, але тоді я не могла відгукнуться на оголошення, так як їхала в табір. І думка, що я можу працювати нянею засіла у мене в голові. Через якийсь час я вивчила це питання, вивчила ціни на послуги нянечки, вибрала для себе ціну. Через тиждень спілкуючись з однією матусею, вона дізнавшись, що я буду працювати нянею каже, мені потрібна допомога, і почала мені виливати душу, і свої переживання. Я тоді зрозуміла, що Бог направляє мене в цю сферу.
    І я написала оголошення про свої послуги і попросила знайомих матусь розмістити оголошення в мамських чати. І через короткий час у мене з'явилися замовлення. Прийшла знайомитись з однією матусею, поспілкувалися з нею. Вона мені каже: ти мені подобаєшся, я ще хотіла б, щоб ти допомогла моїй сестрі. Повела мене знайомитись до сестри, потім ми ще прогулялися почали спілкуватися, вона теж почала розповідати мені про свої проблеми. У розмові я розповіла, що християнка. Вона мене питала, як пояснити дитині про смерть. Я їй розповіла, що для мене смерть.
    Через тиждень ми зустрілися знову, гуляли, спілкувалися. Вона почала розповідати, що вона знає про християн. Всі її знання стосувалися більше православ'я. Я почала розповідати, що для мене означає християнство і в чому полягає моя віра. В кінці вона мене запитала: Як ти думаєш, тебе до мене Бог послав? Я кажу так! Вона: Я так і знала! Я сиділа на лавці і молилася, Бог Ти такий дивовижний !!! Знаєте зараз я розумію, що значить коли всі твої сфери життя це служіння. І це так дивно! Ліз 2     Також у вересні я змогла бути в гостях у Лізи з синдромом Дауна, пам'ятаєте я вам розповідала в минулому листі. Ми добре провели час, поспілкувалися з нею, з її мамою, підбадьорили, помолилися.Ліз 3   У цьому місяці був виїзд на дачу з особливими хлопцями і їх мамами. Це був особливий час для мам і дітей. Так як мами разом, зі своїми дітьми, вивчали Слово, молилися, будували плани як допомагати іншим мамам. Майже кожну суботу я продовжую служити особливим хлопцям на клубі YL, це дивовижний час, коли бачиш як сяють їхні обличчя.
   Прошу молитись за:
• служіння особливим хлопцям в YL і їх мамам, за встановлення відносин з сім'ями.
• побудову відносин з матусями на роботі і щоб я могла говорити з ними про Бога (моя мрія і мета вивчати з ними Біблію)
• підготовку до Дня Біблії і після нього ми хочемо зробити групи вивчення Біблії для невіруючих
• розвиток служіння через спорт.


 

Ми у facebook

Ми у facebook

Підписатись на новини

© 2020 Комітет зовнішніх місій. All Rights Reserved.