Місіонерське служіння в Італії

Опубліковано .

Заступник голови ВСО ЄХБ з питань зовнішньої міссії Володимир Шемчишин, заступник з питань праці в діаспорі Іван Романюк та керівник комітету зовнішньої міссії Володимир Кондор з 28 січня по 2 лютого відвідали Італію. Ціль поїздки – зустріч з головою баптистського союзу Італії Рафаелем Волпе. На зустрічі було обговорено співпрацю між двома союзами щодо допомоги у підтримці церков, які утворені братами-емігрантами з України та заснування нових церков, груп для україно- та російськомовних заробітчан. Брати подякували також Рафаелю Волпе за домомогу, яку уже надають баптистські церкви Італії емігрантам.

В суботу 31 січня відбулася зустріч з служителями церков.

На цій зустрічі йшлося про організацію об'єднання та відповідального брата за організацію праці церков. Було запрошено місіонера від Тихоокеанськоно об’єднання, який працює в Неаполі та Оверсі Іллю Данилюка. Також на зустрічі був присутній місіонер від України з церкви Фіміам Ярослав Довгий, який працює над утворенням нової групи в Касерті.

На зустрічі було прийнято рішення про створення об'єднання українських баптистських церков в Італії. За пропозицією ВСО ЄХБ було запропоновано на старшого пресвітера цього об'єднання Григорія Прошака, пресвітера церкви в Перуджі. Брати підтримали кандидатуру. В об'єднання ввійшли церкви з:

Перуджі – відповідальний пастор Григорій Прошак

Генуя – відповідальний пастор Василь Кіяш

Болонія – відповідальний пастор Володимир КсензовМілан – відповідальний диякон Валерій Бізюк

Брешії – відповідальний проповідник Володимир Олесюк

Сома – відповідальний проповідник Сергій Цвентарний.

У співпраці з Неаполем, Оверсою, Римом та Фларенцією.

На зустрічі був представлений місіонерський проект в партнерстві з УБТС. На півроку з України приїдуть місіонери для розвитку служіння в Італії.

Брати відвідали церкви в Неаполі, Оверсі, Болонії, Мілані, Брешії. В трьох церквах було звершено хліболамання.

Tags: Місіонерське служіння

Адреса

  • ул. Л. Толстого, 3-Б
  • Киев
  • 01004
  • Украина

Контакти

Наші партнери