Мацак Галина

Опубліковано .

Моє ім'я Галя, або як на африканській землі звикли мене називати Галінда. Моя історія розпочалася багато років тому: витираючи сльози, я запитувала Бога про ту чи іншу ситуацію в моєму житті, не розуміючи процесу Його підготовки до звершення Великого Доручення за межами мого села в Черкаській області. Із чітким переконанням служити і звіщати Істину саме в Україні, зі своєю командою займалися з дітьми та підлітками. Та Бог одночасно готував мене до Його грандіозного плану для мого наступного кроку в посвяті служіння-місіонества. В Єгипті Господь вперше вклав в моє серце спробувати послужити і говорити про Нього дітям, яких бачила в бідних вуличках. Моїми молитвами стало прохання: «Ось я, Господь, пошли Ти мене» (Ісаї 6:8), бажаю бути в центрі Твоєї волі». І вже через деякий час, відкривши Буття 12 розділ, я читала історію покликання Авраама. Тільки то вже була зовсім інша історія: Господь говорив моє імя.  Останні три роки служу, живу в Уганді, про яку розповідаю іншим, передаючи Божий запал до спасіння цього народу. Декілька раз мала можливість бути в Південному Судані.

 

 Мені потрібна ваша підтримка! Звичайно, не кожен може поїхати далеко, але повірте, - ваші молитви можуть сягати краю Землі! Кожен з нас – маленький гвинтик у гігантському механізмі Великого доручення.

 Уганда – країна-рекордсмен, але, на жаль, не з хорошого боку. З поміж 40 000 усього населення країни 3 000 мешканців – це діти-сироти. Більшість батьків помирають від СНІДу – і в цьому Уганда б’є світовий рекорд. Єдина країна, якій Уганда «програє» по чаклунству – це Нігерія.

Tags: Уганда Мацак Галина Африка

Також читайте

Адреса

  • ул. Л. Толстого, 3-Б
  • Киев
  • 01004
  • Украина

Контакти

Наші партнери