• Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підтримайте наше служіння

Комітет зовнішньої місії є одним із напрямів служіння Всеукраїнського союзу церков євангельських християн-баптистів. Він координує міжкультурне місіонерське служіння, всіляко допомагаючи українським місіонерам за кордоном.

Комітет покликаний мотивувати церкви до участі у молитовному, матеріальному і благовісницькому служінні задля поширення Євангелія і насадження християнських цінностей серед народів світу.

Зібрані кошти у вигляді внесків та добровільних пожертвувань підуть на розвиток і операційну діяльність Комітету зовнішньої місії ВСЦ ЄХБ.

Цільові внески будуть направлені у відповідну країну для утримання місіонерів і здійстнення волонтерскої роботи.

У разі нереалізації коштів на роботу місіонерів в одній із обраних вами країн під час пожертвування (або при наявності залишків) , ваші кошти підуть на місіонерську діяльність до іншої країни, де представлена місіонерська діяльність Комітету зовнішньої місії ВСЦ ЄХБ. Сума пожертвування не підлягає поверненню.

Пожертвувати на:
Служіння комітету зовнішньої місії
Служіння комітету зовнішньої місії Турбота про місіонерів Різдвяний проект (Казахстан) Різдвяний проект (Грузія) Різдвяний проект (Папуа-Нова Гвінея) Короткострокові поїздки Бразилія Грузія Єгипет, місто сміттярів Єгипет, Зир-Зара Індія Казахстан Камбоджа Непал Папуа-Нова Гвінея Польща, Щецин Польща, Варшава Польща, Гдиня Польща, Гданськ Схід 1 Схід 2 Схід 3 Таджикистан Хорватія Уганда, Тумбвесіджі Уганда, Бвеяле 1 Уганда, Бвеяле 2 Уганда, Бвеяле 3
Інша сума:
UAH
UAH USD EUR RUB RUR
Зробити платіж регулярним / щомісячним
Номер телефону:
Я даю згоду на переросподіл/використання коштів в інших місіонерських проєктах
Всі поля виділені червоним, повинні бути заповнені
visa-mastercard

Flex

Комітет зовнішньої місії – це координаційний центр місіонерської діяльності за кордоном і серед іноземців в Україні, підпорядкований Всеукраїнському союзу церков євангельських християн-баптистів.

Офіс ВСЦ ЄХБ

м. Ірпінь, вул. Сім’ї Шкарівських, 11-В.

Віталій СорокунКерівник комітету зовнішньої місії
(097) 375-17-73
Роман ДячукАдміністратор комітету
(068) 625-53-02
Аліна ЗападнюкІнформаційне служіння комітету зовнішньої місії
(066) 029-18-47
Володимир Западнюккоординатор короткострокових місіонерських поїздок
(050) 283-54-52
© 2023 Комітет зовнішніх місій. All Rights Reserved.