Володимир та Марина Рибаченко

Опубліковано .

Ми родом из Винницы, Украина. Господь призвал нас быть миссионерами в Латвии. Мы посвятили себя на миссионерское служение на 5 лет. Мы занимаемся образование новой церкви, ведем малые группы, жена занимается с детьми, я также проповедую в церкви которая есть в городе, где я служу. Особое внимание мы уделяем молодежи, студентам, потому что это будущее нации! Мы проводим различные акции и мероприятия. Молитесь за обильные плоды нашего труда ... 

М. Даугавпілс – друге за величиною місто Латвії після її столиці Риги. Тут живе 95 тис. чоловік, багато студентів, серед яких ми знайшли своє місце. Годуємо їх безкоштовними обідами по середах і поїмо кавою під час великої перерви в університеті по вівторках. Щосереди запрошуємо їх на молодіжні вечори, де ми граємо в ігри або дивимося і обговорюємо фільми. Щопонеділка проводимо групи по вивченню Біблії для хлопців і дівчат, щонеділі – молитовні сніданки для всіх бажаючих. Студенти – часті гості в нашій оселі, яка знаходиться поруч із корпусами університету і студентськими гуртожитками.

Відколи Латвія увійшла до Євросоюзу, десятки тисяч людей залишають країну для навчання або роботи за кордоном, в основному це – молоді талановиті спеціалісти. Вони шукають надію, свою дорогу в житті. Наша ціль – показати їм, що надія в Господі, а Ісус – “правда, дорога і життя”.

Ми також їздимо в гості до дітей у місцевий інтернат. Привозимо їм підгузники, солодощі, і наших діток.

Tags: Володимир і Марина Рибаченко

Також читайте

Адреса

  • ул. Л. Толстого, 3-Б
  • Киев
  • 01004
  • Украина

Контакти

Наші партнери