Місіонерський вечір “Володар Землі” у Червонограді

Опубліковано .

Місіонерський вечір “Володар Землі” пройшов у Червонограді 1 грудня в Домі молитви м.Червонограда відбувся молодіжний молитовний вечір “Володар Землі”, присвячений міжнародній місії. Подібне служіння проводилося вперше. Організатори мали на меті розповісти молоді  про недосягнуті Євангелієм народи, а також - познайомити церкву з місіонерами, які служать у різних куточках світу. Як і очікувалося, служіння відвідала молодь з інших регіонів, а також члени помісної церкви. Усі були зацікавлені побачити та почути місіонерські новини з уст діючих служителів.

Місіонерська конференція «Місія можлива»

Опубліковано .

18 та 19 жовтня 2019 року у Львові буде проходити Місіонерська конференція «Місія можлива».

Чекаємо пасторів, практикуючих місіонерів, мріючих місіонерів та всіх, кому не байдужі Божі мрії.

Організатор конференції – УБТС.

У Вінниці за допомогою курсу "Кайрос" навчали як нести Велике Доручення у всі народи

Опубліковано .

В середині березня християни Вінниччини та охочі з інших областей мали змогу пройти місіонерський курс "Кайрос". Загалом було 15 учасників, серед яких ті, які вже були в короткострокових та довгострокових місіонерських поїздках, а також ті, хто збирається присвятити себе на місію. Тут був кожен, хто вважає Велике Доручення Христа надважливим і бачить свою частину участі в цьому. Одна із сестер спеціально приїхала з Росії, щоб пройти відповідне навчання. Навчали студентів-майбутніх місіонерів Роман Дячук, інструктор "Кайросу" та Роман Дорош, відповідальний за місіонерський комітет у Вінницькій області. Їм теж допомагали місіонер-практик Ольга Габель, Володя Западнюк та молодіжний керівник Вінницької області Ростислав Солоненко.

Миссионерский курс "Живая История" в Поливановке (отзыв)

Опубліковано .

10 марта состоялась поездка группы студентов и преподавателя  ЗБС в село Поливановку. Это церковь Нади Шевченко, одной из студенток ЗБС. Несмотря на то, что погода была пасмурной и сырой мы не унывали, а были переполнены ожиданиями. Цель этой поездки – проведение семинара «Живая история».

Місіонерська конференція "Третя ера місії" у Бориславі

Опубліковано .

Третього березня у Бориславі пройшла конференція посвячена місіонерському служінню. Питанням конференції стало "Що досягла Церква в світовій місії" та "Що ще потрібно зробити для виконання Великого доручення".

Спікерами конференції стали місіонери, керівники зовнішньої місії, викладачі місіології.

Також читайте

Адреса

  • ул. Л. Толстого, 3-Б
  • Киев
  • 01004
  • Украина

Контакти

Наші партнери