• Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Володимир та Марина Рибаченко

Ми родом из Винницы, Украина. Господь призвал нас быть миссионерами в Латвии. Мы посвятили себя на миссионерское служение на 5 лет. Мы занимаемся образование новой церкви, ведем малые группы, жена занимается с детьми, я также проповедую в церкви которая есть в городе, где я служу. Особое внимание мы уделяем молодежи, студентам, потому что это будущее нации! Мы проводим различные акции и мероприятия. Молитесь за обильные плоды нашего труда ... 

М. Даугавпілс – друге за величиною місто Латвії після її столиці Риги. Тут живе 95 тис. чоловік, багато студентів, серед яких ми знайшли своє місце. Годуємо їх безкоштовними обідами по середах і поїмо кавою під час великої перерви в університеті по вівторках. Щосереди запрошуємо їх на молодіжні вечори, де ми граємо в ігри або дивимося і обговорюємо фільми. Щопонеділка проводимо групи по вивченню Біблії для хлопців і дівчат, щонеділі – молитовні сніданки для всіх бажаючих. Студенти – часті гості в нашій оселі, яка знаходиться поруч із корпусами університету і студентськими гуртожитками.

Відколи Латвія увійшла до Євросоюзу, десятки тисяч людей залишають країну для навчання або роботи за кордоном, в основному це – молоді талановиті спеціалісти. Вони шукають надію, свою дорогу в житті. Наша ціль – показати їм, що надія в Господі, а Ісус – “правда, дорога і життя”.

Ми також їздимо в гості до дітей у місцевий інтернат. Привозимо їм підгузники, солодощі, і наших діток.


Flex

Комітет зовнішньої місії – це координаційний центр місіонерської діяльності за кордоном і серед іноземців в Україні, підпорядкований Всеукраїнському союзу церков євангельських християн-баптистів.

Офіс ВСЦ ЄХБ

м. Ірпінь, вул. Сім’ї Шкарівських, 11-В.

Віталій СорокунКерівник комітету зовнішньої місії
(097) 375-17-73
Роман ДячукАдміністратор комітету
(068) 625-53-02
Аліна ЗападнюкІнформаційне служіння комітету зовнішньої місії
(066) 029-18-47
Володимир Западнюккоординатор короткострокових місіонерських поїздок
(050) 283-54-52
© 2021 Комітет зовнішніх місій. All Rights Reserved.