Будь місіонером! - Курс "Місіонерство" у ОБС

Опубліковано .

  Коли настає холодна пора року, то зазвичай хочеться сидіти вдома. Це – час для  спілкування  за чашечкою гарячого чаю, для перегляду вкотре улюбленого фільму і гарна можливість зануритись у хорошу книгу. А ще – ми радо одягаємо теплі бабусині шкарпетки та полюбляємо кутатись у м’якенький плед. Так воно і повелося, що всі активності та проекти більш прийнято планувати на весну. А поки надворі зима – життя  немовби сповільнює  свій хід.

      Але для студентів курсу  ’Місіонерство’ – ситуація дещо інша. У їхньому житті з’являються нові обрії та відповідальність. Отже,  24-го листопада у стінах Одеської богословської семінарії прощались із групою студентів та благословляли їх на подальше служіння. Починаючи з вересня, ця група із вісьмох молодих людей проходила навчання-інтенсив по зовнішній місії. Більшість викладачів – це місіонери із багаторічним досвідом, що приїздили із різних куточків світу. Вони ділились із студентами цінними уроками зі свого життя і передавали важливі принципи для ефективного служіння в іншій культурі.

    І ось тепер, споряджені та підготовлені, студенти мають палке бажання застосувати на практиці отримані знання. Вони прагнуть докласти зусиль, щоб імя Ісуса Христа стало знаменитим серед інших народів!  

    Хто ж ці сміливці? Оксана, Руслан, Олександра, Люба, Глєб, Віка і сімейна пара Віталік та Оля.  Ці молоді люди – із різних куточків України, а один студент – із сонячної Каліфорнії. Яким чином вони служитимуть людям інших культур?

   П’ятеро студентів – вирушають на служіння до інших країн на період шість місяців. Від’їзди  сплановані на середину грудня 2017 року. Вони планують долучитися до праці вже діючих місіонерів і разом із ними проголошувати Євангелію у мало досягнутих куточках землі. Це простори земель  Середньої Азії – Казахстан, Таджикистан, Киргизстан; а також Індія та  Єгипет. У чотирьох країнах – переважає іслам,  а в Індії – індуїзм. Більша частина служіння буде націлена на малозахищені верстви населення – діти, жінки одиначки, безхатченки і просто бідні люди.

    Віталік та Оля мріють і працюють над створенням церкви серед іноземного населення Одеси. Ще один студент – буде займатись служінням мобілізації, поширюючи місійні цінності у своєму регіоні.

         Ми знаємо і віримо, що кожен, хто покличе Господнє Ім’я, буде спасений      ( Римлян, 10ий розділ). Але далі Писання показує необхідні передумови для цього: “ Але як покличуть Того, в Кого не ввірували? А як увірують у Того, що про Нього не чули? А як почують без проповідника? І як будуть проповідувати, коли не будуть послані? “

        Щоб відправити місіонера на працю, потрібно разом із ним стати у проломі за спасіння грішників! Ми запрошуємо тебе долучитися до цієї важливої справи і стати учасником цих подорожей!

    Найперше і найголовніше – це МОЛИТВА! Благай Бога, щоб Він відкривав цим молодим місіонерам  двері для благовістя ( 2 Кор 2:12, Кол 4:3).  Також молись про духовні та фізичні сили у служінні, і натхнення  від Бога  ( Фил 2:19; 2 Сол 3:3; 1 Тим 1:12). Молись поіменно за кожного студента-місіонера! Виділи для цього якийсь конкретний час (наприклад, кожної середи)!

    Служіння в іншій культурі зазвичай пов’язане із чималими витратами: оренда житла, транспорт, прояв гостинності, соціальна допомога тощо. Якщо Бог кладе тобі на серце, ти можеш додати і свою лепту у цю справу! У цьому ти також проявиш любов до ще неспасенної людини-таджика, араба чи індуса!

     По-третє, ти можеш сам особисто поїхати у якусь із цих країн на короткострокову місію! Це допоможе місцевому місіонеру провести більш масштабне служіння ( табір, семінар тощо).

    Отож, йди,жертвуй, молись, приймай і мобілізуй!

    Якщо у тебе виникатимуть якісь запитання чи пропозиції, звернись будь-ласка за цим тел.:  067 994 2528, 095 544 1028 (Віталій), 067 230 7041( Володимир).

    Ми дякуємо Богу за кожного із вас, хто долучиться до справи благовістя, особливо там, де ще так мало чули про Христа!

Також читайте

Адреса

  • ул. Л. Толстого, 3-Б
  • Киев
  • 01004
  • Украина

Контакти

Наші партнери